Prečo ste si vybrali práve Fiat Grande Punto?

Sekce týkající se tohoto vozu obecně

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

tkupilik
Štamgast
Příspěvky: 511
Registrován: úte črc 08, 2008 13:42

Příspěvek od tkupilik »

Zdravim, mel jsem stary suzuki swift a podminka noveho auta byla ze musi mit lepsi dynamiku nez stary a ne dehet. Tim bylo vyreseno, nejlevnejsi novy auto co to splnovalo stalo 460k (novy swift s 1,6) a ojety co by nebylo starsi nez to co sem mel stalo pres 200k. Takze me to netrapilo. Ale minuly rok automobilky zacly davat na trh preplnovane maloobjemove benzinove motory. A jedinej fiat nasadil rozumne ceny. Navic po novym roce fiat zaved akcni ceny, tri mesice jsem na GP vydrzel slintat a pak sem se na nej sel podivat k prodejci. Tim bylo vicemene rozhodnuto, jeste me cekala skusebni jizda s tim ze pak objednam GP v dynamiku s T-jetem. Na skusebni jizdu se mnou jeste sel kamarad co se prsil ze me vyjedna slevu. Ten me na miste ukecal ze nemam setrit a mam si koupit sport verzi :). Od te doby max spokojenost, prijemne zabavne auto a diky nemu se tesim i na cestu do prace. Ma jediny kaz na krase a to je vysoko nasazena latka, vubec me nenapada jake auto si budu moc koupit priste... ;))
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

tkupilik píše: Ma jediny kaz na krase a to je vysoko nasazena latka, vubec me nenapada jake auto si budu moc koupit priste... ;))
Takové starosti po koupi nového auta bych chtěl mít :wink:
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Uživatelský avatar
benja
Profík
Příspěvky: 1456
Registrován: sob pro 29, 2007 10:30
Bydliště: Havířov-Opičí hory Podlesí,Okres "Cip"
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od benja »

Asi tak,ale zase na druhou stranu to napsal docela hezky.... jo hold turbína... :wink:
"Grande Punto Sport 1,4 16V 95 ponykoníků
"Nafta patří na pole,plyn do sporáku a baterka do vibratoru"
"Chcete pocítit mocný zátah dieselu? jezděte vlakem"
Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoní?.....
palkoo
kolemjdoucí
Příspěvky: 2
Registrován: pon led 12, 2009 16:08
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od palkoo »

U mna rozhodovala cena , ale teraz na mojho milacika nedam dopustit :D
GP 1,3 MJ 90K , Chemical 2008

Bratislava
Ričí
kolemjdoucí
Příspěvky: 1
Registrován: stř čer 24, 2009 22:05
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ričí »

Já jsem vybíral mezi GP a Cliem, kvůli přijatelné ceně proti konkurenci, Clio mělo nedostatky co? byla rezerva pod autem a motor sice stejně výkonnej, ale 16V, kterej má krou?ák při 4250 otáčkách, tak?e se musí točit a netahá od spoda, tím pádem to vyhrálo GP. Zatím mám najeto pouze 300 km a spotřeba je 6,9 na sto, snad to půjde je?tě o litřík dolů, a? se zajede. :D
GP 1,2 8V Racing, červená Exotica 2009
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

Jo to já se také rozhodoval mezi Cliem a GP. Clio mělo o trochu vět?í kufr, ale GP mělo v?echno ostatní :)
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
Uživatelský avatar
benja
Profík
Příspěvky: 1456
Registrován: sob pro 29, 2007 10:30
Bydliště: Havířov-Opičí hory Podlesí,Okres "Cip"
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od benja »

Puntík mě dostal designem..dlouho jsem ho studoval na netu a potom jsem jednou zajel do fiatu.. posadil se a bylo rozodnuto.. nicméně mě čekalo stálle mesíční čekání na peníze pou?itelné na kontaci,a v něm to při?lo.. z původně zamý?lené jedna dvojky se stal nejdřív T-jet,ale nějak jsem si to rozmyslel a ?el do sporta bez turba..ted' mě to téčko tro?ku mrzí,ale co u?...jinak prostorný ineriér.. vět?inou stejně jezdím sám anebo ve dvou(tím pádem pro mě dostatečné)5hvězd,slu?ný motor,nádherný design.prostě srdcovka je to prostě můj VanTuten 8)
"Grande Punto Sport 1,4 16V 95 ponykoníků
"Nafta patří na pole,plyn do sporáku a baterka do vibratoru"
"Chcete pocítit mocný zátah dieselu? jezděte vlakem"
Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoní?.....
milos79
Návštěvník
Příspěvky: 136
Registrován: úte kvě 19, 2009 16:42
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milos79 »

tak sa tiez priznam, tiez sa rozhodovalo medzi renaultem, ale thaliou, v podstate clio s kufrom, dalej fabia, samozrejme ze ne 3v, ale ked manzelka videla prvy krat GP, tak usudila ze to nieje az tak male, a uz bolo vybrate. mna osobne to tiahlo k puntu viac, samozrejme pekny dizajn, 5x*, a ostatne veci uz tu boli spomenute, proste cena/uzitkove vlastnosti/priestor/vybava.
no a ten 8) kukuc baby maserati
GP 5D, Active+ICE 1.2 biela ambient
Odpovědět