kozeny volant a hlava riadiacej paky

Zde naleznete stará již nepoužívaná témata, která v živé diskuzi překáží

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Igor
Návštěvník
Příspěvky: 124
Registrován: čtv dub 23, 2009 8:40

kozeny volant a hlava riadiacej paky

Příspěvek od Igor »

Ahojte vsetci,

Som tu novy na tomto fore. Pred mesiacom som si kupil velku bodku 1,2 Dynamic v azurovej farbe. Je to fakt nadherne auto, uz mam skoro 3000km najazdenych :) Tak trochu ma stve jedna vec (teda okrem zatekajuceho kufru, damn). Vsade v kazdom letaku, papieri a aj na nete je hovorene, ze verzia Dynamic ma kozeny volant a aj hlavu riadiacej paky. Teraz som si to uvedomil, ale ako tak kazdy den pozeram na moj volant, tak ten je tak sa zda len z nejakeho makceneho plastu. No vazne, ak je to koza, tak zjem moje krpce :) To iste s pakou. Mate to tak aj Vy co mate verziu Dynamic? Alebo mate kozu? Nie je mozne, ze je to pre vyssie motory? Ako to teda je? Nie je to na reklamaciu u predajcu? Prepacte za tolko otazok na koniec... Vdaka :)
Drtikol
Štamgast
Příspěvky: 347
Registrován: sob kvě 05, 2007 1:33
Bydliště: Zlíneček
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drtikol »

Ahoj, vítáme tě tu 8)
Co vím, tak v?dy bylo a pořád je ve výbavě DYNAMIC ko?ený paket (volant + rukoje? řadící páky + táhlo ruční brzdy) za příplatek 4.000 Kč.
GP Sport 1,9 JeToDiesel
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

urcite to v dymanicu nieje jedine za priplatok. a zatekanie do kufra sa tu uz tiez riesilo staci na uvodnej stranke kliknut na haldat a zadat zatekanie do kufra a najdes to :wink:
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

Ano kozeny volant a madlo radici paky bylo u Dynamicu vzdy za priplatek ale kozene madlo rucni brzdy ma pouze verze Sport. :!:

Ale podle stranek Fiat.sk by to mel mit Dynamic v zakladu.

No skus se na to zeptat u prodejce.
Obrázek
Igor
Návštěvník
Příspěvky: 124
Registrován: čtv dub 23, 2009 8:40

Příspěvek od Igor »

Vdaka, netusil som, ze je to za priplatok, urcite sa ale este pojdem spytat tuto sobotu ku predajcovi. Nechapem, preco teda pisu nieco, co v skutocnosti je uplne inak. To je hold nejaky blby reklamny tah... O tom kufri som si tu uz precital dost, preto som to aj do zatvoriek dal :) 4000 KC zas nie je tak vela za ten krasny volant a paku, to musim este zvazit. Predsa len ten pocit je o niecom inom.
julo
Štamgast
Příspěvky: 523
Registrován: pon kvě 12, 2008 9:43
Bydliště: Pre?ov, SK

Příspěvek od julo »

Keď som kupoval ja tak to bolo za príplatok ale ako tak pozerám do cenníka tak seria 2 to u? má vo výbave. Ja by som to i?iel reklamova? a rie?i?. Ale zase na druhej strane....svietia ti ovládače rádia na volante? Mne nie a importér mi napísal ?e to má svieti? ?e je to vo výbave a v servise povedali ?e tam nemá čo svieti? ?e tam nie sú na?ahané ani káble.Tak som to nechal tak.
Grande Punto 1.2 8V 5dv Dynamic, červená exotika
Igor
Návštěvník
Příspěvky: 124
Registrován: čtv dub 23, 2009 8:40

Příspěvek od Igor »

Julo, tie ovladace radia na volante mi nesvietia, ale to ma akosi netrapi, tie trafim aj poslepiacky :) To punticko je nove, nieco vyse mesiaca od vyroby s cervenym znakom vpredu. je to 2009 rocnik, tak by ten volant snad mala mat. Ak to tam tak pisu, nech to tak aj je! Inak SOIka - zavadzanie spotrebitela :)
vladar.miro
kolemjdoucí
Příspěvky: 10
Registrován: úte dub 21, 2009 22:10

Příspěvek od vladar.miro »

áno v cenníku to majú. Ale keď sme my kupovali 2 tý?dne dozadu tak sme zistili ?e to má len racing a sport. Podža predajcu ide o to ?e je to v cenníku len od marca a oni majú skladové dynamic star?ie. či?e keby si si ho objedal do výroby tak by ti mal u? prís? s ko?eným packetom
julo
Štamgast
Příspěvky: 523
Registrován: pon kvě 12, 2008 9:43
Bydliště: Pre?ov, SK

Příspěvek od julo »

áno v cenníku to majú. Ale keď sme my kupovali 2 tý?dne dozadu tak sme zistili ?e to má len racing a sport. Podža predajcu ide o to ?e je to v cenníku len od marca a oni majú skladové dynamic star?ie. či?e keby si si ho objedal do výroby tak by ti mal u? prís? s ko?eným packetom
To bude asi to.
Inač je tu na fóre dobrý odkaz (len nefiem u? kde, musí? si to prelistova?) na stránku kde zadá? VIN-ko a vyhodí ti kedy bolo auto vyrobené. Tak som zistil ?e mám vyrobené 5/2008 a prebral som ho 2.6.2008. Tak som aj spokojný ?e niekde nestálo dlho na sklade.
to Igor: Červený znak majú u? tu?ím ročníky koncom 2007, alebo začiatkom 2008. Ja u? mám červený.
Grande Punto 1.2 8V 5dv Dynamic, červená exotika
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

julo píše:
áno v cenníku to majú. Ale keď sme my kupovali 2 tý?dne dozadu tak sme zistili ?e to má len racing a sport. Podža predajcu ide o to ?e je to v cenníku len od marca a oni majú skladové dynamic star?ie. či?e keby si si ho objedal do výroby tak by ti mal u? prís? s ko?eným packetom
To bude asi to.
Inač je tu na fóre dobrý odkaz (len nefiem u? kde, musí? si to prelistova?) na stránku kde zadá? VIN-ko a vyhodí ti kedy bolo auto vyrobené. Tak som zistil ?e mám vyrobené 5/2008 a prebral som ho 2.6.2008. Tak som aj spokojný ?e niekde nestálo dlho na sklade.
to Igor: Červený znak majú u? tu?ím ročníky koncom 2007, alebo začiatkom 2008. Ja u? mám červený.
Jojo mas na mysli EPER tam se da ztjistit mesic a rok vyroby. Jinak cervene znaky se zacaly davat na podzim 2007.
Obrázek
Igor
Návštěvník
Příspěvky: 124
Registrován: čtv dub 23, 2009 8:40

Příspěvek od Igor »

Ano, Eper poznam, uz som sa tu o tom docital. No ako pozeram a skusam, tak po zadani VINka mi vzdy vyhodi ze "C. podvozku : chybny udaj". Neviete presne kde to zadat alebo ako to presne vyhladat? BTW: v technicaku mam: Datum typoveho schvalenia 22.7.2008. Je mozne, ze toto je datum vyroby mojho Punta?
jardakaw
Návštěvník
Příspěvky: 90
Registrován: sob úno 23, 2008 13:08
Bydliště: Přerov

Příspěvek od jardakaw »

Já mám auto od února a taky to v Eperu nejde.Je to star?í verze tak to asi nepůjde.
1,3 MultiJet 90k Racing 3dv Modrá New Orleans
2/2009
Igor
Návštěvník
Příspěvky: 124
Registrován: čtv dub 23, 2009 8:40

Příspěvek od Igor »

jardakaw píše:Já mám auto od února a taky to v Eperu nejde.Je to star?í verze tak to asi nepůjde.
jj, je tam myslim datum databazy 5.2007 na EPERU... nuz neva...

Hej, vsetci Dynamicki bodkosi... Mate kozeny volant? a aky datum vyroby? Ma tu niekto noveho dynamic punta s kozenym volantom v zaklade? Vdaka :)
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Igor píše:
jardakaw píše:Já mám auto od února a taky to v Eperu nejde.Je to star?í verze tak to asi nepůjde.
jj, je tam myslim datum databazy 5.2007 na EPERU... nuz neva...

Hej, vsetci Dynamicki bodkosi... Mate kozeny volant? a aky datum vyroby? Ma tu niekto noveho dynamic punta s kozenym volantom v zaklade? Vdaka :)
07/2007 ko?ený paket za příplatek 4 litry
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Pepa B.
Profík
Příspěvky: 1090
Registrován: stř kvě 23, 2007 20:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepa B. »

to Jarou?: ...NOVÉ, psal NOVÉ :lol: , ne ojetiny z roku 2007 :-D
bývalé auto - Fiat Bravo 1.6 Mjet, Dynamic 2008 - Techno Grey

bývalé auto - Fiat Grande Punto 5D 1.2 Dynamic 2007 - Underground Grey
Zamčeno