Fiat Bravo

Témata týkající se ostatních modelů značky Fiat

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Mě se na Bravu bílá prostě nelíbí :) Osobně nemů?u ani říct, ?e by mě někdy zvlá?? zaujala značka nebo typ auta právě v bílé barvě. Dělá se dost hezčích barev..... :wink:

PS: Tak?e to bude asi otázkou individuálního vkusu a nemá smysl se nad tím nějak pozastavovat :D
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

No já v bravu seděl, pokud sem si seřídil sedačku řidiče na sebe, za sebe jsem se vsoukal docela ?patně, a to jí vzhledem ke své postavě mám abnormálně vpředu. Co? u se miu GP nestalo.
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
TOMBY
kolemjdoucí
Příspěvky: 15
Registrován: pon úno 25, 2008 18:08
Bydliště: Kuřim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TOMBY »

Dozadu se do Brava leze mizerně, ale kdy? člověk sedí, posez je pohodlný a prostorněj?í, jak u GP. Ač to na první pohled tak nevypadá.
Hodně důle?ité je v tomto ohledu zvednutí (vyý?kové) sedadel vepředu. Zvedáním dochází k celkovému zvedání a sni?ování sedáku od podlahy a tím se mění prostor na nohy, při stávajícímu posunutí sedadla.
New Fiat Bravo 1.9 MJT 120hp Dynamic (ex Panda Emotion 1.2)
Nokia N95 8GB
NB MacBook 2,4 White (MAC OS X Leopard)
iPod Shuffle 2GB, iPod Classic 60GB
Kriss
Štamgast
Příspěvky: 611
Registrován: úte úno 05, 2008 20:03
Bydliště: Metan City
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kriss »

Pokud v při?tim roce pujde v?e jak má, tak plánuji koupit Bravo v 1,9 150PS, v černé barvě, sport. Videl sem ho v praze a byl sem uplne mimo, jeste lepsi nez vínová barva
Nýní: Alfa Romeo GT, 1.9 16v JTDM 110kw
EX: GP 1,4 16v SPORT 3D,
Uživatelský avatar
Honzus
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: sob úno 24, 2007 23:39
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honzus »

Kriss píše:Pokud v při?tim roce pujde v?e jak má, tak plánuji koupit Bravo v 1,9 150PS, v černé barvě, sport. Videl sem ho v praze a byl sem uplne mimo, jeste lepsi nez vínová barva


:clap :clap :clap :wink:
Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB Distinctive, Nová červená Alfa, xenony...

Moto Guzzi Griso 850 Rosso

Ex: GP Abarth
GP Sport 1.4 16V
Kriss
Štamgast
Příspěvky: 611
Registrován: úte úno 05, 2008 20:03
Bydliště: Metan City
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kriss »

Hele díky za potlest, ale neni k čemu. je to muj plán a cíl, tak?e jen doufám, ?e pujde splnit. Musim makat jako ?roub.
Jinak Honzusi má? něco dělaný s autem nejaké úpravy nebo má? něco v plánu, já teď ře?im přím? sání studeného vzduchu.....
Nýní: Alfa Romeo GT, 1.9 16v JTDM 110kw
EX: GP 1,4 16v SPORT 3D,
Uživatelský avatar
Honzus
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: sob úno 24, 2007 23:39
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honzus »

Kriss píše:Hele díky za potlest, ale neni k čemu. je to muj plán a cíl, tak?e jen doufám, ?e pujde splnit. Musim makat jako ?roub.
Jinak Honzusi má? něco dělaný s autem nejaké úpravy nebo má? něco v plánu, já teď ře?im přím? sání studeného vzduchu.....
Potlesk je za volbu auta, verze, barvy ;-)

Jasně je to cíl, ale moc hezkej :)

Jinak já na autě moc úprav nemám, ono by vlastně ani nebylo proč, mám jenom bavlněnej filtr K & N, ?árovky Philips Extreme Power a nějaký příplatkový prvky výbavy. Na zimu 15 hliníkový kola a hliníkovou pevnou anténku. Mě se ten Sport líbí tak, jak je, nejsem příznivcem nějakýho přehnanýho upravování a kdy?, tak továrního . originálního ;-)
Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB Distinctive, Nová červená Alfa, xenony...

Moto Guzzi Griso 850 Rosso

Ex: GP Abarth
GP Sport 1.4 16V
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

presne tak honza ja tam tiez nic neplanujem robit len by som chcel dakedy v buducnosti chip motora a to je tak vsetko nechcem tam ani filter ani dake super tuning narazniky proste sa to k tomu autu moc nehodi je prekrasne take ake je. jedine co sa mi moc paci suzadne ledkove svetla
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Kriss
Štamgast
Příspěvky: 611
Registrován: úte úno 05, 2008 20:03
Bydliště: Metan City
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kriss »

tak kluci, v filtru> mam taky K&N vlozku, a je to 100% jine nez origo papir. Jinak po novem roce prijde kit sani studeneho sani od BMC. Je prokazano ze to prida 5 koniku a za ty kone a zvuk, ty cca 4000 stoji. K&N kit 57i je na pytel proto sem zvolil cestu BMC...jde o filtr, dve kolena a nerez trubky, poskaldat si to musim sam ale je to hracka...uz se tesim.

jinak ja taky nejsem na tuning mocneho kalibru, ale ten filtr je proste pro ten motor obrovske plus.
Nýní: Alfa Romeo GT, 1.9 16v JTDM 110kw
EX: GP 1,4 16v SPORT 3D,
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

Kriss píše:tak kluci, v filtru> mam taky K&N vlozku, a je to 100% jine nez origo papir. Jinak po novem roce prijde kit sani studeneho sani od BMC. Je prokazano ze to prida 5 koniku a za ty kone a zvuk, ty cca 4000 stoji. K&N kit 57i je na pytel proto sem zvolil cestu BMC...jde o filtr, dve kolena a nerez trubky, poskaldat si to musim sam ale je to hracka...uz se tesim.

jinak ja taky nejsem na tuning mocneho kalibru, ale ten filtr je proste pro ten motor obrovske plus.
ok tak si potom dame sprint ked sa na dakom zraze stretneme ok? a uvidis ze naco to je dobre:-D a zvuk chcem mat taky aky je teraz ze motor nepocujem
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Kriss
Štamgast
Příspěvky: 611
Registrován: úte úno 05, 2008 20:03
Bydliště: Metan City
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kriss »

mas asi pravdu ze cip je vic nez sani ale cip ti muze posrat motor ale sani ne, to je dokazane.Taky vim ze 5 koni nepoznas ale jde o pocit a zvuk. Pokud nekdo chce mit zvuk, ktery neslysi tak ok, je to vec nazoru. Ale sprint muze byt sranda......
Nýní: Alfa Romeo GT, 1.9 16v JTDM 110kw
EX: GP 1,4 16v SPORT 3D,
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

no ked si das cipa spravit niekde kde sa s tym uz zaoberaju dlhsi cas tak nic nepokazia kolega ma na pole 1.4 100k spraveny cip uz 185000km a nic este v motori okrem spotrebnych veci nemenil. a ide mu to celkom svizne
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

Potřeboval bych v elektronické podobě manuál na Bravo II, ani? bych se musel někde registrovat apod. Neznáte někoho, kdo by ho měl (třeba naskenovaný)?
julo
Štamgast
Příspěvky: 523
Registrován: pon kvě 12, 2008 9:43
Bydliště: Pre?ov, SK

Příspěvek od julo »

A máme tu facelift
http://news.auto.cz/nove-modely/fiat-bravo-2010.html
Som rád ?e ho nejako vežmi nepretvorili, preto?e Bravo pova?ujem za najkraj?ie auto vo svojej triede.
Grande Punto 1.2 8V 5dv Dynamic, červená exotika
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

julo píše:A máme tu facelift
http://news.auto.cz/nove-modely/fiat-bravo-2010.html
Som rád ?e ho nejako vežmi nepretvorili, preto?e Bravo pova?ujem za najkraj?ie auto vo svojej triede.
Ani nemluv! Já kdy? viděl nadpis článku, tak jsem se orosil, proto?e jsem si hned vzpomněl na facelift GP, kdy předek auta mno?stvím světel ztratil něco ze své původní přita?livosti (aspoň pro mě!) a modelovou nabídku (a? ji? GP nebo Eva) osekali prakticky na holý základ! Doufám, ?e u Brava to teď taky nenastane! Ceníky taky pořád je?tě nejsou! Opravdu skvělá politika! Odpu?těno jim budi?, pokud v nových cenících srazí cenu ní?, ne? konkurence!
Odpovědět