Závady a řešení problémů

Sekce týkající se tohoto vozu obecně

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
Uživatelský avatar
Honzus
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: sob úno 24, 2007 23:39
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honzus »

_3dno: toto není mo?né, ?mejdy přece vyrábí jen Fiat, ten je nesrovnatelný s jakýmkoliv jiným autem. :lol: :wink:

P.S. díky za tu práci, ?e sis s tím dal a mů?e? takhle projet fóra u v?ech aut a je to pořád dokola a stejné :-D ale jen Fiat za to mů?e a jen Fiat a zase Fiat :twisted:
Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB Distinctive, Nová červená Alfa, xenony...

Moto Guzzi Griso 850 Rosso

Ex: GP Abarth
GP Sport 1.4 16V
Honza
VIP uživatel
Příspěvky: 238
Registrován: pon úno 26, 2007 21:16
Bydliště: Bystřice n/O.

Příspěvek od Honza »

...ne ne ne. Nesouhlasím, Fiat je na?e zlatíčko a aspoň ten můj funguje na 110 %.
Já jsem maximálně spokojený.
Fiat Grande Punto 1.4 16V Starjet Dynamic Magnetico Blu
Robo1.2
Štamgast
Příspěvky: 477
Registrován: čtv kvě 03, 2007 21:55

Příspěvek od Robo1.2 »

3dno aj ja som to nasiel na tom fore, su tam aj fotky rozsypanej prevodovky. No ale zasa na oplatku som vcera bol po dlhsom case na www.bravo198.it a tam to tiez nie je idylka. Pokazene TJETy, vrzganie vzadu....
Tiez zvazujem auto vymenit buduci rok lebo GP nie je moc velke ked vlacim velky kocik, autosedacku[dieta] a manzelku. Nakup konci na prednej stolici

Takze auto ktore chcem kupit sa zaujimam uz teraz. Bravo, Ceed, FF su kandidati a cim viac zvazujem tym je to zamotanejsie. Srdce by volilo Bravo ale rozum uz Fiata ani nie.....Mam este cas :>
matus
Štamgast
Příspěvky: 239
Registrován: ned bře 04, 2007 11:22
Bydliště: Ko?ice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od matus »

Počkaj si ale na dvojspojkový automat do FF. 8)
GP Dynamic 1.2 5D Merenque
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Robo1.2 píše:Bravo, Ceed, FF su kandidati a cim viac zvazujem tym je to zamotanejsie. Srdce by volilo Bravo ale rozum uz Fiata ani nie.....Mam este cas :>
Ka?dý podle svých potřeb. Já kdy? jsem se svezl v Bystřici Bravem, zrovna na mě vět?ím dojmem nezapůsobilo a u mě těch pár litrů v kufru navíc nehraje ?ádnou roli - to bude tím, ?e děcka u? mám prakticky dospělé. Kdybych měl dnes ře?it auto pro rodinu s malými dětmi, asi by to byl (vzhledem k ceně ale i designu) Kia Sportwagon, který se mi moc líbí (tedy po GP-čku).
Musím se vám svěřit, moc mi dělá dobře, ?e se ka?dou chvíli někdo za mnou otáčí ...
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Robo1.2
Štamgast
Příspěvky: 477
Registrován: čtv kvě 03, 2007 21:55

Příspěvek od Robo1.2 »

Du?an píše:
Robo1.2 píše:Bravo, Ceed, FF su kandidati a cim viac zvazujem tym je to zamotanejsie. Srdce by volilo Bravo ale rozum uz Fiata ani nie.....Mam este cas :>
Ka?dý podle svých potřeb. Já kdy? jsem se svezl v Bystřici Bravem, zrovna na mě vět?ím dojmem nezapůsobilo a u mě těch pár litrů v kufru navíc nehraje ?ádnou roli - to bude tím, ?e děcka u? mám prakticky dospělé. Kdybych měl dnes ře?it auto pro rodinu s malými dětmi, asi by to byl (vzhledem k ceně ale i designu) Kia Sportwagon, který se mi moc líbí (tedy po GP-čku).
Musím se vám svěřit, moc mi dělá dobře, ?e se ka?dou chvíli někdo za mnou otáčí ...
Hmm tak na mna 1.9 Bravo urobilo strasne dobry dojem, aj ma laka ten turbobenzin 1.4 [nechce sa mi platit diesel o 100k drahsi] ale neviem aka bude zivotnost. Keby dal fiat aspon 3 alebo 5 rokov zaruku bolo by to istejsie

No a KIA SW zasa na sidlisko trocha velka
No a na druhu stranu GP uz seka dobrotu, este som neriesil ten vetrak co chrci lebo nemam cas na servis. Nic nevrzga, cakam ze na jari zasa asi zacne lebo som to nenasiel odkial to ide, niekde vpravo v palubke. A s tym cuvanim do kopca je to tiez pravda, ked neni 3000otacok tak zhasne motor, skuste si to
Naposledy upravil(a) Robo1.2 dne stř led 30, 2008 20:50, celkem upraveno 1 x.
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Robo, měl jsis koupit 1.4, mě to nechcípá a na 3 litry to taky řvát nemusím :lol:
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Jirka
Profík
Příspěvky: 1215
Registrován: ned led 27, 2008 19:58
Bydliště: Habry

Příspěvek od Jirka »

ten TJet bude hlavně náchylnej na zacházení , ?ádné vytáčení za studena a po jízdě nechat motor bě?et na volnoběh tak aspon minutu, hlt tohle je dan za výkon
Jirka, 1,3 JTD 90PS 6speed azurová psychedelic
_3dno
kolemjdoucí
Příspěvky: 39
Registrován: pát srp 03, 2007 13:41
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od _3dno »

Robo1.2 píše:3dno aj ja som to nasiel na tom fore, su tam aj fotky rozsypanej prevodovky. No ale zasa na oplatku som vcera bol po dlhsom case na www.bravo198.it a tam to tiez nie je idylka. Pokazene TJETy, vrzganie vzadu....
Tiez zvazujem auto vymenit buduci rok lebo GP nie je moc velke ked vlacim velky kocik, autosedacku[dieta] a manzelku. Nakup konci na prednej stolici

Takze auto ktore chcem kupit sa zaujimam uz teraz. Bravo, Ceed, FF su kandidati a cim viac zvazujem tym je to zamotanejsie. Srdce by volilo Bravo ale rozum uz Fiata ani nie.....Mam este cas :>
aha ...tak aby som sa s tou vymenou auta poponahlal. dieta je uz totiz na ceste co samozrejme znamena, ze mam aj manzelku a aj chodime na nakupy :shock:
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Robo1.2 píše:Hmm tak na mna 1.9 Bravo urobilo strasne dobry dojem, aj ma laka ten turbobenzin 1.4 [nechce sa mi platit diesel o 100k drahsi] ale neviem aka bude zivotnost.
Robo, já neměl namysli motor, pouze kastli. S 1,9 mů?u mít i GP-čko.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Robo1.2
Štamgast
Příspěvky: 477
Registrován: čtv kvě 03, 2007 21:55

Příspěvek od Robo1.2 »

_3dno píše:
Robo1.2 píše:3dno aj ja som to nasiel na tom fore, su tam aj fotky rozsypanej prevodovky. No ale zasa na oplatku som vcera bol po dlhsom case na www.bravo198.it a tam to tiez nie je idylka. Pokazene TJETy, vrzganie vzadu....
Tiez zvazujem auto vymenit buduci rok lebo GP nie je moc velke ked vlacim velky kocik, autosedacku[dieta] a manzelku. Nakup konci na prednej stolici

Takze auto ktore chcem kupit sa zaujimam uz teraz. Bravo, Ceed, FF su kandidati a cim viac zvazujem tym je to zamotanejsie. Srdce by volilo Bravo ale rozum uz Fiata ani nie.....Mam este cas :>
aha ...tak aby som sa s tou vymenou auta poponahlal. dieta je uz totiz na ceste co samozrejme znamena, ze mam aj manzelku a aj chodime na nakupy :shock:
No zaklad je kupit kocik ktory sa zmesti do GP. Ten nas sa zmesti ale musim dat z neho 3 kolesa dole a potom je to len tak tak. Niekedy sa mi uz tie kolecka ani nevojdu do kufra.
No s jednym kojencom a manzelkou sa to da. :) Mozes ju este vzadu oblozit nejakou Tesco taskou a dobredu dat nakup. Na podlahu balenia Lucky, nakupy na sedadlo a poprosit senzor spolujazdca aby nezacal pistat za jazdy :shock:
Jirka
Profík
Příspěvky: 1215
Registrován: ned led 27, 2008 19:58
Bydliště: Habry

Příspěvek od Jirka »

Ted budu měnit kamarádovi turbo na 1,3multijet r.v.2003 a má najeto 90tis. Ale problém nevidím v autě ale v zacházení je to dovezený z itálie loni vlétě a asi ho někdo bral studený u huby a nedodr?ení včasných výměn oleje a taky kvality oleje. Turbo má velkou vuli na hřídeli a? ?krtli lopatky v sací komoře o stěnu a jedna se ohnula na?těstí nové jsme sehnali za 15tis. v orig. kvalitě tak?e oprava by byla nerentabilní proto?e jen lo?iska s hřídelí stojí 8tis. bez DPH.Těch 15tis. se mu?e zdát dost ale třeba turbo po repasi do Octavie je min. za 15tis. a taky vydr?í tak 100tis.
Jirka, 1,3 JTD 90PS 6speed azurová psychedelic
kubenko
PLYNAŘ
PLYNAŘ
Příspěvky: 596
Registrován: sob led 19, 2008 19:04
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od kubenko »

ja by som si auto z talianska v zivote nedoviezol, chodim tam na lyzovacky a oni v taliansku jazdia ako blazni. Studene motory tam vytacaju v tych kopcoch, no proste nenormalni su. Nevazia si vobec auta a nestaraju sa o ne.
Fiat Bravo 1,6 mjet 120 k - Dynamic, biela (155 000 km)
Fiat Grande Punto 1.4 16V - Dynamic, tmavomodra r.v. 2007 - predane
Fiat Bravo 1.4 T-Jet 120 k - Emotion, Maranelo Red r.v. 2008 - rozbite
Jirka
Profík
Příspěvky: 1215
Registrován: ned led 27, 2008 19:58
Bydliště: Habry

Příspěvek od Jirka »

no já měl z itálie Regatu 1,9TDS a byla v super stavu, kdy? sem jí loni prodával měla najeto dost přes 200tis. KM a chodila super i kdy? bez chyb to taky nebylo, ten kdo jí odemě koupil si ji nemu?e vynachválit
Jirka, 1,3 JTD 90PS 6speed azurová psychedelic
_3dno
kolemjdoucí
Příspěvky: 39
Registrován: pát srp 03, 2007 13:41
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od _3dno »

nepatri to sem, ale dalsi a celkom brutalny problem s kia ceed sw:
Při jízdě jsem měl mobil volně polo?ený v přihrádce mezi řadicí pákou a a zdířkou 12V.Při jízdě mi na tento mobil volali a soubě?ně s vyzváněním mi přestaly jít stěrače, palubka zhasla, začaly blikat kontrolky pásů a světla. Po ukončení vyzvánění se v?e vrátilo k normálu.Nedalo mi to a zkusíl jsem to je?tě doma nasimulovat a výsledek stejný, dokonce potkávací světla úplně zhasla (bezvadné při jízdě v noci).
Odpovědět