Reklama na autě

sekce na pokec o čemkoli a k odreagování se...

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Reklama na autě

Příspěvek od JardaK. »

Kluci, bacha na rů?ové papírky, které se minulý týden objevovaly pod zadními stěrači v Ostravě s lákavou nabídkou na přilep?ení k rodinnému rozpočtu a? 5000 Kč za to, ?e poskytnete svůj vůz jako reklamní plochu. Papírek jsem zpod stěrače vytáhnul, zavolal jsem na uvedené číslo, dohodli jsme si schůzku a okam?itě mi při?lo potvrzení schůzky SMS-kou, tak?e jsem se i dověděl, s kým bych měl mít tu čest. Mrknul jsem teda na NET na společnost Bestoutdoors.cz a zku?enosti klientů, které jsem tam četl, jsou teda dost na pi.. Nechají Vám podepsat smlouvu, kde Vy vlastně musíte vlo?it nejdříve své peníze za jejich zprostředkování, pak se nic neděje a dal?í rok po Vás chtějí znovu poplatek, proto?e tak je to uvedeno ve smlouvě s hrozbou vymáhání a jste v pasti. Já u? byl minulý týden v Místku u jiné agentury (www.reklamakdekoliv.cz), kde si ode mě vzali fotku auta a taky mi (na?těstí jenom ústně) nabídli, ?e po zaplacení poplatku budu umístěný do databáze na NETu, co? je pro mě mnohem lep?í, ne? čekat, a? se ozvou oni, ?e se mi peníze velice rychle vrátí a bla bla bla. Na?těstí u? jsem po zku?enostech z minula opatrný na různá "letadla" a "pyramidy", tak?e jsem na takovou nabídku nereagoval a Vás tímto taky varuju, a? se do něčeho neuvrtáte! P.S. Myslím, ?e bude dobře, kdy? to dáte na vědomost v?emi způsoby svému okolí, proto?e ono to zní opravdu velice lákavě a nevypadá to v první chvíli vůbec na nějaký tunel! Nabídky se určitě objevují po celé republice.
julo
Štamgast
Příspěvky: 523
Registrován: pon kvě 12, 2008 9:43
Bydliště: Pre?ov, SK

Příspěvek od julo »

To sme mali u? an u nás na SK. Niektorí si dokonca zobrali aj auta na lízing koli tej reklame, lebo ich chceli spláca? z peňazí z reklami.
Suma mumárum je to pyramidová hra z ktorej sa peňazí nedočkáte. Ale zase v Maďarsku to funguje.
Grande Punto 1.2 8V 5dv Dynamic, červená exotika
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

julo píše:To sme mali u? an u nás na SK. Niektorí si dokonca zobrali aj auta na lízing koli tej reklame, lebo ich chceli spláca? z peňazí z reklami.
Suma mumárum je to pyramidová hra z ktorej sa peňazí nedočkáte. Ale zase v Maďarsku to funguje.
Představ si, ?e i já jsem tak uva?oval! Říkal jsem si, ?e kdy? si pořídím auto, budu si příjmy z reklamy na něm vypomáhat při splácení úvěru, kokot!
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

To je stará věc, která proběhla i v televizi.
Oni prý mají sepsanou smlouvu tak, ?e zaplatí?, ale vstupní poplatek za umístění do databáze, ne za to, ?e Ti druhý den nalepí reklamu a u? se Ti sypou peníze. V tom je ten vtip. V databázi jsi a musí? platit ... no a s umístěním reklamy na Tvé auto u? si dál nikdo hlavu neláme
Kdyby to fungovalo, tak u? je oblepený celý vozový park v ČR :D
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

nechat si polepit soukromé auto reklamou doká?e snad jen magor.... :lol:

...jak se říká: za blbost se platí... vidím, ?e tato nevyvratitelná pravda je mezi lidma stále dost ignorována :D
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

Jarou? píše:nechat si polepit soukromé auto reklamou doká?e snad jen magor.... :lol:

...jak se říká: za blbost se platí... vidím, ?e tato nevyvratitelná pravda je mezi lidma stále dost ignorována :D
Pokud mi za to zaplatí, klidně budu jezdit s reklamou na autě - peněz není nikdy dost. A pokud jsi aspoň trochu psycholog, tak sám ví?, ?e při vhodné kombinaci argumentů, líbivých slov, charisma a demagogie přesvědčí? o své pravdě celé národy (Hitler, A. Chomejní), tak?e co je proti tomu jeden papírek o zprostředkování slu?eb?! Zdraví Tě magor, Jarou?i!
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

JardaK. píše:
Jarou? píše:nechat si polepit soukromé auto reklamou doká?e snad jen magor.... :lol:

...jak se říká: za blbost se platí... vidím, ?e tato nevyvratitelná pravda je mezi lidma stále dost ignorována :D
Pokud mi za to zaplatí, klidně budu jezdit s reklamou na autě - peněz není nikdy dost. A pokud jsi aspoň trochu psycholog, tak sám ví?, ?e při vhodné kombinaci argumentů, líbivých slov, charisma a demagogie přesvědčí? o své pravdě celé národy (Hitler, A. Chomejní), tak?e co je proti tomu jeden papírek o zprostředkování slu?eb?! Zdraví Tě magor, Jarou?i!
Jardo, nebuď takový vztahovačný, myslel jsem to v?eobecně... :wink:

Ka?dopádně mám asi trochu odli?ný ?ebříček hodnot a za 5 litrů bych si nenechal polepit auto nějakou reklamou :wink:

PS: celá ta ?a?kárna není nic jiného, ne? důsledek naivity lidí, kteří se pod vidinou peněz nechají nalákat třeba do klece k tygrovi... :wink:


PPS: No a shodou okolností mi před dvěma dny při?el dopis od nějakého "mága", který nabízel zaslání 100% výherních čísel na 1. cenu ve Sportce včetně termínu podání tiketu :lol: To v?e za drobný poplatek 700,- na číslo účtu 1233..... :lol: No, letělo to do popelnice rychlostí blesku, zkrátka jsem zahodil asi ?ivotní ?anci na snadné získání peněz.... :cry: :lol:
Naposledy upravil(a) Jarouš dne čtv říj 01, 2009 15:23, celkem upraveno 1 x.
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Du?an píše:To je stará věc, která proběhla i v televizi.
Oni prý mají sepsanou smlouvu tak, ?e zaplatí?, ale vstupní poplatek za umístění do databáze, ne za to, ?e Ti druhý den nalepí reklamu a u? se Ti sypou peníze. V tom je ten vtip. V databázi jsi a musí? platit ... no a s umístěním reklamy na Tvé auto u? si dál nikdo hlavu neláme
Kdyby to fungovalo, tak u? je oblepený celý vozový park v ČR :D
....mimo moje auto :lol: :lol: :lol:
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Uživatelský avatar
Honzus
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: sob úno 24, 2007 23:39
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honzus »

Kurňa zas ně podfókli, to? na káru mi u? neco nalepili ve fabryce, talijáni zpropadení a vozím to zadáčo :x
Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB Distinctive, Nová červená Alfa, xenony...

Moto Guzzi Griso 850 Rosso

Ex: GP Abarth
GP Sport 1.4 16V
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

Honzus píše:Kurňa zas ně podfókli, to? na káru mi u? neco nalepili ve fabryce, talijáni zpropadení a vozím to zadáčo :x
A já u? vymý?lím (spí?e sranda, ne? doopravdy), jaké jméno dám novému autííí, tak?e u? mě napadlo podle filmu Jáchyme, hoď ho do stroje třeba MÁŇA, BĚTKA, AZOR apod. To by se asi hodně vyjímalo na přední kapotě, co? A budu dělat reklamu sám sobě! :lol:
J.B.
Štamgast
Příspěvky: 427
Registrován: čtv dub 03, 2008 21:18
Bydliště: JIČÍN

Příspěvek od J.B. »

já dal tomu svému indiánské jméno-?ELMAPŘIPRAVENÁKESKOKU :lol:
G.P.3dv.1,2 modrá Rock'n'roll.Tečka!-Změna!Punto 2013 1,4 easy bílá radiosso.Změna Jeep renegade.
Uživatelský avatar
benja
Profík
Příspěvky: 1456
Registrován: sob pro 29, 2007 10:30
Bydliště: Havířov-Opičí hory Podlesí,Okres "Cip"
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od benja »

můj je VanTuten..l. já jsem se pmo?ná provinil reklamou... na zadním okně mám malou nálepečku s reklamou Havířovského skate a snowboard shopu
a zadarmo
"Grande Punto Sport 1,4 16V 95 ponykoníků
"Nafta patří na pole,plyn do sporáku a baterka do vibratoru"
"Chcete pocítit mocný zátah dieselu? jezděte vlakem"
Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoní?.....
dony
Profík
Příspěvky: 1211
Registrován: úte čer 03, 2008 19:12
Bydliště: Čáslav ČR

Příspěvek od dony »

... hmmm .... to je zlý .... kolik platěj :lol:
Obrázek
Odpovědět