Výzva nepřítomného řidiče

sekce na pokec o čemkoli a k odreagování se...

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

kuta33 píše:Teddy86 co dělá?, ?e zná? přestupkáč ? :?: Jsi u slo?ky, která ?lape venku a pou?ívá blokové řízení, nebo úředník se správním? Já jsem ta první mo?nost, OOP ČR Český Tě?ín. :pss
Né Teddy, ale Jarou?i 8) :D Přestupkáč a správní řád pou?ívám jako pracovník Krajské hygienické stanice.
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Uživatelský avatar
kuta33
Štamgast
Příspěvky: 440
Registrován: stř lis 05, 2008 10:34
Bydliště: Český Tě?ín CZ

Příspěvek od kuta33 »

Né Teddy, ale Jarou?i 8) :D Přestupkáč a správní řád pou?ívám jako pracovník Krajské hygienické stanice.[/quote]

Promiň překouk jsem se, odepisoval jsem omylem na Teddyho reakci. S hygienou jsi mě celkem překvapil, tu část přestupkáče, kterou pou?ívá? ty já statečně přehlí?ím, ani mi nedo?lo, ?e tam něco takového je.
J.B.
Štamgast
Příspěvky: 427
Registrován: čtv dub 03, 2008 21:18
Bydliště: JIČÍN

Příspěvek od J.B. »

při?lo mi minulý týden z mělníka-jel jsem 48km-h přes přejezd -mají tam nepou?ívanou vlečku jako městskou kasičku-stačí si najít ve vyhledavači radar mělník-pěkné svinstvo.dostal jsem radu pou?ít osobu blízkou ale mají foto.hrozí předvolání?zdej?í úředník tvrdí ?e ne.nemá někdo zku?enost?mám to tento týden pech... :twisted:
G.P.3dv.1,2 modrá Rock'n'roll.Tečka!-Změna!Punto 2013 1,4 easy bílá radiosso.Změna Jeep renegade.
Uživatelský avatar
kuta33
Štamgast
Příspěvky: 440
Registrován: stř lis 05, 2008 10:34
Bydliště: Český Tě?ín CZ

Příspěvek od kuta33 »

Jestli ti při?lo, ?e jsi jel 48, tak to u? asi bylo to předvolání, ne? Jinak si zatím zbytečně nelam hlavu, a? si tě předvolají dělej blbého, a? ti uká?ou tu fotku. Kdy? to bude foto jako z občanky, má? smůlu, jinak auto řídila určitě osoba blízká! :lol:
Fiat Grande Punto 5D - 1.2 Dynamic (?edá Chemical)
J.B.
Štamgast
Příspěvky: 427
Registrován: čtv dub 03, 2008 21:18
Bydliště: JIČÍN

Příspěvek od J.B. »

no dostal jsem u? takový tiskopis kde se přiznám a oni mi po?tou sdělí vý?i pokuty.fotku poslali taky,jsem tam fakt pěkně :cry:
G.P.3dv.1,2 modrá Rock'n'roll.Tečka!-Změna!Punto 2013 1,4 easy bílá radiosso.Změna Jeep renegade.
Uživatelský avatar
kuta33
Štamgast
Příspěvky: 440
Registrován: stř lis 05, 2008 10:34
Bydliště: Český Tě?ín CZ

Příspěvek od kuta33 »

Tak to u? ti mů?u jenom doporučit zajít na ten magistrát rad?i osobně, nasypat si popel na hlavu, pou?ít kouzlo osobnosti a sna?it se ukecat vý?i flastru. Pokud by ses odvolával na osobu blízkou a otřísklali ti o hlavu tu povedenou fotku, připočtou ti k pokutě je?tě poplatek za správní řízení. :X
Fiat Grande Punto 5D - 1.2 Dynamic (?edá Chemical)
J.B.
Štamgast
Příspěvky: 427
Registrován: čtv dub 03, 2008 21:18
Bydliště: JIČÍN

Příspěvek od J.B. »

tak zatím dík.uvidíme jak řekl ten mu? v temném sklepě a...
G.P.3dv.1,2 modrá Rock'n'roll.Tečka!-Změna!Punto 2013 1,4 easy bílá radiosso.Změna Jeep renegade.
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Má? smůlu, v Mělníku je tento vlečkový přejezd vyhlá?ený, znám několik lidí, kteří za překročení rychlosti na něm ji? platili.
Já osobně ne. Ale je to pěkná sviňárna, taková dobrá ?dímačka peněz pro Mělník. Navíc prý je na té vlečce hned vedle silnice zavřená brána, tudí? ?ádný lokotraktor tam jet v tu chvíli nemů?e.

Teď mě napadlo, pokud tam neměří policie (jako ?e ne), neměl by u? ten přejezd být označen cedulí?
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

J.B. píše:při?lo mi minulý týden z mělníka-jel jsem 48km-h přes přejezd -mají tam nepou?ívanou vlečku jako městskou kasičku-stačí si najít ve vyhledavači radar mělník-pěkné svinstvo.dostal jsem radu pou?ít osobu blízkou ale mají foto.hrozí předvolání?zdej?í úředník tvrdí ?e ne.nemá někdo zku?enost?mám to tento týden pech... :twisted:
Jó bobe, musí? číst lépe příspěvky na fóru. O mělníku u? jsem na fóru informoval - viz.: http://www.tomashrdlicka.phorum.cz/viewtopic.php?t=102
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
J.B.
Štamgast
Příspěvky: 427
Registrován: čtv dub 03, 2008 21:18
Bydliště: JIČÍN

Příspěvek od J.B. »

du?ane ten přestupek jsem spáchal v červenci,to je?tě cedule být nemusely,o tom ?e se tam měří jsem věděl ale zakecal jsem se....
G.P.3dv.1,2 modrá Rock'n'roll.Tečka!-Změna!Punto 2013 1,4 easy bílá radiosso.Změna Jeep renegade.
Odpovědět