Zajímavé dopravní situace :)

sekce na pokec o čemkoli a k odreagování se...

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

Tak?e je to vlastně dobře, alespoň jsi si trochu zacvičil před jízdou. To umí ka?dej odemknout nastartovat a jet :lol: Lidi sou ..... Mě málem zase jeden d...ent málem upálil předek auta, kdy? bez ničeho změnil jízdní pruh. Tak mě vytočil, ?e sem mu ?el říct na co má zrcátka, on na mě Tobě se to nikdy nestalo (tónem, jako kdybych to zavinil já). Já, ne, poněvad?, nejsem .... a pou?ívam zrcátka. On, tak se poser, ani nevim co sem řikal dál, on v?dy jen odvětil tak se .... na če? u? sem neměl slov a prát sem se nechtěl. On aby ukázal jakej je tydýt, tak se svojí fóbii 1,2htp zagumoval a zmizel. Kdyby dal alespoň blinkr aby člověk věděl, ale takhle...
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
Pavel Vantuch
Štamgast
Příspěvky: 221
Registrován: pát črc 06, 2007 11:21
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pavel Vantuch »

Jo, já v?dycky říkám, ?e o ty blinkry mohli mít levněj?í auto :lol:
Konkrétně na mistry s Fabiema mám největ?í pifku. Příjde mi, ?e to jsou nejhor?í ?oféři u nás.
GP 1.2 5D Dynamic, Bílá Ambient
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

nejhor?í jsou s VW prassatama, u? ten název tomu napovídá :wink: Ale to u? je OT
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
ironlionzion
Štamgast
Příspěvky: 501
Registrován: pát dub 20, 2007 14:29
Bydliště: Zlín, CZ

Příspěvek od ironlionzion »

Tommy píše:nejhor?í jsou s VW prassatama, u? ten název tomu napovídá :wink: Ale to u? je OT
... a je?tě oktaviáni ...
GP 3d 1,2 Dynamic
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

myslí? lidi s ochcávkou? :lol: off Ale pozor na admina, jsme trochu OT
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
Pavel Vantuch
Štamgast
Příspěvky: 221
Registrován: pát črc 06, 2007 11:21
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pavel Vantuch »

A co to přesunout na pokec a udělat z toho extra topic?
Myslím, ?e si člověk občas potřebuje zanadávat :lol:
GP 1.2 5D Dynamic, Bílá Ambient
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

tak?e přesunuto (taky mě to napadlo), kdyby někdo při?el na lep?í název, mů?e mi ho napsat. Něják mi vypadlo střevo. :lol:

Hned mam jeden dotaz, nevím jak je to přesně s jízdou na červenou, odkud se bere, ?e člověk projel na červenou? Situace byla následující: Jel jsem po ulici (Korunovační směrem k Dejvické, jedná se o kři?ovatku dole u Ruského velvyslanectví) dolu z kopce po kostkách, nebyl jsem něják rozjetej max 40-50km/h. Blikla oran?ová a červená já začal brzdit, ale kostky klouzali, navíc adheze ta tam, poněvad? sou tam hrby, tak?e auto poskakovalo jak koza. Já zastavil a? za přechodem, nikoho sem neohrozil auta i chodci mohli v pohodě jezdit(chodit), ale zůstal sem stát a? za čárou označující kři?ovatku. Myslim, ?e tam byla i kamera :? Já si myslim, ?e by to mělo být OK, ale nejsem si jist, bavili jsme se o tom se spolujezdcem a trochu jsme tápali...
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
RadimG
Profík
Příspěvky: 821
Registrován: čtv pro 21, 2006 15:50
Bydliště: Bratislava, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RadimG »

ved si zastal, tak aky prejazd na cervenu? :D
ja riesim podobnu dilemu kazdy den, na jednej krizovatke svieti v priamom smere cervena a pre odbocenie doprava len zelena sipka.. uz par krat sa mi stalo, ze ked som bol tesne pred semaforom sipka zhasla a ja som vlastne presiel na cervenu..
GP 1.2 Active 5D (Biela Ambient)
Pavel Vantuch
Štamgast
Příspěvky: 221
Registrován: pát črc 06, 2007 11:21
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pavel Vantuch »

Mám obavu, ?e jedna věc bude výklad zákona/předpisu a druhá věc bude přístup orgánu, kde dost často hraje roli lidský činitel
GP 1.2 5D Dynamic, Bílá Ambient
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

RadimG píše:ved si zastal, tak aky prejazd na cervenu? :D
ja riesim podobnu dilemu kazdy den, na jednej krizovatke svieti v priamom smere cervena a pre odbocenie doprava len zelena sipka.. uz par krat sa mi stalo, ze ked som bol tesne pred semaforom sipka zhasla a ja som vlastne presiel na cervenu..
Tak to se mi stalo taky, jel sem za kamionem, dával pozor na chodce za rohem a...?ipka zhasla, no nevim, jak se ře?í takováhle věc, jestli tam je taky nějáká prodleva. No a s mým dotazem, taky si myslim, bude hodně zále?et na tom, kdo to bude ře?it!
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Já myslím, ?e v Tommyho případě by nebylo co ře?it. Malá adheze pneumatik při br?dění na kostkách by nikoho nezajímala ( nepřizpůsobení jízdy povaze vozovky) a co se týká na červenou, má u? zastavovat na oran?ovou, jet dál řidič mů?e pouze pokud by to ji? nestihl ubrzdit. Ov?em řidiči jsou zvyklí (dost často včetně mě) na oran?ovou naopak o? zdálky dupnout na plyn, aby je?tě projeli. Tak?e vjetí na červenou do kři?ovatky by nikdo neobhájil. :(

Co se týká zelené ?ipky, tam chybí oran?ová, tak vjetí na červenou řidič nemů?e ovlivnit.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

V neděli jsem se po cestě těsně před Mladou Boleslaví namíchl. Nějaký blb umístil před asi na 400 metrovou rovinkou značku s max. rychlostí 60 km/h. Na konci té rovinky je potom ji? staré omezení na 80 km/h a následuje 60 km/h přes semaforem.

Je to logické, ?e? Následně si někdo mů?e vzpomenout, ?e tam bude měřit :evil:
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Uživatelský avatar
kuta33
Štamgast
Příspěvky: 440
Registrován: stř lis 05, 2008 10:34
Bydliště: Český Tě?ín CZ

Příspěvek od kuta33 »

Jak policajt ve slu?ebním "voze" (tehdy je?tě filcka) jsem se celkem dobře pobavil. Na klasický kří?, kři?ovatku bez značek jsme dojeli zároveň z ka?dého směru jedno auto, u? to se hned tak nepovede. Přál bych vám vidět ty tři bezradné obličeje :X :X :X . Od pohledu v?ichni poctiví řidiči, jinak by se asi netvářili tak vydě?eně, kdy? viděli tu na?i rezavou popelnici. :>
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

kuta33 píše:Jak policajt ve slu?ebním "voze" (tehdy je?tě filcka) jsem se celkem dobře pobavil. Na klasický kří?, kři?ovatku bez značek jsme dojeli zároveň z ka?dého směru jedno auto, u? to se hned tak nepovede. Přál bych vám vidět ty tři bezradné obličeje :X :X :X . Od pohledu v?ichni poctiví řidiči, jinak by se asi netvářili tak vydě?eně, kdy? viděli tu na?i rezavou popelnici. :>
No a kdo jel teda prvni? :).'.
Obrázek
Uživatelský avatar
kuta33
Štamgast
Příspěvky: 440
Registrován: stř lis 05, 2008 10:34
Bydliště: Český Tě?ín CZ

Příspěvek od kuta33 »

Samozřejmě se v?ichni dívali na mě. Tak?e jsem kývnul jako první ?oférovi vlevo, a? jede.
Odpovědět