Antiradar

Vše okolo doplňků, úprav, tuningu

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

carlos_ray
Návštěvník
Příspěvky: 102
Registrován: čtv črc 23, 2009 7:49
Bydliště: Velvary

Příspěvek od carlos_ray »

Jo to je dobrej nápad. Akorát těch 90 je moc, já vím o místech, kde je třeba povolená rychlost 20. Tak?e by bylo lep?í kdyby posílal tak 15km/h.
Kolacok
Štamgast
Příspěvky: 271
Registrován: stř led 13, 2010 12:58
Bydliště: Vychod SVK, Michalovce
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kolacok »

Nj, lenze ak posle 15kmh a fizlovi za trojnozkou padne ciapka; tak aj zabej hlave dojde, ze to nebola chyba merania :D

Ani ja nechodim tak rychlo, aby mi bolo treba antiradar, ono nad 100kmh stupa spotreba tak, ze tak nema vyznam dlhodobo ist, ak chcem mat nizku spotrebu.
Ale zase ak idem po ceste, kde je dedina, ktora ma 100m a tie zelene ku.vy akurat tam budu merat, tak sa to neda nazvat ako prevencia v bezpecnosti, ale ucelove ryzovanie penazi a prave na to treba antiradar. Tak isto aj ked idem o 1-3 v noci, ked dedina hybernuje a nikde ani nohy, nepojdem 50, ked 80 s dialkovymi svetlami je akurat a zrazit mozem len toho, kto mi naschval vbehne do cesty. V takom pripade mozem ist aj 40 a bude zrazeny.

Fizli su statni vypalnici a na nich treba proste antiradar.
Puntik 5D MultiJet 1.3 75k Active 2006, biely, 306000km
M.Z.
kolemjdoucí
Příspěvky: 29
Registrován: pát bře 12, 2010 22:08
Bydliště: Frýdecko-Místecko

Příspěvek od M.Z. »

Pou?íváme doma detektory Bell RX 65 a naprostá spokojenost,u 2 aut jsem měl i kombinaci proti laserům,ale za cca 4roky mě měřili asi 3x laserem a mezitím snad milionkrát bě?nými radary :wink:
Pokud se při jízdě pou?ívá mozek,oči na ??opkách,tak v kombinaci s detektorem se nemusíte strachovat,jestli náhodou nejedete na ?iroké silnici v městě 60km/h,aby si na vás někdo zgustnul.
Za celou dobu jsme nikdo nezaplatili jedinou pokutu a to nejslab?í kára má 120kw!
I kdy?,nastane změna,po dodání GP 1,4 8v, to bude jinak :D
miky
kolemjdoucí
Příspěvky: 29
Registrován: úte dub 21, 2009 10:39
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od miky »

Tak já pou?ívám tedy asi 6 let antiradar beltronics 965 Vector..Vyu?ívám převá?ně při jízdě do zahraničí a jsem s ním spokojen..
KoreckyD
Štamgast
Příspěvky: 332
Registrován: čtv říj 06, 2011 12:43
Bydliště: Kladno, CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Antiradar

Příspěvek od KoreckyD »

Pepa B. píše:koupil jsem si 1.2ku a tyhle problémy neře?ím :lol: :lol: :lol:
Já mám taky 1.2 a po 3 letech to začíná =D V pondělí jsem to ukecal, včera za 1000,-
Grande Punto 1.2 48 kW/65 hp 5dv. Blue New Orleans
Obrázek
Odpovědět