Stahování oken

Vše okolo interiéru

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Stahování oken

Příspěvek od 1nekros1 »

A to sa vam kazi elektricka stahovacka ci manualna?
A zaujimave ze sa to kazi iba na slabsich vybavach ze? :-)
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Maco
kolemjdoucí
Příspěvky: 48
Registrován: sob led 07, 2012 18:23

Re: Stahování oken

Příspěvek od Maco »

V mém případě je pokažená manuální zadní stahovačka... Jinak Zdenda má pravdu, lepší řešit stahovačku než např. rozvodový řetěz v motoru, ale přesto to naštve, navíc já už řešil více poruch (ale to se řešilo ještě v záruce)
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Stahování oken

Příspěvek od 1nekros1 »

no ved prave ze len ta manualna hneva cim to tak bude zapricinene ze? a dalej sa nevyjadrujem uz pekny den :-)
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Uživatelský avatar
Zdenda
Abarthář
Příspěvky: 902
Registrován: stř úno 02, 2011 15:11
Bydliště: Lucany nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Stahování oken

Příspěvek od Zdenda »

Mě se rozbila elektrická jenom díky tomu, že mechanik při sundávání folií z okna nezajistil ten čudl co jde skrz okno tím motýlkem :( Stála mě jiná 70 zlotych http://allegro.pl/listing/listing.php?o ... -p-mt-1209
AprГЁs les processus d'extraction, la teneur en sildГ©nafil a Г©tГ© dГ©terminГ©e en utilisant l'efficacitГ© liquide haute performance du mГ©dicament mais Г©galement h aprГЁs dans ces articles publiГ©s rГ©fГ©rences 8 18.
Maco
kolemjdoucí
Příspěvky: 48
Registrován: sob led 07, 2012 18:23

Re: Stahování oken

Příspěvek od Maco »

1nekros1 píše:no ved prave ze len ta manualna hneva cim to tak bude zapricinene ze? a dalej sa nevyjadrujem uz pekny den :-)
Takže to je nakonec má chyba, že jsem koupil auto s manuálním stahováním zadních oken? A ještě jsme si dovolili to používat, že? Dík za vysvětlení příčiny...
Uživatelský avatar
Zdenda
Abarthář
Příspěvky: 902
Registrován: stř úno 02, 2011 15:11
Bydliště: Lucany nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Stahování oken

Příspěvek od Zdenda »

Chyba je to Fiatu že tam dali slabej špagát pardon lanko :D :) :D
AprГЁs les processus d'extraction, la teneur en sildГ©nafil a Г©tГ© dГ©terminГ©e en utilisant l'efficacitГ© liquide haute performance du mГ©dicament mais Г©galement h aprГЁs dans ces articles publiГ©s rГ©fГ©rences 8 18.
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Re: Stahování oken

Příspěvek od Jarouš »

Na oktávkách a fábiích padaly svého času elektrické stahovačky jak hrušky. :D Podle výše popsané "logiky" to svého času byly šmejdy. Já to vnímám trochu jinak, pro mě to šmejdy začaly být až od prvních sérií skvostu TSI. :D
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Maco
kolemjdoucí
Příspěvky: 48
Registrován: sob led 07, 2012 18:23

Re: Stahování oken

Příspěvek od Maco »

Jarouši správně píšeš "svého času", GP se vyrábí cca 8roků a co vím zadní stahovačky mají stále stejný systém... jasně uznávám, že je to méně závažná závada, ale těch je na GP jaksik hodně (polámané vodiče ve dveřích atd. atd.) za tu dekádu co GP vyrábí mohli udělat modifikaci některých problémových částí, rozhodně by to pomohlo pověsti Fiatu... škoda
Uživatelský avatar
Sibstr
Štamgast
Příspěvky: 203
Registrován: stř zář 10, 2014 23:23
Bydliště: PRG

Re: Stahování oken

Příspěvek od Sibstr »

Co se týče stahovaček, tak neznám horší auto, než je Octavia 1. generace. Od roku 2001 měněny postupně všechny 4 stahovačky, u zadních už jedeme druhé kolo, ty se měnily už 2x. Nutno dodat, že ta Oktávka s motorem 1.9 TDI 81Kw má nalítáno od roku 2001 poctivých 450 tisíc kilometrů.
Grande Punto 1.2 Dynamic 3D
Obrázek
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Re: Stahování oken

Příspěvek od Jarouš »

Maco píše:Jarouši správně píšeš "svého času", GP se vyrábí cca 8roků a co vím zadní stahovačky mají stále stejný systém... jasně uznávám, že je to méně závažná závada, ale těch je na GP jaksik hodně (polámané vodiče ve dveřích atd. atd.) za tu dekádu co GP vyrábí mohli udělat modifikaci některých problémových částí, rozhodně by to pomohlo pověsti Fiatu... škoda
To je fuk, svého času stahovačky, pak to to bylo "slavné" HTP s x modifikacemi rozvodů , následovaly pro změnu rozvody na TSI a takových by se našlo víc. Netvrdím, že jiné automobilky včetně Fiatu jsou bez problémů, ale kňourat tady kolem prasklého švihadla a hlásat jaký Fiat není šmejd mi přijde trošku krátkozraké.
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Re: Stahování oken

Příspěvek od Dušan »

Jarousi, přesně tak. I já pres par problémů na GP vzpomínám rad, i když mi stoji před domem,ale nejezdim s nim.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Maco
kolemjdoucí
Příspěvky: 48
Registrován: sob led 07, 2012 18:23

Re: Stahování oken

Příspěvek od Maco »

No asi jsem zaspal dobu, ale byl jsem zvyklý, že u minulých aut do cca 100tkm nemusel nic řešit... pouze spotřební materiál

No nic, už tady radši nebudu kňourat, vychvalujte si ty nepodary GP do nebes, já jdu vybírat nějaké funkčnější auto...
Uživatelský avatar
Zdenda
Abarthář
Příspěvky: 902
Registrován: stř úno 02, 2011 15:11
Bydliště: Lucany nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Stahování oken

Příspěvek od Zdenda »

Maco právě že udělali nový typ stahovačky :) aspoň na předek možná se dá sehnat i nová manuální :)
starý typ
Obrázek
nový typ
Obrázek
AprГЁs les processus d'extraction, la teneur en sildГ©nafil a Г©tГ© dГ©terminГ©e en utilisant l'efficacitГ© liquide haute performance du mГ©dicament mais Г©galement h aprГЁs dans ces articles publiГ©s rГ©fГ©rences 8 18.
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Re: Stahování oken

Příspěvek od Jarouš »

Maco píše:No asi jsem zaspal dobu, ale byl jsem zvyklý, že u minulých aut do cca 100tkm nemusel nic řešit... pouze spotřební materiál

No nic, už tady radši nebudu kňourat, vychvalujte si ty nepodary GP do nebes, já jdu vybírat nějaké funkčnější auto...
Tak se měj a přeji šťastnou ruku při výběru :D
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
jeník1
Profík
Příspěvky: 719
Registrován: ned čer 19, 2011 17:36
Bydliště: Strakonice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Stahování oken

Příspěvek od jeník1 »

Jarouš píše:
Maco píše:No asi jsem zaspal dobu, ale byl jsem zvyklý, že u minulých aut do cca 100tkm nemusel nic řešit... pouze spotřební materiál

No nic, už tady radši nebudu kňourat, vychvalujte si ty nepodary GP do nebes, já jdu vybírat nějaké funkčnější auto...
Jo kup WV passat za milion. Známému přesně při najetých 100 tisíc odešlo ložisko v převodovce. Podle autorizovaného servisu častá závada tohoto modelu, prý to dělá větší hmotnost vozu. :lol:
Grande Punto 1.2
Fiat Panda 1.1
Odpovědět