Sportovní sedadla

Vše okolo interiéru

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

misha
Štamgast
Příspěvky: 356
Registrován: pon říj 27, 2008 13:17
Bydliště: Olomouc (Uničov)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od misha »

Davids píše:
misha píše:opravdu neni... sestra pritelkyne maji 1.2 dynamic a je v tom opravdu nepatrny rozdil. To bocni vedeni ve sportu je sice na pohled vytazene, ALE je mekke, cili v zatacce, kdo se nedrzi volantu, ma co delat, aby zustal v sedacce. Jestli chces opravdu dobre bocni vedeni, tak nejake RECARO sedacky. z Abartha jsou moc fajnovy, ale 50.000? to je crazy.

Pak by to chtelo nechat usit potahy na zadni sedacky ve stylu tech prednich, ay to nebilo do oci. Kamos si to tak udelal ve fabii RS a vypadalo to otresne - ve predu modry sportovni recaro, vzadu origo cerny. :X
No kdybych koupil ty bilo-cerne tak bych musel nechat potahnout ty zadni, ale rikam me je jedno co je v zadu, tam stejne nikoho nevozim ani se tam nedivam bo je tam tma diky foliim :D
Ja bych to musel sladit uz jenom kvuli tomu pocitu, aby auto bylo sladeny v tonu. :wink:
-------------------------------------
EX GPS 1.4 16V mandoska 2007
Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Příspěvek od Davids »

misha píše:
Davids píše:
misha píše:opravdu neni... sestra pritelkyne maji 1.2 dynamic a je v tom opravdu nepatrny rozdil. To bocni vedeni ve sportu je sice na pohled vytazene, ALE je mekke, cili v zatacce, kdo se nedrzi volantu, ma co delat, aby zustal v sedacce. Jestli chces opravdu dobre bocni vedeni, tak nejake RECARO sedacky. z Abartha jsou moc fajnovy, ale 50.000? to je crazy.

Pak by to chtelo nechat usit potahy na zadni sedacky ve stylu tech prednich, ay to nebilo do oci. Kamos si to tak udelal ve fabii RS a vypadalo to otresne - ve predu modry sportovni recaro, vzadu origo cerny. :X
No kdybych koupil ty bilo-cerne tak bych musel nechat potahnout ty zadni, ale rikam me je jedno co je v zadu, tam stejne nikoho nevozim ani se tam nedivam bo je tam tma diky foliim :D
Ja bych to musel sladit uz jenom kvuli tomu pocitu, aby auto bylo sladeny v tonu. :wink:
Mas pravdu, budu to muset odlozit do pozadi mam toho tet rozjeteho docela hodne co se uprav tyce a rozpocet neni natahovaci ;-) bylo by s tim asi dost prace at uz upevneni sedadel nebo dalsi veci kteryma by mi asi musel nekdo pomoct coz by taky stalo nejakou tu korunu, ale jsem rad, ze uz vim, ze do sport sedacek nepujdu ;-)
Kriss
Štamgast
Příspěvky: 611
Registrován: úte úno 05, 2008 20:03
Bydliště: Metan City
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kriss »

Teda sorry, ale ja se smeju a cumim jak puk. Tady se resi sportovni sedacky aby meli bocni vedeni v zatackach atd. Ty vole vzdyt mas GP a ne EVO nebo STI. Pripada mi trosku ze resis uplny nesmysl a vec ktera ti bude uplne k hovnu. A nebo pokud uz fakt chces sedacky tak si kup poradne, sezen si Recaro co jsou v EVU. Vcera jsem v nem vecer radil a ty sedacky jsou uplne mega, fakt to pomuze a pak sem jel domu v Grandaku a sedacky jsou sice volnejsi ale stejne si s GP nedovolim ani pulku toho co s EVEM.
Nýní: Alfa Romeo GT, 1.9 16v JTDM 110kw
EX: GP 1,4 16v SPORT 3D,
Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Příspěvek od Davids »

Kriss píše:Teda sorry, ale ja se smeju a cumim jak puk. Tady se resi sportovni sedacky aby meli bocni vedeni v zatackach atd. Ty vole vzdyt mas GP a ne EVO nebo STI. Pripada mi trosku ze resis uplny nesmysl a vec ktera ti bude uplne k hovnu. A nebo pokud uz fakt chces sedacky tak si kup poradne, sezen si Recaro co jsou v EVU. Vcera jsem v nem vecer radil a ty sedacky jsou uplne mega, fakt to pomuze a pak sem jel domu v Grandaku a sedacky jsou sice volnejsi ale stejne si s GP nedovolim ani pulku toho co s EVEM.
Jezis me ale vubec nejde o evo nebo o neco takoveho, me jde o to, ze mam 18" kola snizene pruziny tak se rad projedu v zatackach trochu ostreji a jedine co mi vadi, ze v te sedacce litam jak blby o spolujezdci ani nemluvim, chci mit trochu oporu v sedadle a ne se zapirat o volant. nepotrebuju recaro nejde mi o znacku jde mi o to, at si sednu do sedacky a jsem v ni zaboreny a drzi me to v zatackach ;-) je to tak slozite pochopit? proc si asi lidi kupuji do aut sportovni sedacky co myslis? ;-)
misha
Štamgast
Příspěvky: 356
Registrován: pon říj 27, 2008 13:17
Bydliště: Olomouc (Uničov)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od misha »

Kriss píše:proc si asi lidi kupuji do aut sportovni sedacky co myslis? ;-)
tipuju, aby si pozdeji koupili 200kW dvoulitr pod kapotu :lol: :!: :lol:
-------------------------------------
EX GPS 1.4 16V mandoska 2007
Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Příspěvek od Davids »

misha píše:
Kriss píše:proc si asi lidi kupuji do aut sportovni sedacky co myslis? ;-)
tipuju, aby si pozdeji koupili 200kW dvoulitr pod kapotu :lol: :!: :lol:
Samozrejme planuju do GP motor z Tatry 613 a pri couvani to budu stavet na predni :D:D:D
Kriss
Štamgast
Příspěvky: 611
Registrován: úte úno 05, 2008 20:03
Bydliště: Metan City
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kriss »

Je to vec nazoru, vim ze ti nejde o to z toho udelt neco jineho, jen si myslim, ze kdyz uz tak kup poradne sedacky protoze tady se kvalita pozna to mi ver.
Nýní: Alfa Romeo GT, 1.9 16v JTDM 110kw
EX: GP 1,4 16v SPORT 3D,
Uživatelský avatar
pema
kolemjdoucí
Příspěvky: 31
Registrován: pon srp 17, 2009 13:18
Bydliště: Okres Tábor

Příspěvek od pema »

Davids píše:
misha píše:
Kriss píše:proc si asi lidi kupuji do aut sportovni sedacky co myslis? ;-)
tipuju, aby si pozdeji koupili 200kW dvoulitr pod kapotu :lol: :!: :lol:
Samozrejme planuju do GP motor z Tatry 613 a pri couvani to budu stavet na predni :D:D:D[/quot


U? JSI TO VYŘE?IL?
CO TYHLE http://www.allegro.pl/item707327909_fia ... etrze.html
Fiat 850S,128A 128C,127,Ritmo,Uno,PuntoI,Punto GT,PuntoIII,GP ABARTH
HONDA CBR 1000RR,Honda CRF africa Twin DCT
Uživatelský avatar
benja
Profík
Příspěvky: 1456
Registrován: sob pro 29, 2007 10:30
Bydliště: Havířov-Opičí hory Podlesí,Okres "Cip"
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od benja »

Davids píše:
misha píše:
Kriss píše:proc si asi lidi kupuji do aut sportovni sedacky co myslis? ;-)
tipuju, aby si pozdeji koupili 200kW dvoulitr pod kapotu :lol: :!: :lol:
Samozrejme planuju do GP motor z Tatry 613 a pri couvani to budu stavet na predni :D:D:D
budu ted' sice OT..ale zastavět motor z 613 do čehokoli je maras... prominte za OT ale nemohu si pomoci
http://www.youtube.com/watch?v=nD9Nh2dg ... re=related
"Grande Punto Sport 1,4 16V 95 ponykoníků
"Nafta patří na pole,plyn do sporáku a baterka do vibratoru"
"Chcete pocítit mocný zátah dieselu? jezděte vlakem"
Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoní?.....
Filip85
kolemjdoucí
Příspěvky: 8
Registrován: pát kvě 15, 2009 15:28
Bydliště: Praha 8

Re: Sportovní sedadla

Příspěvek od Filip85 »

Zdravim,
a uz jste nekdo demontoval ty kolejnice ze sedacek? Ja mel teda sedacky venku kvuli pasum a jestli si dobre pamatuju moc to nevypadalo na sundani a pouziti jinde... co? diky
Odpovědět