Trojblik

Vše okolo interiéru

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

no vidis me je smutno ztech co sice mozna dodrzujou treba i predpisy ale v zime jezdej na letnich nebo sjetejch zimnich ...pak v zatacce te sejmou protoze se neudrzej na silnici maj rozmrdany auta ktery jim nebrzdej pac nemaj na novy brzdy kupujou smejcky vecy protoze nato nemaj ... tohle je smutny ...a uz tu nebudu dal placat pac to sem nepatri ...
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
romisek.capuska
Návštěvník
Příspěvky: 183
Registrován: pát říj 30, 2009 14:07
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od romisek.capuska »

g-lobby píše:
.bany píše:nikdy sem nikoho nesejmul -(muzu rict ze jezdim dost a vcelku rychlejc nez se smi) na obcana kterej pouziva auto jen pro soukr ucely...cca20-25tis rocne ...
k tomu se snad dá dodat jen ?e ZATÍM :roll: je mi z toho smutno

a 20-25 není dost, ani na soukromé účely... to je prostě průměr... (já mám po necelých 5 měsích u? přes 15 tis.)
hm... to já po 40 dnech vlastnění GP jsem dnes uviděl na ukazateli 5000km.... a trojblik mi vá?ně stačí ( kde ne, pou?tím bě?ný blinkr ). Schválně si při cestě někam zkuste tak trochu započítat. Při cestě z Berouna do Plzně ( a je?tě kousek dál ) jsem si započítal. Pokud bych se měl řídit zákonem, tak buď mi trojblikr stačil, nebo mé počítání skončilo u sedmi či osmi. Tak?e pětiblinkr by mi byl na nic.... Ov?em toto je jen můj názor a ne ka?dý mů?e mít rád můj styl jízdy.... :roll:
GP 2009 1.2 ICE 48kw white glory 3dv
Nissan King Cab 2.5 TD Double Cab
g-lobby
Štamgast
Příspěvky: 677
Registrován: čtv čer 25, 2009 22:03
Bydliště: Mariánské Lázně - Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od g-lobby »

.bany píše:no vidis me je smutno ztech co sice mozna dodrzujou treba i predpisy ale v zime jezdej na letnich nebo sjetejch zimnich ...pak v zatacce te sejmou protoze se neudrzej na silnici maj rozmrdany auta ktery jim nebrzdej pac nemaj na novy brzdy kupujou smejcky vecy protoze nato nemaj ... tohle je smutny ...a uz tu nebudu dal placat pac to sem nepatri ...
a? se budou v jiném vláknu ře?it letní/zimní pneu tak tam také napí?u tady se ře?í blik nebo trojblik... 5blik je podle mě také nesmysl...
_________________
GP 1,2 Racing 5D černá CO BERUNA
GP 1,2 Racing 3D černá CO KAREL LPG
g-lobby
Štamgast
Příspěvky: 677
Registrován: čtv čer 25, 2009 22:03
Bydliště: Mariánské Lázně - Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od g-lobby »

romisek.capuska píše:
g-lobby píše:já mám po necelých 5 měsích u? přes 15 tis.
hm... to já po 40 dnech vlastnění GP jsem dnes uviděl na ukazateli 5000km.... a
tak?e má? najeto v průměru jen o něco málo víc kilometrů ne? já cca o 20 za den 8)
_________________
GP 1,2 Racing 5D černá CO BERUNA
GP 1,2 Racing 3D černá CO KAREL LPG
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

dony píše:........... tak bych chtěl vylep?it zvukový projev klaksonu mého GP,rady a nejlépe zku?enosti vítám :) ... ale to u? je na jiné téma
Treba tohle Dony.

http://tuning.autodoplnky.cz/autoalarmy ... -s36117034
Obrázek
Jirka
Profík
Příspěvky: 1215
Registrován: ned led 27, 2008 19:58
Bydliště: Habry

Příspěvek od Jirka »

http://dieselpower.cz/forum/viewtopic.php?t=46793 nezkou?el to někdo? kdoví jestli by to chodilo na GP kdy? je tohle das auto
Jirka, 1,3 JTD 90PS 6speed azurová psychedelic
misha
Štamgast
Příspěvky: 356
Registrován: pon říj 27, 2008 13:17
Bydliště: Olomouc (Uničov)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od misha »

hele, mam asi novy rozmer trojbliklu :D
Kdyz dam packu blinkru do prvni polohy, uz tam se mi stava, ze se provede i 4x bliknuti velmi rychle za sebou, jako bych dal 4x rychle packu do prvni polohy a obcas se to deje i kdyz davam packu z prvni polohy do druhe. Deje se to rovnomerne na obe strany a dela to tak kazdy 5. vyhozeni blinkru.

Vypada to, jako by byly kontakty v pacce nejaky spatny, ma s timto jeste nekdo problem? Jinak packa mi z horni polohy pri vycvaknuti nikdy neskocila do spodni polohy tak, ze by blikla.
-------------------------------------
EX GPS 1.4 16V mandoska 2007
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

jj mam stejny problem ale me to blikne vzdycky jen dvakrat rychle zasebou pri zapnuti blinkru spatky se vraci v pohode
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
mosto
Štamgast
Příspěvky: 346
Registrován: ned říj 25, 2009 19:47
Bydliště: Banská Bystrica,SK

Příspěvek od mosto »

mne od nova robilo,ze ked sa packa vypla tak mi blikla opacna strana,ale teraz uz nemam problem...asi si to len potrebovalo sadnut a vydrat si tu svoju drahu...inak ja trojblik nemam,tak predtym mi to bliklo iba raz :wink:
Fiat GP 1,2 active.....hnedá Fago
milhaus
Štamgast
Příspěvky: 296
Registrován: pát črc 24, 2009 17:01
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od milhaus »

.bany píše:jj mam stejny problem ale me to blikne vzdycky jen dvakrat rychle zasebou pri zapnuti blinkru spatky se vraci v pohode
Taky mi to dělá a teď kdy? jsou mrazy - 18 a tak ,tak dám " blinkr " a ono nic......trvá asi 5 sekund ne? se zapne!!Docela blbý kdy? potřebuju odbočít :evil: Nevíte kde je relé směrovek, asi ho zabalím do polystyrenu nebo fakt nevím.......
EX - GP 1.2 Dynamic 2006
Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD 16 V 103 kW
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

milhaus píše:
.bany píše:jj mam stejny problem ale me to blikne vzdycky jen dvakrat rychle zasebou pri zapnuti blinkru spatky se vraci v pohode
Taky mi to dělá a teď kdy? jsou mrazy - 18 a tak ,tak dám " blinkr " a ono nic......trvá asi 5 sekund ne? se zapne!!Docela blbý kdy? potřebuju odbočít :evil: Nevíte kde je relé směrovek, asi ho zabalím do polystyrenu nebo fakt nevím.......
sólo rele není, blinkry jsou řízeny vnitřní řídící jednotkou - "body computer" - tam jak jsou vlevo od volantu schované pojistky.

Jinak se mi to jednou stalo taky, při velkém mrazu to první blikání tro?ku trvalo. :D
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
mosto
Štamgast
Příspěvky: 346
Registrován: ned říj 25, 2009 19:47
Bydliště: Banská Bystrica,SK

Příspěvek od mosto »

Jarou? píše:
milhaus píše:
.bany píše:jj mam stejny problem ale me to blikne vzdycky jen dvakrat rychle zasebou pri zapnuti blinkru spatky se vraci v pohode
Taky mi to dělá a teď kdy? jsou mrazy - 18 a tak ,tak dám " blinkr " a ono nic......trvá asi 5 sekund ne? se zapne!!Docela blbý kdy? potřebuju odbočít :evil: Nevíte kde je relé směrovek, asi ho zabalím do polystyrenu nebo fakt nevím.......
sólo rele není, blinkry jsou řízeny vnitřní řídící jednotkou - "body computer" - tam jak jsou vlevo od volantu schované pojistky.

Jinak se mi to jednou stalo taky, při velkém mrazu to první blikání tro?ku trvalo. :D
ano,to mozem potvrdit,aj mne to v tych mrazoch ide s miernym opozdenim a nielen smerovky ale aj ked dam pravou ruckou dohora rychle pretretie skla...ale az take,ze 5sekund sa mi teda ese nestalo :roll:
Fiat GP 1,2 active.....hnedá Fago
milhaus
Štamgast
Příspěvky: 296
Registrován: pát črc 24, 2009 17:01
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od milhaus »

mosto píše:
Jarou? píše:
milhaus píše: Taky mi to dělá a teď kdy? jsou mrazy - 18 a tak ,tak dám " blinkr " a ono nic......trvá asi 5 sekund ne? se zapne!!Docela blbý kdy? potřebuju odbočít :evil: Nevíte kde je relé směrovek, asi ho zabalím do polystyrenu nebo fakt nevím.......
sólo rele není, blinkry jsou řízeny vnitřní řídící jednotkou - "body computer" - tam jak jsou vlevo od volantu schované pojistky.

Jinak se mi to jednou stalo taky, při velkém mrazu to první blikání tro?ku trvalo. :D
ano,to mozem potvrdit,aj mne to v tych mrazoch ide s miernym opozdenim a nielen smerovky ale aj ked dam pravou ruckou dohora rychle pretretie skla...ale az take,ze 5sekund sa mi teda ese nestalo :roll:
jo u stěrače mi to taky trvá...tak?e se s tím nedá nic dělat kdy? je to v jednotce?Jedině ji fakt asi něčím zabalit :ehm
EX - GP 1.2 Dynamic 2006
Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD 16 V 103 kW
mosto
Štamgast
Příspěvky: 346
Registrován: ned říj 25, 2009 19:47
Bydliště: Banská Bystrica,SK

Příspěvek od mosto »

milhaus píše:
mosto píše:
Jarou? píše: sólo rele není, blinkry jsou řízeny vnitřní řídící jednotkou - "body computer" - tam jak jsou vlevo od volantu schované pojistky.

Jinak se mi to jednou stalo taky, při velkém mrazu to první blikání tro?ku trvalo. :D
ano,to mozem potvrdit,aj mne to v tych mrazoch ide s miernym opozdenim a nielen smerovky ale aj ked dam pravou ruckou dohora rychle pretretie skla...ale az take,ze 5sekund sa mi teda ese nestalo :roll:
jo u stěrače mi to taky trvá...tak?e se s tím nedá nic dělat kdy? je to v jednotce?Jedině ji fakt asi něčím zabalit :ehm
nic radsej nebal,ved tie mrazy ako prisli tak aj zmiznu :lol: a to oneskorenie trva len kym je auto studene,ked za zohreje ide vsetko O.K
ine by bolo,keby tu mrzlo cely rok,ale takto to nema vyznam....ved hlasia globalne oteplovanie...tak vydrz :lol: :lol: :lol:
Fiat GP 1,2 active.....hnedá Fago
milhaus
Štamgast
Příspěvky: 296
Registrován: pát črc 24, 2009 17:01
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od milhaus »

:> :>
EX - GP 1.2 Dynamic 2006
Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD 16 V 103 kW
Odpovědět