Ofuková lišta pod oknem

Vše okolo interiéru

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
lukasbc
kolemjdoucí
Příspěvky: 47
Registrován: pon říj 06, 2008 19:06

Ofuková lišta pod oknem

Příspěvek od lukasbc »

Zdravím,v?iml jsem si po zimě,kdy? jsem včera myl auto,?e mám vypouklou tu plastovou li?tu pod oknem.Nemyslím tu na kapotě,ale pod ní.Je to ten díl co prakticky slou?í jako kryt sání a prochází ním hřídelky stěračů.
No problémem je,?e ti kokoti to vymysleli tak, ?e to dr?í pouze plastovýma zobáčkama, a jeden z nich povolil.MYslíte ?e se to dá někde sehnat jako náhradní díl? nebo musím koupit celou tu li?tu (počítám tak 2000,-) ??
Obrázek
díky za ka?dou radu
Velký Pun?a 1,2 Dynamic
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

jasne ze da bud ve fiate alebo v skodovke kde to je xkrat lacnejsie
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

Je to na tomhle obrazku?
Obrázek
Obrázek
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

1nekros1 píše:jasne ze da bud ve fiate alebo v skodovke kde to je xkrat lacnejsie
To myslí? vá?ně :?:
Od té ?kodovky je to dobrý nápad - bude levněj?í, akorát tam nebude pasovat :D

Teddy, určitě myslel ten plast označený pozicí 1
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
lukasbc
kolemjdoucí
Příspěvky: 47
Registrován: pon říj 06, 2008 19:06

Příspěvek od lukasbc »

Ten plastový díl na tomobrázku to je.ALE není tam nakreslený ten bazmek co to dr?í.Těma sponama co mi praskla to drří asi na 5-ti místech a ta spona zaskočí za plechový okraj pod oknem
Obrázek
Velký Pun?a 1,2 Dynamic
lukasbc
kolemjdoucí
Příspěvky: 47
Registrován: pon říj 06, 2008 19:06

Příspěvek od lukasbc »

TAk pánové a dámy. Včera jsem byl v AF v Ostravě a to kvůli výměny oleje - po 14tisících byl dole na měrce jakoby mazut (bez sov :-) )tak jsem nechtěl nechat nic náhodě a zajel tam.Při té příle?itosti mi vyměnili i hadici na odsávání (pod krabicí se vzduchoým filtrem) - byla celá popraskaná..
Zeptal jsem se tedy na ten zobáček z toho plastu, jestlit o půjde tedy objednat.
A chlapík o této závadě věděl - stává se to celkem často prý.Ale ty zobáčky se nedodávají nikde jako náhradní, tak?e v rámci záruky objednal sám od sebe celou tu li?tu novou.JE to ta na tom horním obrázku pod číslem 1 komplet.
Nejsem ekolog - ale tohle mě fakticky sere.V podstatě nepo?kozený kus auta se vymění jenom proto, ?e trotli nejsou schopni o?éfovat u dodavatele ty plastové čudlíky (viz moje foto) jako náhradní díl........No coment.
TAk?e pří?tí týden budu mít kousek nového auta :? :lol: :roll: jo a po záruce se pak budu modlit,aby se to nestalo znovu,proto?e platit určitě pěknou sumu za tento díl se mi chtít nebude..... běs
Velký Pun?a 1,2 Dynamic
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

lukasbc píše:TAk pánové a dámy. Včera jsem byl v AF v Ostravě a to kvůli výměny oleje - po 14tisících byl dole na měrce jakoby mazut (bez sov :-) )tak jsem nechtěl nechat nic náhodě a zajel tam.Při té příle?itosti mi vyměnili i hadici na odsávání (pod krabicí se vzduchoým filtrem) - byla celá popraskaná..
Zeptal jsem se tedy na ten zobáček z toho plastu, jestlit o půjde tedy objednat.
A chlapík o této závadě věděl - stává se to celkem často prý.Ale ty zobáčky se nedodávají nikde jako náhradní, tak?e v rámci záruky objednal sám od sebe celou tu li?tu novou.JE to ta na tom horním obrázku pod číslem 1 komplet.
Nejsem ekolog - ale tohle mě fakticky sere.V podstatě nepo?kozený kus auta se vymění jenom proto, ?e trotli nejsou schopni o?éfovat u dodavatele ty plastové čudlíky (viz moje foto) jako náhradní díl........No coment.
TAk?e pří?tí týden budu mít kousek nového auta :? :lol: :roll: jo a po záruce se pak budu modlit,aby se to nestalo znovu,proto?e platit určitě pěknou sumu za tento díl se mi chtít nebude..... běs
Blbá politika automobilky, ale dělá se to tak v?eobecně. Ty si ov?em mů?e? demontovat zbytek zobáčků ze své původní li?ty a bude? to mít jako náhradní díl doma schované!
Fiat Bravo2, 1,6 MJet, 77 kW, nar. 9.4.2010
jeník1
Profík
Příspěvky: 719
Registrován: ned čer 19, 2011 17:36
Bydliště: Strakonice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Plastová lišta pod oknem

Příspěvek od jeník1 »

lukasbc píše:Zdravím,v?iml jsem si po zimě,kdy? jsem včera myl auto,?e mám vypouklou tu plastovou li?tu pod oknem.Nemyslím tu na kapotě,ale pod ní.Je to ten díl co prakticky slou?í jako kryt sání a prochází ním hřídelky stěračů.
No problémem je,?e ti kokoti to vymysleli tak, ?e to dr?í pouze plastovýma zobáčkama, a jeden z nich povolil.MYslíte ?e se to dá někde sehnat jako náhradní díl? nebo musím koupit celou tu li?tu (počítám tak 2000,-) ??
Obrázek
díky za ka?dou radu
Mně se zase uvolnila ta lišta pod oknem, ale v interieru. Fouká tudy teplý vzduch na sklo.
Grande Punto 1.2
Fiat Panda 1.1
Mara87
Štamgast
Příspěvky: 461
Registrován: ned říj 10, 2010 14:58
Bydliště: Brno

Re: Plastová lišta pod oknem

Příspěvek od Mara87 »

jeník1 píše:
lukasbc píše:Zdravím,v?iml jsem si po zimě,kdy? jsem včera myl auto,?e mám vypouklou tu plastovou li?tu pod oknem.Nemyslím tu na kapotě,ale pod ní.Je to ten díl co prakticky slou?í jako kryt sání a prochází ním hřídelky stěračů.
No problémem je,?e ti kokoti to vymysleli tak, ?e to dr?í pouze plastovýma zobáčkama, a jeden z nich povolil.MYslíte ?e se to dá někde sehnat jako náhradní díl? nebo musím koupit celou tu li?tu (počítám tak 2000,-) ??
Obrázek
díky za ka?dou radu
Mně se zase uvolnila ta lišta pod oknem, ale v interieru. Fouká tudy teplý vzduch na sklo.
Já tu lištu pod oknem v interiéru mám taktéž ovolněnou, na jedné straně mě to odstává. Ve Fiatu mě řekli že musím celej ten díl vyměnit, že oprava je nemožná.
Dá se to nějak jinak opravit? Bude to PP tak si myslím že lepení nepřipadá v úvahu.
Fiat Grande Punto 1,2i, r.v. 2008
Jezdím tak jak mi moje černá střela dovolí, někdy i rychleji!
Kriss
Štamgast
Příspěvky: 611
Registrován: úte úno 05, 2008 20:03
Bydliště: Metan City
Kontaktovat uživatele:

Re: Plastová lišta pod oknem

Příspěvek od Kriss »

Nedá ja už to řešil jednou ted v zime to presklo po dvou letech znova a už to seru. Kupovat to nebudu
Nýní: Alfa Romeo GT, 1.9 16v JTDM 110kw
EX: GP 1,4 16v SPORT 3D,
jeník1
Profík
Příspěvky: 719
Registrován: ned čer 19, 2011 17:36
Bydliště: Strakonice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Plastová lišta pod oknem

Příspěvek od jeník1 »

Kriss píše:Nedá ja už to řešil jednou ted v zime to presklo po dvou letech znova a už to seru. Kupovat to nebudu
Mám to ještě do června 2013 v záruce. V půlce prosince 2012 jsem to reklamoval a ve Fiatu mi řekli, že záruční opravy začnou řešit až v novem roce. Jako důvod uvedli "organizační změny" a stěhování centrály do Maďarska. Tak to jsem zvědav jak to dopadne.
Grande Punto 1.2
Fiat Panda 1.1
jeffo
kolemjdoucí
Příspěvky: 1
Registrován: úte dub 15, 2014 8:19

Priduchova Lista

Příspěvek od jeffo »

Zdravim, som novy na tomto fore, tak neviem ci to uz nietko riesil, ale mam problem s prieduchovou listou pod celnym sklom. Na strane spolujadzca to akoby vyskocilo a hrkoce to. Skusal som to zatlacit spat, nepomaha. Bude treba vymenit celu listu alebo je tam nejaky figel ako to pripevnit?

Dakujem
Uživatelský avatar
Zdenda
Abarthář
Příspěvky: 902
Registrován: stř úno 02, 2011 15:11
Bydliště: Lucany nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Priduchova Lista

Příspěvek od Zdenda »

Vyměnit :( Někde to tady je tak hledej než budeš psát viewtopic.php?f=20&t=1009
AprГЁs les processus d'extraction, la teneur en sildГ©nafil a Г©tГ© dГ©terminГ©e en utilisant l'efficacitГ© liquide haute performance du mГ©dicament mais Г©galement h aprГЁs dans ces articles publiГ©s rГ©fГ©rences 8 18.
jeník1
Profík
Příspěvky: 719
Registrován: ned čer 19, 2011 17:36
Bydliště: Strakonice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Priduchova Lista

Příspěvek od jeník1 »

Vyměnili mi to v záruce. Nesmíš pouštět na čelní sklo horký vzduch když mrzne a počkat až se interier ohřeje. Od té doby raději pouštím horký vzduch na nohy :lol:
Grande Punto 1.2
Fiat Panda 1.1
Odpovědět