Sedadla (sedačky)

Vše okolo interiéru

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Sedadla (sedačky)

Příspěvek od 1nekros1 »

Werbatiim píše:Zdravím.
Chtěl jsem se zeptat jestli už někdo neřešil stejný problém co mám já. Mám GP 3DV sportovní sedadla (provedení oranžové). Sedadlo řidiče když je výškově úplně dole až +- doprostřed výšky tak se to sedadlo houpe jako houpačka. Při zabrzdění dopředu a pak zase dozadu. Řekl bych tak že to chodí tak 2-3 cm. Když je sedadlo úplně nahoře tak se to nehoupe nebo jen trošku. Měl jsem to sedadlo už venku z auta ale na nic jsem nepřišel. Přijde mi že to blbne někde v tom systému co zvedá sedadlo do výšky.
Nějaké rady co s tím?
Díky za info :wink:
aj mne to robi a chystam sa nato v lete ale typujem to bud na listu alebo na dajaku somarinu lebo s ja mam stale sedacku dole a nikdy som s nou nehybal
a este musim vyriesit jeden problem ze mam vysedeny alebo vysmatlany od nastupovania spodne vedenie na sedacke. a s tym neviem co spravim. :-(
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Uživatelský avatar
Werbatiim
kolemjdoucí
Příspěvky: 20
Registrován: pát zář 20, 2013 4:28
Bydliště: Dolní Lhota (Ostrava)

Re: Sedadla (sedačky)

Příspěvek od Werbatiim »

Jop to spodní boční vedení mám taky už celkem hotové ale to by chtělo tak jedině přečalounit a dát nový molitan... Ale to že se to houpe mě jako že hodně sere a nejsem schopný přijít na to v čem to chodí...
Fiat Grande Punto 1.9 JTD
Foligno
Návštěvník
Příspěvky: 82
Registrován: pon led 09, 2012 18:06
Bydliště: Pí??

Zadní sedačky

Příspěvek od Foligno »

Ahoj chlapi.
Štve mně že mám vzadu v pětidvéřáku nedělené sedačky. Kdybych si někde na vrakáči sehnal dělené, a myslím tím jak opěradlo tak lavici, je možné to bez problémů přehodit? Nečeká mně nějaká kulišárna v podobě já nevím něčeho o je třeba přikoupit nebo tak?
Díky.
Případné tipy kde to sehnat by koply- už jsem poptal na vrakáči v Petřvaldu( jsem kousek od Ostravy), a uvažoval jsemi autoburzu v Rybniku
dedii
kolemjdoucí
Příspěvky: 36
Registrován: sob lis 14, 2015 9:10

Re: Sedadla (sedačky)

Příspěvek od dedii »

Ahoj. Zrovna včera som menil zadné sedačky. Dával som delené , všetko pasuje ako má , nič netreba prerábať. Taliani to majú všetko dotiahnuté, diera je len zaslepená pod kobercom. Len nezabudnúť z vrakoviska zobrať aj spoločný držiak spodného sedadla , to je ten spoločný v strede, ja to bohužiaľ kúpil bez toho tak tam musím niečo vyrobiť.
Fiat Punto 1,1 r1996 ; GP 1,2 48kW r2006
Foligno
Návštěvník
Příspěvky: 82
Registrován: pon led 09, 2012 18:06
Bydliště: Pí??

Re: Sedadla (sedačky)

Příspěvek od Foligno »

Dík za info- momentálně mi kompletně nabouává rozpočet ojetá croma takže sedačky ještě nemám
pepanmadle
Návštěvník
Příspěvky: 77
Registrován: stř bře 09, 2011 17:45
Bydliště: Podůlší
Kontaktovat uživatele:

Re:

Příspěvek od pepanmadle »

1nekros1 píše: ned črc 24, 2011 12:18 kayo mne sa to stalo tiez treba to cele rozdelat tomu sa nevyhnes. a ja som mal kusok oceloveho lanka na bicykel a 2jmo som ho tak namiesto tej kotvy omotal a pricinoval k povodnemu lanku (treba mat silnu pajkovacku a easte nekoho co to bude sponovat). lenze je to fakt praca skoro na cely den a plno stratenych nervou. origos som to ani nehladal lebo by za to chceli urcite majland.
Zrovna to taky řeším,dá se napojením nového lanka na prasklé protáhnout nahoru nebo se musí sundávat čalounění,případně tam bude vadit třeba i airbag v sedačce?
Grande Punto 1.2 Active,bílá Ambient
Škoda Felicia Trumf 1.3 LXi světlemodrá sky
Fiat Tipo hatchback 1.4 Italia ,bílá Gelato
Odpovědět