Voda v piatych dverách

Vše okolo karoserie

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
dony
Profík
Příspěvky: 1211
Registrován: úte čer 03, 2008 19:12
Bydliště: Čáslav ČR

Příspěvek od dony »

... tak vem na sraz prosimtě nějaký ?ikovný nejlépe tmavě modrý tmel,můj druhý dvorní mechaniku :wink:
Obrázek
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

dony píše:... tak vem na sraz prosimtě nějaký ?ikovný nejlépe tmavě modrý tmel,můj druhý dvorní mechaniku :wink:
...kup si pytel tmavěmodrých ?výkaček a při odjezdu na Rozko? začni ?výkat. Před chatkou zatmelíme kufr :D

PS: bez prdele, modrý silikon se dělá :wink:
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Také se pečlivě při otvírání kufrových dveří podívejte, odkud vám ta voda teče na to plato.
Při rychlém otevření dveří vám tam mů?e stéct voda, která se dr?í zvenčí pod spodní hranou skla
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
dony
Profík
Příspěvky: 1211
Registrován: úte čer 03, 2008 19:12
Bydliště: Čáslav ČR

Příspěvek od dony »

... bez prdele jdu do toho,to nebyl lichý vtip :lol:
Obrázek
rado2711
kolemjdoucí
Příspěvky: 26
Registrován: stř zář 16, 2009 20:16

Příspěvek od rado2711 »

takze novy poznatok. dnes bola kratka prietrz mracien a po dazdi som siel pozriet do kufra. Takze nebol to ani stierac ale viete co? znak fiat :D tak som ho pekne vylupol, odmastnil a aplikoval karosarsky tmel.
J.B.
Štamgast
Příspěvky: 427
Registrován: čtv dub 03, 2008 21:18
Bydliště: JIČÍN

Příspěvek od J.B. »

:shock: :shock: :shock: :shock:
G.P.3dv.1,2 modrá Rock'n'roll.Tečka!-Změna!Punto 2013 1,4 easy bílá radiosso.Změna Jeep renegade.
mosto
Štamgast
Příspěvky: 346
Registrován: ned říj 25, 2009 19:47
Bydliště: Banská Bystrica,SK

Příspěvek od mosto »

rado2711 píše:takze novy poznatok. dnes bola kratka prietrz mracien a po dazdi som siel pozriet do kufra. Takze nebol to ani stierac ale viete co? znak fiat :D tak som ho pekne vylupol, odmastnil a aplikoval karosarsky tmel.
:shock: co? preboha...pod znakom je nejake miesto,kade tecie voda do kufrovych dveri??? :? minule leto som silikonoval tie spoje okolo celych dvier,okrem spodku,zatekanie sa zmiernilo,ale nezmizlo,tak som minuly tyzden skusal to tretie brzdove svetlo aj popod gumove tesnenie osky stieraca....napriek tomu mi tam stale tecie... :evil: zeby fakt ten znak?? :roll:
Fiat GP 1,2 active.....hnedá Fago
J.B.
Štamgast
Příspěvky: 427
Registrován: čtv dub 03, 2008 21:18
Bydliště: JIČÍN

Příspěvek od J.B. »

kdyby fiat stavěl ponorky asi bych si jí nekoupil... :wink:
G.P.3dv.1,2 modrá Rock'n'roll.Tečka!-Změna!Punto 2013 1,4 easy bílá radiosso.Změna Jeep renegade.
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

mosto píše:
rado2711 píše:takze novy poznatok. dnes bola kratka prietrz mracien a po dazdi som siel pozriet do kufra. Takze nebol to ani stierac ale viete co? znak fiat :D tak som ho pekne vylupol, odmastnil a aplikoval karosarsky tmel.
:shock: co? preboha...pod znakom je nejake miesto,kade tecie voda do kufrovych dveri??? :? minule leto som silikonoval tie spoje okolo celych dvier,okrem spodku,zatekanie sa zmiernilo,ale nezmizlo,tak som minuly tyzden skusal to tretie brzdove svetlo aj popod gumove tesnenie osky stieraca....napriek tomu mi tam stale tecie... :evil: zeby fakt ten znak?? :roll:
Tak tomu bych uvěřil více, ne? ?e tam voda teče okolo hřídelky stěrače. Je fakt ?e ten znak mě vůbec nenapadl - pod ním jsou myslím 2 díry, ne?
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
mosto
Štamgast
Příspěvky: 346
Registrován: ned říj 25, 2009 19:47
Bydliště: Banská Bystrica,SK

Příspěvek od mosto »

Du?an píše:
mosto píše:
rado2711 píše:takze novy poznatok. dnes bola kratka prietrz mracien a po dazdi som siel pozriet do kufra. Takze nebol to ani stierac ale viete co? znak fiat :D tak som ho pekne vylupol, odmastnil a aplikoval karosarsky tmel.
:shock: co? preboha...pod znakom je nejake miesto,kade tecie voda do kufrovych dveri??? :? minule leto som silikonoval tie spoje okolo celych dvier,okrem spodku,zatekanie sa zmiernilo,ale nezmizlo,tak som minuly tyzden skusal to tretie brzdove svetlo aj popod gumove tesnenie osky stieraca....napriek tomu mi tam stale tecie... :evil: zeby fakt ten znak?? :roll:
Tak tomu bych uvěřil více, ne? ?e tam voda teče okolo hřídelky stěrače. Je fakt ?e ten znak mě vůbec nenapadl - pod ním jsou myslím 2 díry, ne?
a e?te aké :shock:
Obrázek
Fiat GP 1,2 active.....hnedá Fago
rado2711
kolemjdoucí
Příspěvky: 26
Registrován: stř zář 16, 2009 20:16

Příspěvek od rado2711 »

tak tak. ja ked som dnes zbadal tie diery skoro som odpadol :D cudujam sa, ze to nevymsleli trosicku inac. no co uz treba sa asi zmerit s takymito chybickami krasy
stofo
Štamgast
Příspěvky: 262
Registrován: stř črc 15, 2009 12:28
Bydliště: Udavské (okr. Humenné), SK

Příspěvek od stofo »

TEN znak dostal aj mna - musim to skontrolovat... dik
GP white 1,2 Racing 5d :)
rado2711
kolemjdoucí
Příspěvky: 26
Registrován: stř zář 16, 2009 20:16

Příspěvek od rado2711 »

pocuvajte vcera som vam pisal ze som to lepil silikonom no problem je ze sa to trosku hybe, nedrzi to fest. cim by som to mal zalepit?
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

rado2711 píše:pocuvajte vcera som vam pisal ze som to lepil silikonom no problem je ze sa to trosku hybe, nedrzi to fest. cim by som to mal zalepit?
preco tam jednoducho nedas okolo tych srobikou gumicku? sade davate tmel myslite si z eto extra dlho vydrzi?
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
rado2711
kolemjdoucí
Příspěvky: 26
Registrován: stř zář 16, 2009 20:16

Příspěvek od rado2711 »

ale tam nie su sroby ale len take plastove p....
Odpovědět