Mřížka chladiče bez znaku

Vše okolo karoserie

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

carlos
Štamgast
Příspěvky: 351
Registrován: sob srp 18, 2007 11:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Mřížka chladiče bez znaku

Příspěvek od carlos »

Kdysi jsem ji videl na netu v ceskym eshopu. Ted at hledam jak hledam, nemuzu ji najit. Jen italskej ebay a to uz je s postovnym velkej ranec. Tak nez si ji zacnu vyrabet sam, nevite o nekom kdo ji v CR prodava?
Naposledy upravil(a) carlos dne pon bře 23, 2009 14:14, celkem upraveno 1 x.
bílej 1.9Mjet Sport, 3dv
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Ten gril bez znaku sebou nese i naprosto nečekané překvapení :D Za tím továrním znakem je schovaný klakson. Je tím pádem chráněný proti vodě a sračkám. V okam?iku, kdy tam je gril bez znaku, tak jednak bude klason vidět a počítám, ?e pře?ije jen jednu zimu :wink:
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
carlos
Štamgast
Příspěvky: 351
Registrován: sob srp 18, 2007 11:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od carlos »

Jarou? píše:Ten gril bez znaku sebou nese i naprosto nečekané překvapení :D Za tím továrním znakem je schovaný klakson. Je tím pádem chráněný proti vodě a sračkám. V okam?iku, kdy tam je gril bez znaku, tak jednak bude klason vidět a počítám, ?e pře?ije jen jednu zimu :wink:
tak pujde asi klakson jinam :)
bílej 1.9Mjet Sport, 3dv
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

jarous ten klakson je dost hlboko a je cierny myslis ze by ho bolo vidiet? ja som mal na facku tiez klakson pred chladicom a nebolo mi ho vidno
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

1nekros1 píše:jarous ten klakson je dost hlboko a je cierny myslis ze by ho bolo vidiet? ja som mal na facku tiez klakson pred chladicom a nebolo mi ho vidno
Myslím, ?e je fuk jestli je vidět nebo ne, tady jde o to, ?e na něj bude prskat voda a bordel v zimě. A fafenovi byl taky schovaný za nárazníkem...
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
carlos
Štamgast
Příspěvky: 351
Registrován: sob srp 18, 2007 11:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od carlos »

Jarou? píše:
1nekros1 píše:jarous ten klakson je dost hlboko a je cierny myslis ze by ho bolo vidiet? ja som mal na facku tiez klakson pred chladicom a nebolo mi ho vidno
Myslím, ?e je fuk jestli je vidět nebo ne, tady jde o to, ?e na něj bude prskat voda a bordel v zimě. A fafenovi byl taky schovaný za nárazníkem...
a kolik tak muze stat novej klakson? hadam jak potkavaci zarovka :D
bílej 1.9Mjet Sport, 3dv
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

carlos píše:
Jarou? píše:
1nekros1 píše:jarous ten klakson je dost hlboko a je cierny myslis ze by ho bolo vidiet? ja som mal na facku tiez klakson pred chladicom a nebolo mi ho vidno
Myslím, ?e je fuk jestli je vidět nebo ne, tady jde o to, ?e na něj bude prskat voda a bordel v zimě. A fafenovi byl taky schovaný za nárazníkem...
a kolik tak muze stat novej klakson? hadam jak potkavaci zarovka :D
To je jedno, i kdyby stál korunu, kdo se s tím má drbat? Kvůli nějaké mří?ky? Kdyby to auto vypadalo líp bez oken, jezdil by jsi bez nich?... :lol:
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
J.B.
Štamgast
Příspěvky: 427
Registrován: čtv dub 03, 2008 21:18
Bydliště: JIČÍN

Příspěvek od J.B. »

já osobně jsem na ten znak hrdý a pryč bych ho nedal ani za nic-jiný úhel pohledu co? :lol:
G.P.3dv.1,2 modrá Rock'n'roll.Tečka!-Změna!Punto 2013 1,4 easy bílá radiosso.Změna Jeep renegade.
carlos
Štamgast
Příspěvky: 351
Registrován: sob srp 18, 2007 11:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od carlos »

Jarou? píše:
carlos píše:
Jarou? píše: Myslím, ?e je fuk jestli je vidět nebo ne, tady jde o to, ?e na něj bude prskat voda a bordel v zimě. A fafenovi byl taky schovaný za nárazníkem...
a kolik tak muze stat novej klakson? hadam jak potkavaci zarovka :D
To je jedno, i kdyby stál korunu, kdo se s tím má drbat? Kvůli nějaké mří?ky? Kdyby to auto vypadalo líp bez oken, jezdil by jsi bez nich?... :lol:
jarousi nehrot to :) nesundavam okna. jen kdyz mi odejde za dva roky klakson tak to bude ten nejmensi vydaj co to auto kdy spolklo a spolkne :)
bílej 1.9Mjet Sport, 3dv
carlos
Štamgast
Příspěvky: 351
Registrován: sob srp 18, 2007 11:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od carlos »

J.B. píše:já osobně jsem na ten znak hrdý a pryč bych ho nedal ani za nic-jiný úhel pohledu co? :lol:
ja k nemu asi nic necitim :) jde o to ze s nastrikanyma mrizkama na cerno a folii pod spz tam ten znak tak nejak prekazi. resp. bez nej se mi to libi mnohem vic
bílej 1.9Mjet Sport, 3dv
carlos
Štamgast
Příspěvky: 351
Registrován: sob srp 18, 2007 11:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od carlos »

tenhle mi stoji predlohou. vcetne cernych svetel. ty budou doufam co nejdriv.

Obrázek
bílej 1.9Mjet Sport, 3dv
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

carlos píše:
Jarou? píše:
carlos píše: a kolik tak muze stat novej klakson? hadam jak potkavaci zarovka :D
To je jedno, i kdyby stál korunu, kdo se s tím má drbat? Kvůli nějaké mří?ky? Kdyby to auto vypadalo líp bez oken, jezdil by jsi bez nich?... :lol:
jarousi nehrot to :) nesundavam okna. jen kdyz mi odejde za dva roky klakson tak to bude ten nejmensi vydaj co to auto kdy spolklo a spolkne :)
Ale jasně :D Carlosi, peace mří?kám se znakem i bez nich a klaksonům taky. Ale kam dá? dopředu ten znak Abartha? :-)
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

Zatim nejlevnejsi stranka na ktere jsem nasel masku bez znaku.

https://www.mw-motorsport.eu/product_in ... 27fe1d3916
Obrázek
carlos
Štamgast
Příspěvky: 351
Registrován: sob srp 18, 2007 11:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od carlos »

Jarou? píše:Ale jasně :D Carlosi, peace mří?kám se znakem i bez nich a klaksonům taky. Ale kam dá? dopředu ten znak Abartha? :-)
Dokud nemam abartha tak tam ten znak davat nebudu ;) ale chcu s tim autem zase trosku pohnout kdyz je venku tak hnusne...par decentnich uprav...ktery si od tebe samozrejme necham napred schvalit.
bílej 1.9Mjet Sport, 3dv
Odpovědět