Oprava laku

Vše okolo karoserie

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Příspěvek od Davids »

tohle jak vidim, tak je mi do breku !!! proste inteligence nekterych jedincu je nedbale urovne. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Pepa B. píše:to J.B. : ... to musel být nějakej zm.d :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Pepo, neboj se to vyslovit (napsat) :twisted:
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
J.B.
Štamgast
Příspěvky: 427
Registrován: čtv dub 03, 2008 21:18
Bydliště: JIČÍN

Příspěvek od J.B. »

zítra to dávám do servisu-prý to do pátku bude hotovo.alespon nějaký klad-dají mi nové postraní li?ty a nalepí je jak chci já a ne s mezerou 4cm jak je dali oni a slícují páté dveře-snad-napravo pod světlem mam mezeru jak......
G.P.3dv.1,2 modrá Rock'n'roll.Tečka!-Změna!Punto 2013 1,4 easy bílá radiosso.Změna Jeep renegade.
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

Ti lidi jsou normalni ku*vy. Jako by nestacilo ze mame sem tam nejaky problem s autem a jeste tohle. Ja bych ty hovada normalne strilel kdyby to slo. :/
Obrázek
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

No toto mi udělat na autě a chytit ho při tom, asi bych ?el na chvíli do vězení. U? jsem to tu psal, prostě toto nepochopím! Jako bych při?el na parkovi?tě a vedle mě stál mercedes, tak mu to ze vzteku, ?e má lep?í auto, po?krábal. A? z něj taky nemá radost...
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
J.B.
Štamgast
Příspěvky: 427
Registrován: čtv dub 03, 2008 21:18
Bydliště: JIČÍN

Příspěvek od J.B. »

Mercedes není lep?í auto :P :P :P
G.P.3dv.1,2 modrá Rock'n'roll.Tečka!-Změna!Punto 2013 1,4 easy bílá radiosso.Změna Jeep renegade.
gawry
Profík
Příspěvky: 1174
Registrován: ned dub 08, 2007 17:57
Bydliště: Čáslav, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gawry »

:shock:

některý lidi jsou prostě HOVADA ( a to jsem mo?ná to zvíře urazil
ObrázekDynamic 1,2 65k 5D Magnetico Blue
julo
Štamgast
Příspěvky: 523
Registrován: pon kvě 12, 2008 9:43
Bydliště: Pre?ov, SK

Příspěvek od julo »

Chudák pun?a. Keby sa mne niečo také stalo, tak keby som nezinfarktoval tak by som tomu ... polámal ruky aj nohy. Nech si nájdu inú zábavku, no nie drogy.
Grande Punto 1.2 8V 5dv Dynamic, červená exotika
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

Jsem to včera ukazoval kolegům v práci...Také to nechápou, prostě toto asi normální člověk nepochopí. Ale jak jsem říkal, nachytat takhle někoho u svého auta, tak...Víte jak to bylo v tom filmu, zakousni se a křup -(
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
J.B.
Štamgast
Příspěvky: 427
Registrován: čtv dub 03, 2008 21:18
Bydliště: JIČÍN

Příspěvek od J.B. »

tak?e chudák po?krábaný u? je opraven-měl jsem ho u fiatů 10 dní,jednou to prý zmastili tak to dělali v lakovně znovu.zatím jsem nena?el chybku,stálo to 19 000kč,já platil deset jako spoluůčast.tak doufám ?e bude chvíli pokoj...
G.P.3dv.1,2 modrá Rock'n'roll.Tečka!-Změna!Punto 2013 1,4 easy bílá radiosso.Změna Jeep renegade.
julo
Štamgast
Příspěvky: 523
Registrován: pon kvě 12, 2008 9:43
Bydliště: Pre?ov, SK

Příspěvek od julo »

tak?e chudák po?krábaný u? je opraven-měl jsem ho u fiatů 10 dní,jednou to prý zmastili tak to dělali v lakovně znovu.zatím jsem nena?el chybku,stálo to 19 000kč,já platil deset jako spoluůčast.tak doufám ?e bude chvíli pokoj...
Tak to si dobrý ?e to u? má? hotové. To ja sa do servisu neviem rozhýba? s tým vypraskaným lakom na reklamáciu. Ale na budúci tý?deň dúfam ?e sa tam dostanem. Akosi to časovo nevychádza.
Grande Punto 1.2 8V 5dv Dynamic, červená exotika
julo
Štamgast
Příspěvky: 523
Registrován: pon kvě 12, 2008 9:43
Bydliště: Pre?ov, SK

Příspěvek od julo »

Konečne včera som bol reklamova? opraskaný lak okolo svetiel (viď skor?ie články). V?etko prebehlo v pohode. V pondelok tam idem Puntíka odvies?. Na??astie keď budú montova? svetlo spä? tak ho nastavia tak aby sa karosérie nedotýkalo. Jasné ?e som zabudol zreklamova? podsvietenie ovládačov na rádio na volante. E?te som si vytlačil aj mail čo pri?iel z BA. Sakra :( . Tak nič. V pondelok im to e?te prihodím.
Grande Punto 1.2 8V 5dv Dynamic, červená exotika
julo
Štamgast
Příspěvky: 523
Registrován: pon kvě 12, 2008 9:43
Bydliště: Pre?ov, SK

Příspěvek od julo »

Včera som nechal Puntíka v servise na opravu laku. Tak budem čaka? na výsledok a ako namontujú to svetlo spä?. Mali by ho daď tak aby sa karesérie nedotýkalo.
Grande Punto 1.2 8V 5dv Dynamic, červená exotika
dony
Profík
Příspěvky: 1211
Registrován: úte čer 03, 2008 19:12
Bydliště: Čáslav ČR

Příspěvek od dony »

... J.B. cítím s tebou,já bych jim dal balls do od??avňovače (ov?em klidně mů?eme mluvit i o ně?ném pohlaví,to nikdo neví komu křupne v kouly a udělá něco takovýho) :x
Obrázek
dony
Profík
Příspěvky: 1211
Registrován: úte čer 03, 2008 19:12
Bydliště: Čáslav ČR

Příspěvek od dony »

... a? mi ve fiatu opravý po?krábaný lak,dám vědět jak se jim to povedlo
... tak hluboké rýhy jako udělal ten impotent na J.B.-ho puntíku já na?těstí nemám,přesto jsem minimálně stejně n.... :x
Obrázek
Odpovědět