Tažné zariadenie a prívesný vozík

Vše okolo karoserie

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

kuta33 píše:
Uwe Filter píše:chci sundávací, abych někoho případně nepřipravil o mo?nost detekce radarem :D
Dobrá poznámka, takhle jsem nad tím neuva?oval. :lol:

Jinak pokud bude? dávat odnímatelné, nejdřív se připtej, jestli je u něj nutný zásah do nárazníku a v jakém rozsahu, někdy umí auto zhyzdit víc ne? pevným.
A firmu bych nějak neře?il, hlavně si ho nechat namontavat poctivým mechanikem.
cau ptal sem se ve fiatu na kladne,pevny za 10,sou tam dva pevnostni srouby,prej by se nemelo ale de sundat sundavci za 13-15,jinak zasuvka je posuvna nahoru dolu,a naraznik vyrezavaj ale jen spodni cast takze to neni videt,zasuvka je za naraznikem,rano jim das auto odpo je tvoje i s certifikatem ...
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
Uživatelský avatar
kuta33
Štamgast
Příspěvky: 440
Registrován: stř lis 05, 2008 10:34
Bydliště: Český Tě?ín CZ

Příspěvek od kuta33 »

Nevím jestli je to je?tě aktuální, ale přímo pod oknem mi stojí úplně nové GP s ta?ným.

Obrázek

Obrázek

Koule je na pevno upevněná dvěma ?rouby. Na fotkách to sice není moc vidět, ale pohledově není ?ádný zásah do nárazníku, mo?ná někde zespodu. Výrobce THULE
orientačně cena:
http://www.neumax.cz/kategorie/tazna-za ... +Hatchback

PS: Musím uznat, ?e to na GP-čku upravdu nevypadá nijak vábně. :ehm
Hlasuji pro demontovatelné. :>
Fiat Grande Punto 5D - 1.2 Dynamic (?edá Chemical)
Colin
Štamgast
Příspěvky: 641
Registrován: stř dub 25, 2007 18:44
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Colin »

Mám odnímatelný a nic s nárazníkem nedělali.
GP 1.4 8v Emotion - angel eyes pryč, xenony pryč, spodní mří?ka masky od MS Desing rozbitá od Fiatu, ... proč já to jen kupoval, mohl jsem u?etřit takových peněz.
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

Colin píše:Mám odnímatelný a nic s nárazníkem nedělali.
cus muzu se te zeptat kolik te kostlo a od jaky firmy ho mas?ja sem nasel bosala pevny i s elektroinstalaci by me vyslo na 6300kc nandam si ho sam pak jen na STK a na prepsani na inspektorat,jen jestli se to vzplati,jinak me bz vzslo po sleve komplet na 6300kc plus neco na STK to pocitam tak 500kc...
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
Colin
Štamgast
Příspěvky: 641
Registrován: stř dub 25, 2007 18:44
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Colin »

Já ho mám přímo od Fiatu, tak?e tak levný, jako si na?el nebylo :)
GP 1.4 8v Emotion - angel eyes pryč, xenony pryč, spodní mří?ka masky od MS Desing rozbitá od Fiatu, ... proč já to jen kupoval, mohl jsem u?etřit takových peněz.
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

Colin píše:Já ho mám přímo od Fiatu, tak?e tak levný, jako si na?el nebylo :)
hm tak to verim tak ale dik za info du dotoho ze si to sprznim sam :lol:
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
JOSKAA
kolemjdoucí
Příspěvky: 12
Registrován: pát črc 05, 2013 11:24

Re: Tažné zariadenie a prívesný vozík

Příspěvek od JOSKAA »

Mohl by mě někdo poradit jak zapojit elektroinstalaci na tažná zařízení. Dík.
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Tažné zariadenie a prívesný vozík

Příspěvek od 1nekros1 »

To sa napaja zo zadnych svetiel povecsinou ale po pripojeni privesu to hlasi chybu vypalenej ziarovky. S tym neviem co spravit.
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Grande EVO
Návštěvník
Příspěvky: 192
Registrován: sob čer 11, 2011 2:13
Bydliště: Brno

Re: Tažné zariadenie a prívesný vozík

Příspěvek od Grande EVO »

Ja daval tazny ted,ze pry u Eva uz musi byt elektrika stou sbernici,u univerzalni elektriky blbnou hlavne mlhovky a haze to chyby na pristrojovce,ze pry u Grande stacila univerzalni-neresil jsem kdyztak se poptej ve Fiatu-jo montovali mi to ve Fiatu tak snad vi co mluvi
Fiat Punto EVO
muj 4 fiat
1 na LPG
Marek89
kolemjdoucí
Příspěvky: 22
Registrován: sob úno 18, 2017 19:03

Re: Tažné zariadenie a prívesný vozík

Příspěvek od Marek89 »

Ja som dal na Evo tazne zariadenie od firmy Galia, je k tomu aj elektronika, ktora je tak sikovne urobena, ze ak sa vypali ziarovka na privese alebo je zly kontakt, tak to pipa. Akurat z coho som sklamany, je ze po montazi tazneho nemozem pouzit zadny hak na tahanie auta, kedze nemam do coho to zaskrutkovat. Ako vyzera ta cast, kde sa skrutkuje ten hak ?
Punto EVO 2009
Odpovědět