Horní a spodní gril (maska chladiče)

Vše okolo karoserie

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
Rich
kolemjdoucí
Příspěvky: 27
Registrován: ned bře 13, 2011 18:53

Příspěvek od Rich »

Zajímal by mne Vá? názor: Na modrém GP v barvě Blue New Orleans dát horní mří?ku do černa a nebo naopak spodní sladit do stříbrna s horní? Nějak se pořád ne a ne rozhodnout a představivost moc nepomáhá..i kdy? na první straně tohoto topicu jedno fe?ný modrý GP ve stříbře stojí :wink:
Předem dííky!!
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Rich píše:Zajímal by mne Vá? názor: Na modrém GP v barvě Blue New Orleans dát horní mří?ku do černa a nebo naopak spodní sladit do stříbrna s horní? Nějak se pořád ne a ne rozhodnout a představivost moc nepomáhá..i kdy? na první straně tohoto topicu jedno fe?ný modrý GP ve stříbře stojí :wink:
Předem dííky!!
Jarou? s wencou ti doporučí jistě do stříbrna :wink: . Konec konců ale já taky.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
gawry
Profík
Příspěvky: 1174
Registrován: ned dub 08, 2007 17:57
Bydliště: Čáslav, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gawry »

Pro porovnání :-D

Obrázek

Obrázek

Obrázek
ObrázekDynamic 1,2 65k 5D Magnetico Blue
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

Gawry ma novou masku. :clap
Obrázek
gawry
Profík
Příspěvky: 1174
Registrován: ned dub 08, 2007 17:57
Bydliště: Čáslav, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gawry »

Konečně při?la :-)
ObrázekDynamic 1,2 65k 5D Magnetico Blue
stofo
Štamgast
Příspěvky: 262
Registrován: stř črc 15, 2009 12:28
Bydliště: Udavské (okr. Humenné), SK

Příspěvek od stofo »

gawry píše:Konečně při?la :-)
neviete poradit nejaký link na e-shop kde by som kúpil čiernu prednú masku bez loga? dik
GP white 1,2 Racing 5d :)
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

Obrázek
gawry
Profík
Příspěvky: 1174
Registrován: ned dub 08, 2007 17:57
Bydliště: Čáslav, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gawry »

Taky jsem ji tam koupil. Jako Teddy ;-)
ObrázekDynamic 1,2 65k 5D Magnetico Blue
stofo
Štamgast
Příspěvky: 262
Registrován: stř črc 15, 2009 12:28
Bydliště: Udavské (okr. Humenné), SK

Příspěvek od stofo »

gawry píše:Taky jsem ji tam koupil. Jako Teddy ;-)
dik uz som tiez objednal
GP white 1,2 Racing 5d :)
KoreckyD
Štamgast
Příspěvky: 332
Registrován: čtv říj 06, 2011 12:43
Bydliště: Kladno, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KoreckyD »

Zdeno412 píše:hádam vám u? ten odkaz pôjde :D ;)
http://www.youtube.com/watch?v=ArkcRqOu ... re=related
A neví? kde sehnat černou masku i se znakem FIAT ? Nejlépe s tím modrým, stříkat se mi to nechce. Díky D.
Grande Punto 1.2 48 kW/65 hp 5dv. Blue New Orleans
Obrázek
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

KoreckyD píše:
Zdeno412 píše:hádam vám u? ten odkaz pôjde :D ;)
http://www.youtube.com/watch?v=ArkcRqOu ... re=related
A neví? kde sehnat černou masku i se znakem FIAT ? Nejlépe s tím modrým, stříkat se mi to nechce. Díky D.
Cernou masku na kterou pridelas znak bys mel koupit primo ve Fiatu. Koupis ji bez znaku ten je zvlast takze si tam das ten co mas a pokud jsem si dobre vsiml tak by to melo byt z nyni prodavaneho Punta Actual.
Obrázek
lolek
Štamgast
Příspěvky: 423
Registrován: stř led 18, 2012 22:31
Bydliště: Brno - buzerantů plno

Příspěvek od lolek »

Zdeno412 píše:hádam vám u? ten odkaz pôjde :D ;)
http://www.youtube.com/watch?v=ArkcRqOu ... re=related
odkaz parádní, dokonce i sundání "masky" bylo rychlé ... ale kdy? jsem si to dneska chtěl sundat a stříknout do černé, tak to takhle jednodu?e ne?lo, respektive vůbec to ne?lo :D přední nárazník se vlnil ale masku ze svého místa nepustil ... nechtěl jsem nic urvat, tak jsem toho nechal ...

chtěl jsem se zeptat, dá se nějak dostat (bez sundavání nárazníku) k těm pacičkám a třeba je nějak trochu povolit no?íkem či něčím jiným? zkou?el to někdo?

raději se zeptám, bo jak se znám, tak bych něco zk*rvil a pak bych se tloukl do hlavy, ?e jsem se tu nezeptal :D ... mám trochu zku?enosti z Brava, ale v GPčku jsem začátečník :)
KoreckyD
Štamgast
Příspěvky: 332
Registrován: čtv říj 06, 2011 12:43
Bydliště: Kladno, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KoreckyD »

lolek píše:
Zdeno412 píše:hádam vám u? ten odkaz pôjde :D ;)
http://www.youtube.com/watch?v=ArkcRqOu ... re=related
odkaz parádní, dokonce i sundání "masky" bylo rychlé ... ale kdy? jsem si to dneska chtěl sundat a stříknout do černé, tak to takhle jednodu?e ne?lo, respektive vůbec to ne?lo :D přední nárazník se vlnil ale masku ze svého místa nepustil ... nechtěl jsem nic urvat, tak jsem toho nechal ...

chtěl jsem se zeptat, dá se nějak dostat (bez sundavání nárazníku) k těm pacičkám a třeba je nějak trochu povolit no?íkem či něčím jiným? zkou?el to někdo?

raději se zeptám, bo jak se znám, tak bych něco zk*rvil a pak bych se tloukl do hlavy, ?e jsem se tu nezeptal :D ... mám trochu zku?enosti z Brava, ale v GPčku jsem začátečník :)
hele, já za to před kámo?em vzal, ?e se a? divil jak jsem to udělal :D a já by taky v ?oku, ?e jsem nic nezprasil :D kdyby náhodou, tady se dá objednat bez znaku http://tuning.shop5.cz/cz-detail-477627 ... black.html . Ale jeď podle toho videa ! Chytni si masku na krajích, zhruba uprostřed (toho rozměru na vý?ku) a rovně směrem k sobě trhni, těch paciček je tam stra?ně moc- na ka?dý straně jedna, nahoře asi 8 a dole tak 6- prostě moc, tak?e kdy? jednu, dvě urve?, myslim, ?e se nic nestane. Hodně ?těstí a pak dej vědět. čus D.
Grande Punto 1.2 48 kW/65 hp 5dv. Blue New Orleans
Obrázek
lolek
Štamgast
Příspěvky: 423
Registrován: stř led 18, 2012 22:31
Bydliště: Brno - buzerantů plno

Příspěvek od lolek »

hele, na video jsem koukal, zkou?el sem přesně v těch místech cukat a nic ... je?tě to zítra zkusím trocha nahřát (dělal jsem to v týhle zimě), co? o to, kdybych zničil masku, tak fajn, to bych pře?il, ale abych "nenatrhl" nárazník :) ... jinak na tu prázdnou masku se chystám časem ... teď se sna?ím sehnal origo 17" kola, chip atd, i kdy? prioritou je prodat bravíčko :D
Jallo
kolemjdoucí
Příspěvky: 3
Registrován: pát kvě 04, 2012 10:51

Příspěvek od Jallo »

lolek píše:hele, na video jsem koukal, zkou?el sem přesně v těch místech cukat a nic ... je?tě to zítra zkusím trocha nahřát (dělal jsem to v týhle zimě), co? o to, kdybych zničil masku, tak fajn, to bych pře?il, ale abych "nenatrhl" nárazník :) ... jinak na tu prázdnou masku se chystám časem ... teď se sna?ím sehnal origo 17" kola, chip atd, i kdy? prioritou je prodat bravíčko :D
Myslím, ?e to jde lehce, dnes se dívám na autíčkou a maska je pryč :(
GP 1.4 57kW silver
Odpovědět