Autokosmetika a ochrana laku

Vše okolo karoserie

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
Egoone
kolemjdoucí
Příspěvky: 18
Registrován: ned úno 27, 2011 13:13
Bydliště: Nitra

Příspěvek od Egoone »

dakujem za odpovede... skusim to pozret v L&S farby, laky tam to mohli mat a ked nie skocim do nejakej reklamnej agentury sa spytat
GP 1.3 MultiJet 75PS Dynamic 5dv. Blu Suggestivo
mosto
Štamgast
Příspěvky: 346
Registrován: ned říj 25, 2009 19:47
Bydliště: Banská Bystrica,SK

Příspěvek od mosto »

Egoone píše:chcel by som sa spytat, ci fiat alebo nejaka firma nepredava ochranne pasky vo farbe laku auta? pretoze v miestach prechodu zadnych bladnikov a zadnych dveri mam dost lak dobodkovany od odstrelenych kamienkov z prednych kolies. Uz som videl podobne na toyotach a aj som po tom patral ale neuspesbe ... ak by ste o niecom takom vedeli bol by som vdacny :)
ja som zohnal priehladnu foliu format A4 v kopycentre...cena kolo 1? ...je sice tensia,nez tie original ochranne folie,ale ulohu plni dokonale aj tie miesta,co spominas ty aj miesta na zadnom narazniku,kde by mali byt zadne zasterky...
Fiat GP 1,2 active.....hnedá Fago
Uživatelský avatar
RP72
Štamgast
Příspěvky: 250
Registrován: pát črc 01, 2011 18:51
Bydliště: Frýdek Místek

Příspěvek od RP72 »

Tak jsem měl v lakovně auto na opravu těch ?krábanců na dveřích po nějakém vandalovi a lak se jim podařil opravit hezky, jen?e jsem dnes zjistil, ?e auto při lakování pořádně nepřikryli a mám jemnou krupičku bezbarvého laku na čelním i zadním okně a trochu i na bočním sloupku :-(
Nejvíce mne ?tve to čelní sklo, proto?e při západu slunce procházejí paprsky sklem tak , ?e vypadá jako zaml?ené.
Mů?ete mi prosím někdo poradit pokud to vůbec půjde, čím nejlépe odstranit tento povlak na okně? Případně na tom sloupku - tam to budce třeba asi rozle?tit nějakou le?těnkou - například Tempo?
A co ty okna??? Ředidlo, nebo benzínový čistič?
Díky za radu!!!
Radek:
Grande Punto 1,9 MultiJet Sport (130k) r.v.2007
Pirelli PZero Nero 205/45 R17 88 W XL Letní
Pirelli WINTER 190 SNOWCONTROL SERIE II 185/65 R15 88 T ECO Zimní
Barva:Carribean orange
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

RP72 píše:Mů?ete mi prosím někdo poradit pokud to vůbec půjde, čím nejlépe odstranit tento povlak na okně? Případně na tom sloupku - tam to budce třeba asi rozle?tit nějakou le?těnkou - například Tempo?
A co ty okna??? Ředidlo, nebo benzínový čistič?
Díky za radu!!!
Co zajet do ty lakovny a? ti to odstraní oni? :idea:
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Uživatelský avatar
RP72
Štamgast
Příspěvky: 250
Registrován: pát črc 01, 2011 18:51
Bydliště: Frýdek Místek

Příspěvek od RP72 »

Du?an píše:
RP72 píše:Mů?ete mi prosím někdo poradit pokud to vůbec půjde, čím nejlépe odstranit tento povlak na okně? Případně na tom sloupku - tam to budce třeba asi rozle?tit nějakou le?těnkou - například Tempo?
A co ty okna??? Ředidlo, nebo benzínový čistič?
Díky za radu!!!
Co zajet do ty lakovny a? ti to odstraní oni? :idea:
Jo to samozřejmně skusím, jen se tam nemů?u o víkendu dovolat, tak skusím v pondělí, je mi jasný, ?e jsou to povinni odstranit, ale moc se mi nechce dohadovat...no uvidíme....snad nebudou dělat potí?e.
Radek:
Grande Punto 1,9 MultiJet Sport (130k) r.v.2007
Pirelli PZero Nero 205/45 R17 88 W XL Letní
Pirelli WINTER 190 SNOWCONTROL SERIE II 185/65 R15 88 T ECO Zimní
Barva:Carribean orange
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

RP72 píše:Jo to samozřejmně skusím, jen se tam nemů?u o víkendu dovolat, tak skusím v pondělí, je mi jasný, ?e jsou to povinni odstranit, ale moc se mi nechce dohadovat...no uvidíme....snad nebudou dělat potí?e.
Měl bys to se "zárukou"
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Uživatelský avatar
kuta33
Štamgast
Příspěvky: 440
Registrován: stř lis 05, 2008 10:34
Bydliště: Český Tě?ín CZ

Příspěvek od kuta33 »

Délka dohadování a jeho intenzita je nepřímo úměrná počtu přítomných potencionálních zákazníků lakovny :wink:

Jeden ze základů úspě?né reklamace, u? jsme ho několikrát úspě?ně vyu?il. :mrgreen:
Fiat Grande Punto 5D - 1.2 Dynamic (?edá Chemical)
Odpovědět