Drobné opravy laku

Vše okolo karoserie

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Mira
Návštěvník
Příspěvky: 94
Registrován: ned čer 03, 2007 16:07
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mira »

Jarou? píše:
netwalker píše:na tohle mam super vec..:))) barva auta je modra new orleans...no a pracuju v TPCA, kde se dela barva modra s oznacenim 8M6, neni problem vzit stetecek, popripade pistol, zastriknout, v horsim pripade 1K ckem, zalakovat a pak uz jen vylestit..:)))) kdyby jste nekdo potreboval tuhle modrou, popripade cervenou, popripade tu svetle modrou, u nas je to 8R0 nebo cernou staci rict a ja sezenu..:))) Precejenom Audit a vystupni kontrola ma pristup vsude..:)))
To je nabídka! :D :D je třeba Tě pochválit před nale?těným GP :lol: Já bych piksličku černé bral. Určitě se domluvíme :wink:
no přece se dá na po?ádání namíchat barva přesně v odstínu laku tvýho auta...udělaj tito do spraye nebo do plechovky...a opravdu má? zaručen odstín
GP 1,4 8V Dynamic, černá Crossover,ků?e Elegant
Kelter
Návštěvník
Příspěvky: 78
Registrován: pát srp 03, 2007 14:54
Bydliště: Třinec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kelter »

Přesně tak, já si nechával míchat barvu přímo ve Fiatu a bylo to k nerozeznání a stačilo jim číslo ze ?títku pod kapotou 8)
GRANDE 1.2 Dynamic Modrá Rock ´n´ Roll
nal
Profík
Příspěvky: 986
Registrován: ned dub 29, 2007 22:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nal »

gawry - ta voskova tuzka ti zakryje lak len do najblizsieho umytia auta.

najdi vinnika a daj to na jeho zakonnu. po oprave ti ju preplatia v jeho poistovni.
Fiat Grande Punto 5D - 1.2 Dynamic (Azuro Psychedelic)
Seat León - 1.6 Stylance (Zenith Gray)

Obrázek
matus
Štamgast
Příspěvky: 239
Registrován: ned bře 04, 2007 11:22
Bydliště: Ko?ice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od matus »

Ja som kúpil korekčnú ceruzku priamo vo Fiate niekedy v marci keď som si v?imol aké mám krásne bodkované prahy, tro?ku dvere a kapotu po zimnej sezóne. V balení bol aj lak na zalakovanie ?krabanca. A podarilo sa mi trafi? aj akciu vo Fiate, tak?e som zaplatil jednu korekčnú ceruzku + jednu fža?tičku laku a druhý pár zadara. Ale ten ?krabanec čo mi niekto urobil na dverách aj tak s tým neopravím.......po?krabané oboje pravých dverí a zadný blatník a? do základnej bielej farby. U? som objednaný na obliadku kôli poistke. Dám ho do servisu a kua zasa minimálne tý?deň bez auta...... :cry:
GP Dynamic 1.2 5D Merenque
gawry
Profík
Příspěvky: 1174
Registrován: ned dub 08, 2007 17:57
Bydliště: Čáslav, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gawry »

nal píše:gawry - ta voskova tuzka ti zakryje lak len do najblizsieho umytia auta.

najdi vinnika a daj to na jeho zakonnu. po oprave ti ju preplatia v jeho poistovni.
najdi viníka - no to jsi mě rozesmál :twisted:
ObrázekDynamic 1,2 65k 5D Magnetico Blue
Snoopy
Návštěvník
Příspěvky: 141
Registrován: pát kvě 01, 2009 23:59

lak

Příspěvek od Snoopy »

ahoj chci se zeptat na kolik vyjde ta korekcni tuzka myslim primo fiatu?Po zime mam par bilejch tecek na kapote =( a jak se s tim pracuje a mate nekde nejaky vysledky?
mosto
Štamgast
Příspěvky: 346
Registrován: ned říj 25, 2009 19:47
Bydliště: Banská Bystrica,SK

Re: lak

Příspěvek od mosto »

Snoopy píše:ahoj chci se zeptat na kolik vyjde ta korekcni tuzka myslim primo fiatu?Po zime mam par bilejch tecek na kapote =( a jak se s tim pracuje a mate nekde nejaky vysledky?
ja som minuly rok po zime mal zopar bodiek od kamienkov,tak prve co ma napadlo bolo skusit to zatriet obycajnou voskovkou a teraz som to kontroloval a cuduj sa svetu,drzi to....spon nebije do oci ten biely zaklad... :lol:
tak tohtorocne tukance som opravil tak isto... 8)
Fiat GP 1,2 active.....hnedá Fago
Roman72
kolemjdoucí
Příspěvky: 12
Registrován: ned úno 06, 2011 15:28
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek od Roman72 »

Já jsem ji kupoval v Imofa.Není to sice "tu?ka" jak vidi? někde v reklamě,ale lahvička s ?tětečkem.Pou?ití jednoduché,protřepat,nanést a po zaschnutí přele?tit.http://eshop.imofa.cz/index.php?cPath=172_456
badalandabad
Štamgast
Příspěvky: 311
Registrován: ned črc 05, 2009 17:50
Bydliště: severoplzeňsko
Kontaktovat uživatele:

Re: lak

Příspěvek od badalandabad »

Snoopy píše:ahoj chci se zeptat na kolik vyjde ta korekcni tuzka myslim primo fiatu?Po zime mam par bilejch tecek na kapote =( a jak se s tim pracuje a mate nekde nejaky vysledky?
-------------------------------------------------------------
za 260ká přímo ve fiatu,klasik ?těteček v nádobce->protřepat -> nanést
\______
/__|___\___
[(O)_____(O)\
Fiat GP 1.2Ice -> Obrázek
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

Roman72 píše:Já jsem ji kupoval v Imofa.Není to sice "tu?ka" jak vidi? někde v reklamě,ale lahvička s ?tětečkem.Pou?ití jednoduché,protřepat,nanést a po zaschnutí přele?tit.
Mo?ná blbý dotaz, ale jakým způsobem se barva po zaschnutí přele??uje a srovná se zbytkem okolního nástřiku?
Fiat Bravo2, 1,6 MJet, 77 kW, nar. 9.4.2010
Roman72
kolemjdoucí
Příspěvky: 12
Registrován: ned úno 06, 2011 15:28
Bydliště: Otrokovice

Příspěvek od Roman72 »

Kdy? se ti netřepou ruky tak krásně opraví? jen to po?kozené místo :D ,měl jsem ?krábanec na zrcátku,pak jsem to přele?til Tempem,no a výsledek kdy? o tom neví?,nic nepozná?.A někde jsem zaslech ?e v bazarech pou?ívají barevné autovosky.
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

Roman72 píše:Kdy? se ti netřepou ruky tak krásně opraví? jen to po?kozené místo :D ,měl jsem ?krábanec na zrcátku,pak jsem to přele?til Tempem,no a výsledek kdy? o tom neví?,nic nepozná?.A někde jsem zaslech ?e v bazarech pou?ívají barevné autovosky.
Nevím, jestli jsem se ?patně vyjádřil, ale já nemyslel, jestli něco krásně opravím kvůli netřepajícím se rukám, ptal jsem se JAKÝM POSTUPEM to opravím?! Podle mě se barva nerozleje nikdy úplně dokonale do rýhy nebo ?ukanci po kamínku, ale je třeba ji pak srovnat s okolním původním lakem bez jeho po?kození a k tomu jsem chtěl radu! Rada "přele?til Tempem" je sice hezká, ale nic to nevypovídá o způsobu provedení přele?tění a nakonec ani nevím, co Temp je!
Fiat Bravo2, 1,6 MJet, 77 kW, nar. 9.4.2010
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

JardaK. píše:
Roman72 píše:Kdy? se ti netřepou ruky tak krásně opraví? jen to po?kozené místo :D ,měl jsem ?krábanec na zrcátku,pak jsem to přele?til Tempem,no a výsledek kdy? o tom neví?,nic nepozná?.A někde jsem zaslech ?e v bazarech pou?ívají barevné autovosky.
Nevím, jestli jsem se ?patně vyjádřil, ale já nemyslel, jestli něco krásně opravím kvůli netřepajícím se rukám, ptal jsem se JAKÝM POSTUPEM to opravím?! Podle mě se barva nerozleje nikdy úplně dokonale do rýhy nebo ?ukanci po kamínku, ale je třeba ji pak srovnat s okolním původním lakem bez jeho po?kození a k tomu jsem chtěl radu! Rada "přele?til Tempem" je sice hezká, ale nic to nevypovídá o způsobu provedení přele?tění a nakonec ani nevím, co Temp je!
Ne "Temp", ale Tempo - le?ticí pastu zná snad ka?dý... :D Korekčním lakem to NIKDY neopraví? tak, aby to ne?lo poznat. Je to zkrátka jen amatérská oprava. O nějakém srovnávaní opravovaného místa se zbytkem laku se nemusíme ani moc bavit :D

V podstatě jsi si sám i odpověděl: "Podle mě se barva nerozleje nikdy úplně dokonale do rýhy nebo ?ukanci po kamínku". Tím to končí :wink:
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Snoopy
Návštěvník
Příspěvky: 141
Registrován: pát kvě 01, 2009 23:59

Příspěvek od Snoopy »

Takze z toho vypliva otazka.Vyplati se kupovat si korkcni tuzku ve Fiatu a upravovat dobance nebo ne ?
badalandabad
Štamgast
Příspěvky: 311
Registrován: ned črc 05, 2009 17:50
Bydliště: severoplzeňsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od badalandabad »

ano ,má to cenu pokud to jsou opravdu jen malé ďobance a nebude? ani ty ,ani nikdo jiný chodit a zkoumat auto lupou,u? bych to nerozvíjel :wink: :)
Odpovědět