Zatmavení oken - protisluneční fólie

Vše okolo karoserie

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
Mellow
Štamgast
Příspěvky: 201
Registrován: úte čer 30, 2009 12:11

Re: fólie

Příspěvek od Mellow »

Pepa B. píše:
Mellow píše:vyhrálo to 3x FX 20 dozadu, zítra si pro to jedu (Origo Autosklo; 2.500 Kč) :)
předek nic?

já si teď nechával na Bravo zadek 35 Suntek Carbon a předek 50 Suntek HP a sneslo by to víc.
Ten rozdíl předek-zadek je u? tak vidět.
Ale 20 zadek a nic vepředu - to je tak na firemní auto ;-)

předek nic, nedostal bych homologaci - navíc to chápu - sám nemám rád, kdy? na ostatní řidiče není na kři?ovatkách přes fólie vidět :)

na bílém třídvéřku s tmavými koly to vypadá dobře, jsem spokojen :)
motodědek
kolemjdoucí
Příspěvky: 24
Registrován: stř zář 23, 2009 9:04
Bydliště: Dolní Ole?nice

Příspěvek od motodědek »

Du?an píše:Vzhledem k tomu, ?e nemám klimu a po shlédnutí pořadu Autosalon, ve kterém měřili teplotu uvnitř vozidla s fóliemi a bez nich, kdy byl rozdíl teplot cca 10 stupňů Celsia ( 30 a 40 st.) začínám o fóliích té? uva?ovat

Objevil jsem jednu firmu v Nové Pace, kde by mě na 5 skel vy?ly asi na 3500 Kč i s prací včetně homologačního označení a kartičky.
Sice je to u? starý příspěvek ale reagui na něj a? nyní.Ano toho kluka z Paky znám taky u? před mnoha lety mi dělal folie na formana a výborně Nyní si chci dát u něj udělat folie na granďase,ale stále se nemohu rozhodnout nevím jak to bude vypadat jeliko? mám také černé auto co vy na to?
Motodědek
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Bude to vypadat hezky, neboj.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

motodědek píše:
Du?an píše:Vzhledem k tomu, ?e nemám klimu a po shlédnutí pořadu Autosalon, ve kterém měřili teplotu uvnitř vozidla s fóliemi a bez nich, kdy byl rozdíl teplot cca 10 stupňů Celsia ( 30 a 40 st.) začínám o fóliích té? uva?ovat

Objevil jsem jednu firmu v Nové Pace, kde by mě na 5 skel vy?ly asi na 3500 Kč i s prací včetně homologačního označení a kartičky.
Sice je to u? starý příspěvek ale reagui na něj a? nyní.Ano toho kluka z Paky znám taky u? před mnoha lety mi dělal folie na formana a výborně Nyní si chci dát u něj udělat folie na granďase,ale stále se nemohu rozhodnout nevím jak to bude vypadat jeliko? mám také černé auto co vy na to?
cierne auto s foliami mam ja a davids takze mozes kuknut ako to vyzera v dennicku
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
mikkes1
Návštěvník
Příspěvky: 188
Registrován: sob bře 08, 2008 10:11
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od mikkes1 »

21.1.11 u? aj ja idem konečne do Fólii ... konečne... nechápem prečo som do toho ne?iel skôr :-)
Grande Punto 1,2 5D dynamic,
fólie 05, audio JBL,
plán na rok 2011: nové kolesá 16", zní?enie 30/30, vytlmenie.
Uživatelský avatar
Zdenda
Abarthář
Příspěvky: 902
Registrován: stř úno 02, 2011 15:11
Bydliště: Lucany nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdenda »

Tak jsem včera nechal namontovat folie,Předek HP 35 zadek HP 20 folie 3D
Scotchtint.Hnedle ta moje vi?eň vypadá lépe. :D
AprГЁs les processus d'extraction, la teneur en sildГ©nafil a Г©tГ© dГ©terminГ©e en utilisant l'efficacitГ© liquide haute performance du mГ©dicament mais Г©galement h aprГЁs dans ces articles publiГ©s rГ©fГ©rences 8 18.
Bongo-Bong
Návštěvník
Příspěvky: 106
Registrován: sob úno 19, 2011 12:25
Bydliště: Prosečné

Příspěvek od Bongo-Bong »

Ja mam zatmaveno asi tak 2 roky a jsem maximalne spokojen!Zadek mam cernej na beton a predek sice bez homologace,ale nastesti jsem nemel zatim zadnej problem,musim zaklepat a to i v cizine..je to prijemnejsi :lol:
1.3jtd 74kw 25O N.m
Happy
kolemjdoucí
Příspěvky: 46
Registrován: úte led 25, 2011 18:06
Bydliště: Praha

Příspěvek od Happy »

Bongo-Bong píše:Ja mam zatmaveno asi tak 2 roky a jsem maximalne spokojen!Zadek mam cernej na beton a predek sice bez homologace,ale nastesti jsem nemel zatim zadnej problem,musim zaklepat a to i v cizine..je to prijemnejsi :lol:
A na kolik tě to vy?lo?
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Kontroly zatmavení bočních předních okem:

http://www.novinky.cz/auto/257768-zatma ... tnost.html
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
lolek
Štamgast
Příspěvky: 423
Registrován: stř led 18, 2012 22:31
Bydliště: Brno - buzerantů plno

Příspěvek od lolek »

minulý pátek byla u nás ve Znojmě akce PČR na měření propustnosti ...
Obrázek

Jel jsem se tam tedy podívat, proto?e sem chtěl taky na předek folii ... prvně jsem se ptal přímo ve Fiatu a tam mi sdělili, ?e originální zatmavení činí 15% , tak?e by to teoreticky sneslo dal?í 15% zatmavení (u? se dělají folie se zatmavením 12%) ... bohu?el po náv?těvě kontroly PČR, kde mi byla naměřena propustnost 73,4%, jsem zjistil, ?e na předek se u? nic oficiálně nalepit nemů?e

jinak kdo je ze Znojmska popřípadě Brno-venkov a chce si jit nechat změřit propustnost zdarma a bez pokuty, tak dle textu ní?e, jsou momentálě připravena dal?í 2 měření :

"Připravili jsme pro řidiče dal?í dvě preventivní akce na měření propustnosti autoskel. Vzhledem k tomu, ?e tmavá skla jsou velmi roz?ířeným ne?varem a zájem majitelů aut na první akci byl velký, nabízíme i v jiných částech na?eho regionu toto bezplatné kontrolní měření.
Ve středu 8. února budeme měřit v Moravském Krumlově. Pokud máte zájem, přijeďte mezi 14. a 15. hodinou na Dvořákovu ulici (od gymnázia směrem na vlakové nádra?í).
V úterý 28. února je ve stejném čase naplánovaná akce v Hru?ovanech nad Jevi?ovkou. Měření bude probíhat na ulici Nádra?ní v prostoru parkovi?tě benzinové čerpací stanice AGIP."
ninahorova
kolemjdoucí
Příspěvky: 1
Registrován: čtv dub 09, 2020 12:08

Re: Zatmavení oken - protisluneční fólie

Příspěvek od ninahorova »

Dobrý den.

Před tím doporučuji kouknout na článek sem https://www.euromotors.cz/tonovani-auto ... naopak-ne/
Co se teda smí a co ne, nově...
Odpovědět