Zpětná zrcátka

Vše okolo karoserie

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Foligno
Návštěvník
Příspěvky: 82
Registrován: pon led 09, 2012 18:06
Bydliště: Pí??

Příspěvek od Foligno »

Díky za odpověď.
Bohu?el srandu jsem si nedělal.U? několik jednoduchých věcí se mně v?eobecně podařilo zkazit a prostě mám v rukách nas..no.
Díkes. :oops:
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

jeník1 píše:
Foligno píše:Zdravím chlapi a dámy. Zase nevím jestli ten svůj příspěvek pí?u dobře a nakonec nebudu smazán. Ale chci se zeptat, jestli jdou zrcátka sklápět. Např. při průjezdu myčkou to asi je vhodné- proto?e jak jse se jen na to díval nepřijde mně, ?e to jde.Nechci to urvat. Díky za odpověď mám gp active :oops:
To si snad dělá? srandu ne? To ví? ?e to jde. Pořádně vodorovně zaber. Nepáčit nahoru ani dolů. Musí to jít trochu stuha, jinak by ti to sklopil vítr a? pojede? 280 km :D

Samozřejmě sklem ke sklu okna..ne opačně!!!!!!!
bez problému i opačně :wink:
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Jakewh
Návštěvník
Příspěvky: 60
Registrován: pon zář 12, 2011 10:28
Bydliště: Olomoucký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jakewh »

Zkou?el jste někdo sundat ten kryt zrcátek? Chtěl bych je stříknout na bílo a nechci něco ulomit
GP 1.9 JTD
88kw
2006
Uživatelský avatar
Zdenda
Abarthář
Příspěvky: 902
Registrován: stř úno 02, 2011 15:11
Bydliště: Lucany nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdenda »

Musí? nejprve vyndat skla,a pak vycvaknout kryty.Nejlépe to jde sklopit dolu,vycvanout vrchní úchyty a pak opačně. :) Zdenda
AprГЁs les processus d'extraction, la teneur en sildГ©nafil a Г©tГ© dГ©terminГ©e en utilisant l'efficacitГ© liquide haute performance du mГ©dicament mais Г©galement h aprГЁs dans ces articles publiГ©s rГ©fГ©rences 8 18.
Jakewh
Návštěvník
Příspěvky: 60
Registrován: pon zář 12, 2011 10:28
Bydliště: Olomoucký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jakewh »

Díky. Dnes to vyzkou?ím tak doufám ?e tam něco nepo..ru :D
GP 1.9 JTD
88kw
2006
jeník1
Profík
Příspěvky: 719
Registrován: ned čer 19, 2011 17:36
Bydliště: Strakonice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jeník1 »

Jakewh píše:Díky. Dnes to vyzkou?ím tak doufám ?e tam něco nepo..ru :D
Pozor a? ti nepraskne sklo (není levné). Na Pandě jsem ho jednou rozbil a raději mi ho měnil technik v servisu a přiznal se, ?e u? mu jich při nasazování několik prasklo. Jde to fakt ?patně.
Grande Punto 1.2
Fiat Panda 1.1
Uživatelský avatar
Zdenda
Abarthář
Příspěvky: 902
Registrován: stř úno 02, 2011 15:11
Bydliště: Lucany nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdenda »

Měl jsem to rozdělaný 3x a nikdy nic neprasklo. Punto prasklé sklo,Stilo vadné čidlo teploty,GP nevyhřívalo sklo. Jsou tam 4 zobáčky dva zvrchu dva zespoda které je potřeba nadzvednout.Poprvé jsem se taky bál,ale nic to není,jen trocho trpělivosti a ?ikovnosti. Zdenda
AprГЁs les processus d'extraction, la teneur en sildГ©nafil a Г©tГ© dГ©terminГ©e en utilisant l'efficacitГ© liquide haute performance du mГ©dicament mais Г©galement h aprГЁs dans ces articles publiГ©s rГ©fГ©rences 8 18.
jeník1
Profík
Příspěvky: 719
Registrován: ned čer 19, 2011 17:36
Bydliště: Strakonice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jeník1 »

Zdenda píše:Měl jsem to rozdělaný 3x a nikdy nic neprasklo. Punto prasklé sklo,Stilo vadné čidlo teploty,GP nevyhřívalo sklo. Jsou tam 4 zobáčky dva zvrchu dva zespoda které je potřeba nadzvednout.Poprvé jsem se taky bál,ale nic to není,jen trocho trpělivosti a ?ikovnosti. Zdenda
No on mi ho tam nasadil zadarmo :-)
Grande Punto 1.2
Fiat Panda 1.1
DEPE
kolemjdoucí
Příspěvky: 28
Registrován: pon kvě 07, 2012 19:47
Bydliště: Chropyně

Příspěvek od DEPE »

Nazdar pánové, u? jste někdo ře?ili jak je slo?ité dodělat vyhřívání zrcátek, mám výbavu dynamic, ale s mlhovkama bez vyhřívání zrcátek a rád bych to dodělal. Kdy? to nabízeli za příplatek, tak by to snad neměl být takový problém. Pokud by byla nachystaná kabelá? ?
Punto 2013 1,4 8V Bifuel LPG
bývalé auto - Grande Punto 2008 1,2 8V Dynamic LPG
Lipi
Štamgast
Příspěvky: 361
Registrován: pát pro 03, 2010 9:24
Bydliště: Slovakia - Malacky

Příspěvek od Lipi »

Čauko... ak niekomu funguje e-per... pozrel by pls nekdo kolko vychadzaju vo fiate tie chromove kryty spätnych zrkadiel? ....davalo sa to tu?ím normal na evo od nejakej vybavy... a mali by byt stel identicke s GP.....

Vopred Dík! :wink:

Tie tuningove čo sa daju zohnat na ebayi nechcem... lebo podla foto sa to len lepí na povodný plast.. :?
Grande Punto 1.3MultiJet (66kW) 6-Speed (Dynamic) - 26.10.2006
Mara87
Štamgast
Příspěvky: 461
Registrován: ned říj 10, 2010 14:58
Bydliště: Brno

Příspěvek od Mara87 »

Nevíte někdo (konkrétně čím) nastříkat kryt zrcátka? Já jsem na svém vyměněném zrcátku krytku nastříkal černou metalízou, pak jsem pou?il bezbarvej autolak (v?e koupeno v Hornbachu, autolaky). Po zdlouhavém smirkování a le?tění brusnou pastou to vypadalo jako originál, bohu?el né moc dlouho, po první zimě se mě pod lakem začali tvořit bílá místa. Teď se ten lak s toho loupe dolů. Nevíte co jsem udělal blbě??? Krytka byla PRO LAK, tak?e povrchová příprava by měla být od výroby připravená.
Fiat Grande Punto 1,2i, r.v. 2008
Jezdím tak jak mi moje černá střela dovolí, někdy i rychleji!
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

lak sa ma aplikovat tusim 15-30minut po farbe.proste to musi byt este cerstve. ty si to nechal zaschnut a potom si daval lak.
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Mara87
Štamgast
Příspěvky: 461
Registrován: ned říj 10, 2010 14:58
Bydliště: Brno

Příspěvek od Mara87 »

1nekros1 píše:lak sa ma aplikovat tusim 15-30minut po farbe.proste to musi byt este cerstve. ty si to nechal zaschnut a potom si daval lak.
Myslí? ?e to bylo tím? Asik jo, mo?ná sem to nechal do druhého dne odstát.

To zrcátko toi? ted vypadá hrozně, kdy? je kropenaté (?upinkovaté).
U? jsem objednal novou krytku PRO LAK a zkusím znova, spreje pořád mám. Základ na plasty v tomto případě pou?ívat nemusím ?e?

Udělám několik nástřikú té černé metal a pak pár nástříků laku.
Fiat Grande Punto 1,2i, r.v. 2008
Jezdím tak jak mi moje černá střela dovolí, někdy i rychleji!
Lipi
Štamgast
Příspěvky: 361
Registrován: pát pro 03, 2010 9:24
Bydliště: Slovakia - Malacky

Příspěvek od Lipi »

tie laky v sprayi su akurat tak na hobby pou?itie...

Ak to chce? nastriekat profi.. alebo polo-profi... tak ktomu potrebuje? kompresor a streikacu pi?tol.. .
Metla sa da kupit u? po decovkach (1dcl) čo ti bohate stačí...

2-3 vrstvy... a na to lak.. samozrejme to bude akrylovka ktora sa vypaluje... a ak nema? box.. improvizuje sa s horkovzdu?nou pi?tolou....

Ale u? odbočujem...

Daj mu sprejom 2-3 vrstvy zakladu.. medzi vrstvami nechaj pauze... asi 10-15min... a zale?i aj kde to strieka?... idel teplota 20°C a viac...

Ak som pisal pomo? si tou horkovzdu?nou pi?tolou... ale bacha aby si farbu neprepalil nou.. začla by bublinkovat...
Nasledne daj lak... ale ak si kupoval vo spreji ... tak najlep?ie autolak... napriklad duplikolor maju dva druhy bezfarebnych lakov... jeden velky a druhy maly (ako?e autolak..)

ak sa to bude nahodou pod vplivom počasia (mraz - horučavy) praskat či lupat lak... tak to zas o dva roky prelakuje? znova..
Grande Punto 1.3MultiJet (66kW) 6-Speed (Dynamic) - 26.10.2006
Uživatelský avatar
Zdenda
Abarthář
Příspěvky: 902
Registrován: stř úno 02, 2011 15:11
Bydliště: Lucany nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdenda »

Nevím proč kupuje? kryty PROLak, kdy? ten plnič co na nich je, stojí za prd. Jestli jsi je důkladně neodmastil, tak se ti budou loupat furt :( Kdybys je svěřil lakýrníkovi, tak ten jejich plnič stejně zbrousí.A za 800kč nastříká tak, ?e se ti nebudou loupat a bude to k něčemu vypadat, :) A né jako lolek kdy? si v gará?i nastříkal Bravo :lol: Zdenda
AprГЁs les processus d'extraction, la teneur en sildГ©nafil a Г©tГ© dГ©terminГ©e en utilisant l'efficacitГ© liquide haute performance du mГ©dicament mais Г©galement h aprГЁs dans ces articles publiГ©s rГ©fГ©rences 8 18.
Odpovědět