Zvolavacka FIAT

Sekce týkající se tohoto vozu obecně

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Igor
Návštěvník
Příspěvky: 124
Registrován: čtv dub 23, 2009 8:40

Zvolavacka FIAT

Příspěvek od Igor »

Ahojte

http://auto.pravda.sk/fiat-zvolava-gran ... aktual_p53

Tak co na toto vravite? Uz niekomu z Vas prisiel domov papier? Priatelka ma kamaratku co ma tiez Punta 2008 a jej prisiel papier aby sa objednala do servisu. Nejaka nedotiahnuta skrutka na riadiacej hlave riadenia ci tak nejak... Samozrejme to ide na ucet Fiatu. Ako je to s Vami? Zvolavacka ako sa patri, nie? Som rad, ze to Fiataci netutlaju (ala WV koncern a pod.), konaju, ze im nie je bezpecie nas vodicov (ale hlavne ludi) lahostajne.

Vela stastnych kilometrov vsetkym,

Igor
8)
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

jasne prislo mi to domov a uz som sa bol aj nahlasit a neska tam uz aj idem som objednany na 15stu hodinu.
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
julo
Štamgast
Příspěvky: 523
Registrován: pon kvě 12, 2008 9:43
Bydliště: Pre?ov, SK

Příspěvek od julo »

Keď sa to tu začalo rie?i? tak som pozeral ?e sa to týka aj roku výroby 2008 ale a? nejako vyrobenmé po lete. Skontroloval som aj čísla karosérie a ja tam nespadám a ani mi nič nepri?lo. Niekedy zájdem asi do servisu nech e?te raz skontrolujú moje číslo.
Grande Punto 1.2 8V 5dv Dynamic, červená exotika
Igor
Návštěvník
Příspěvky: 124
Registrován: čtv dub 23, 2009 8:40

Příspěvek od Igor »

Aj ja mam tak nejako koncom 2008 vyrobene. Nevies pod ake cisla karoserie spada tato zvolavacka? Popripade kde sa to tu riesilo? Dakujem

julo píše:Keď sa to tu začalo rie?i? tak som pozeral ?e sa to týka aj roku výroby 2008 ale a? nejako vyrobenmé po lete. Skontroloval som aj čísla karosérie a ja tam nespadám a ani mi nič nepri?lo. Niekedy zájdem asi do servisu nech e?te raz skontrolujú moje číslo.
tirosk
Návštěvník
Příspěvky: 66
Registrován: sob říj 25, 2008 12:25
Bydliště: Pre?ov, SR

Příspěvek od tirosk »

Tak sa mi zda ze na Slovensku na to kaslu a nikoho nevolaju. Tiez mi tam pukalo ked som otacal volantom pri cuvani ... , tak som s tym bol este v ramci zaruky v servise a tam to dotiahli. Len dufam ze to nie je vyrobna vada ktora sa bude opakovat.
Grande Punto 1.3 MultiJet 16v 75k Dynamic, čierna met. , 5dv., rok vyroby 2007
mosto
Štamgast
Příspěvky: 346
Registrován: ned říj 25, 2009 19:47
Bydliště: Banská Bystrica,SK

Příspěvek od mosto »

[quote="Igor"]Aj ja mam tak nejako koncom 2008 vyrobene. Nevies pod ake cisla karoserie spada tato zvolavacka? Popripade kde sa to tu riesilo? Dakujem

je tam aj link na ktorom si mozes pozriet pre ktore vozidla zvolavacka patri :wink http://www.tomashrdlicka.phorum.cz/view ... 0&start=75
Fiat GP 1,2 active.....hnedá Fago
julo
Štamgast
Příspěvky: 523
Registrován: pon kvě 12, 2008 9:43
Bydliště: Pre?ov, SK

Příspěvek od julo »

Pozeral som na
http://ec.europa.eu/consumers/dyna/rape ... search.cfm
do okienka napísa? Fiat a da? hžada? a hneď prvé v tabužke.
Grande Punto 1.2 8V 5dv Dynamic, červená exotika
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

julo píše:Keď sa to tu začalo rie?i? tak som pozeral ?e sa to týka aj roku výroby 2008 ale a? nejako vyrobenmé po lete. Skontroloval som aj čísla karosérie a ja tam nespadám a ani mi nič nepri?lo. Niekedy zájdem asi do servisu nech e?te raz skontrolujú moje číslo.
julo ja mam 04/2007 a musel som tam ist :-) aaaa mal som strhnuty zavit na srobe ze vraj a davali mi new.
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
julo
Štamgast
Příspěvky: 523
Registrován: pon kvě 12, 2008 9:43
Bydliště: Pre?ov, SK

Příspěvek od julo »

Tak u? neviem. Mne zatial nič nepri?lo a keď som porovnal čísla tak som mimo.
A keď to čo do?ahovali do?ahovali tak davali volant dole alebo len niekde na tyči riadenia alebo čo do?ahujú.
Grande Punto 1.2 8V 5dv Dynamic, červená exotika
PsychX
Návštěvník
Příspěvky: 52
Registrován: pát črc 31, 2009 17:57

Příspěvek od PsychX »

no ja do tej skupiny asi patrim mam vinko 19900000atd a to je mylsim ta skupina takze ale zatial nic neprilo ked hej dam vediet
GP 1,3 MJT 75k 3D Biely výbava: Racing + tempomat a da?dový senzor r.v.2009
Igor
Návštěvník
Příspěvky: 124
Registrován: čtv dub 23, 2009 8:40

Příspěvek od Igor »

Podla toho, co som si tam precital do tej skupiny asi nepatrim... Nuz ale naco riskovat? Zaciatkom noveho roka ma tak ci tak caka prva garancka, tak ak ziadny papier nepride, dam skontrolovat aj to :) Teraz pred Vianocami sa mi to uz veru riesit nechce.

1nekros1
Ako si dopadol???
J.B.
Štamgast
Příspěvky: 427
Registrován: čtv dub 03, 2008 21:18
Bydliště: JIČÍN

Příspěvek od J.B. »

doplnuji statistiku-byl jsem té? svolán-koupeno duben 2008-dle technika bylo v?e v pořádku.jinak se omlouvám ?e se na foru vyskytuju málo-spoustu věcí mi tu utíká-stěhuju se a času máááálo :cry: :cry:
G.P.3dv.1,2 modrá Rock'n'roll.Tečka!-Změna!Punto 2013 1,4 easy bílá radiosso.Změna Jeep renegade.
julo
Štamgast
Příspěvky: 523
Registrován: pon kvě 12, 2008 9:43
Bydliště: Pre?ov, SK

Příspěvek od julo »

doplnuji statistiku-byl jsem té? svolán-koupeno duben 2008-dle technika bylo v?e v pořádku.jinak se omlouvám ?e se na foru vyskytuju málo-spoustu věcí mi tu utíká-stěhuju se a času máááálo
Ja mám kúpené jún=červen a vyrobené máj=květen a nič. Sa mi marí ?e ročníky 2008 sú asi vyrobené na jar a potom po lete, ale ani za frasa sa u? k tomu neviem dopátra?.
A nakoniec aj mne mo?no príde papier alebo medzi sviatkami zájdem do servisu.
Grande Punto 1.2 8V 5dv Dynamic, červená exotika
dony
Profík
Příspěvky: 1211
Registrován: úte čer 03, 2008 19:12
Bydliště: Čáslav ČR

Příspěvek od dony »

... já mám květen/máj 2008 a nic a v servisu mi řekli taky,?e nic,tak nevím :shock:
Obrázek
kubenko
PLYNAŘ
PLYNAŘ
Příspěvky: 596
Registrován: sob led 19, 2008 19:04
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od kubenko »

mne tiez dosiel list, dal som si to skontrolovat a vsetko bolo ok.
nekros: ty kam chodis do servisu s puntom ?
Fiat Bravo 1,6 mjet 120 k - Dynamic, biela (155 000 km)
Fiat Grande Punto 1.4 16V - Dynamic, tmavomodra r.v. 2007 - predane
Fiat Bravo 1.4 T-Jet 120 k - Emotion, Maranelo Red r.v. 2008 - rozbite
Odpovědět