Bazarové GP

Sekce týkající se tohoto vozu obecně

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Bazarové GP

Příspěvek od JardaK. »

Víte, ?e jsem budoucí čekatel na nového Puň?áka, ale včera mě zaujala nabídka přes TipCars v bazaru v Novém Jičíně. GP 1,3 66kW z roku 2006 prakticky v plné palbě za 195000. Co teď? Koupit nové na úvěr a zaplatit s úroky skoro 500 litrů nebo se na to vysrat a koupit ojeté, plně vybavené za necelých 200? Neodolal jsem a jel jsem do N.Jičína. Auto se mi docela líbilo, nemělo sice oran?ovou barvu, ale spí? skořici, ale dobrá, barva nejezdí. Výbava fakt dobrá - loketní opěrka, multifunkční displej, tempomat, dvoufázová klima, parkovací senzory atd. Pak to při?lo - strop na spolujezdcových předních a zadních dveřích byl nějaký postříkaný, na zadních dveřích chyběla těsnicí guma, potahy byly takové nějaké u?mudlané, ale to nejlep?í při?lo nakonec - před spolujezdcovýma nohama byly 3 pedály! V tu chvíli jsem to zabalil a jel zpátky do Frýdku. Kdyby jste ov?em znali někoho, kdo má auto?kolu a shání auto, tak a? jede do Jičína. Motor jsem sly?el, měl pěkný chod, ?el za plynem, třeba bude mít je?tě dost ?ivota před sebou, i kdy? učit se jezdit zrovna na turbu...?
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

U? jsem tu tento příspěvek sice dával, ale do "Bazarového GP" se hodí víc.
Potencionální kupci bazarových GP - mů?ete si zkontrolovat, zda nemáte přetočený tachometr:
http://magazin.automix.centrum.cz/novin ... l?id=13302
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Petr1985
Návštěvník
Příspěvky: 162
Registrován: sob pro 27, 2008 23:35

Re: Bazarové GP

Příspěvek od Petr1985 »

JardaK. píše:Víte, ?e jsem budoucí čekatel na nového Puň?áka, ale včera mě zaujala nabídka přes TipCars v bazaru v Novém Jičíně. GP 1,3 66kW z roku 2006 prakticky v plné palbě za 195000. Co teď? Koupit nové na úvěr a zaplatit s úroky skoro 500 litrů nebo se na to vysrat a koupit ojeté, plně vybavené za necelých 200? Neodolal jsem a jel jsem do N.Jičína. Auto se mi docela líbilo, nemělo sice oran?ovou barvu, ale spí? skořici, ale dobrá, barva nejezdí. Výbava fakt dobrá - loketní opěrka, multifunkční displej, tempomat, dvoufázová klima, parkovací senzory atd. Pak to při?lo - strop na spolujezdcových předních a zadních dveřích byl nějaký postříkaný, na zadních dveřích chyběla těsnicí guma, potahy byly takové nějaké u?mudlané, ale to nejlep?í při?lo nakonec - před spolujezdcovýma nohama byly 3 pedály! V tu chvíli jsem to zabalil a jel zpátky do Frýdku. Kdyby jste ov?em znali někoho, kdo má auto?kolu a shání auto, tak a? jede do Jičína. Motor jsem sly?el, měl pěkný chod, ?el za plynem, třeba bude mít je?tě dost ?ivota před sebou, i kdy? učit se jezdit zrovna na turbu...?
skoro zbytečná cesta, pár dní zpět jsem se o tom autě zmiňoval a ihned jsem byl upozorněn, ?e jde o auto z auto?koly.....
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: Bazarové GP

Příspěvek od JardaK. »

Mo?ná byla zbytečná, ale jednak se rád podívám, co je v bazarech nového k mání, jednak jsem předem nevěděl, ?e jde o auto z auto?koly a jednak to mám z Frýdku zhruba 30 km, tak?e jsme si udělali předvíkendový výlet.
miromen
kolemjdoucí
Příspěvky: 34
Registrován: pon lis 09, 2009 9:40
Bydliště: Haviřov

Příspěvek od miromen »

romisek.capuska
Návštěvník
Příspěvky: 183
Registrován: pát říj 30, 2009 14:07
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od romisek.capuska »

miromen píše:T-jet za zajimavou cenu

http://www.sauto.cz/detail-inzeratu/oso ... to/6817707
Jo jo, Fiat Sma?ík na kladně tyto akce má ji? přes dva měsíce. Jen pozor, uvedenou cenu vám naúčtují pouze v případě, ?e si auto vezmete na leasing.
GP 2009 1.2 ICE 48kw white glory 3dv
Nissan King Cab 2.5 TD Double Cab
laca
kolemjdoucí
Příspěvky: 6
Registrován: ned říj 12, 2014 19:53

GP 1.4 16V T-Jet Sport

Příspěvek od laca »

Zdravim, pritelkyne si jede v utery pro tohle punto, uz je vse zarizene. Tak mame posledni moznost od toho ustoupit. Chteli jsme jsme se zeptat na nazory lidi odtud. Zda se na to uz nekdo nebyl podivat, zkratka co si o tom myslite. Nechcem koupit zajice v pytli, dik vsem!

http://www.sauto.cz/osobni/detail/fiat/ ... oFrom=list
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Re: GP 1.4 16V T-Jet Sport

Příspěvek od 1nekros1 »

No ked to porovnam s mojou sport vybavou tak toto je pekny zlepenec a okolo sport vybavy to neslo. Za tu cenu divne.
Radsej sa niekoho opytaj aby to obzrel
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Uživatelský avatar
jufa
kolemjdoucí
Příspěvky: 7
Registrován: sob srp 09, 2014 21:30
Bydliště: Náměšt nad Oslavou

Re: GP 1.4 16V T-Jet Sport

Příspěvek od jufa »

Určitě to není výbava sport. Neodpovídá to ani interiérem ani exteriérem. Sice to vypadá, že se někdo snažil, aby to tak vypadalo, ale není.

Podle E-peru je to Dynamic vyrobený 17/9/2007 (alespoň dle vin uvedenýho v inzerátu)
Grande Punto 1,3 MultiJet Sport r.v.2008
Uživatelský avatar
Sibstr
Štamgast
Příspěvky: 203
Registrován: stř zář 10, 2014 23:23
Bydliště: PRG

Re: GP 1.4 16V T-Jet Sport

Příspěvek od Sibstr »

No taky mi to auto přijde tak nějak poslepované, byl bych hodně na pozoru a s sebou bych si vzal někoho, kdo tomu opravdu rozumí.
Grande Punto 1.2 Dynamic 3D
Obrázek
laca
kolemjdoucí
Příspěvky: 6
Registrován: ned říj 12, 2014 19:53

Re: GP 1.4 16V T-Jet Sport

Příspěvek od laca »

Diky za nazory. Me by teda zajimalo, jaky prvky jsou tam z 1.4 16V T-jet sport? Ja sem tam nevidel ani jeden, krom toho, ze to prodejce takto uvadi. Podle me je to obycejna verze 1.4 16V T-jet dynamic.
Naco si dat teda pri koupi pozor, na co se zamerit?
Uživatelský avatar
jufa
kolemjdoucí
Příspěvky: 7
Registrován: sob srp 09, 2014 21:30
Bydliště: Náměšt nad Oslavou

Re: GP 1.4 16V T-Jet Sport

Příspěvek od jufa »

Osobně bych se tomuto auto vyhnul. Vypadá, že má už něco za sebou. Když to vezmu čistě dle toho, co ukazují fotky v inzerátu. Je tam namontovaný nový volat (originál dinamic má převážně jenom plastový bez kůže, tady je vyšší kožená verze, navíc nově pošitá, fiat v originále nepoužívá červenou nit) Ozdobný dekory v interieru - každá půlka je v jiné barvě, levá je béžová, pravá je černá. (Originál je pokud se nepletu vždy v jedné barvě komplet) Což by mohlo nasvědčovat výměně palubky. Teploměr na palubáku ukazuje -27 stupňů, což taky nevypadá úplně dobře. A nejsem si úplně jistý originalitou barvy.
Pokud se na ně půjdeš podívat, určitě si sebou vezmi někoho, kdo tomu rozumí a bude schopen poznat jestli to je či nění nějaká skládačka.
Grande Punto 1,3 MultiJet Sport r.v.2008
Uživatelský avatar
Zdenda
Abarthář
Příspěvky: 902
Registrován: stř úno 02, 2011 15:11
Bydliště: Lucany nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: GP 1.4 16V T-Jet Sport

Příspěvek od Zdenda »

Už jen že je v nabídce víc jak rok, je divný že ho ještě nikdo nikdo nekoupil :shock: A sport to rozhodně není. :(
AprГЁs les processus d'extraction, la teneur en sildГ©nafil a Г©tГ© dГ©terminГ©e en utilisant l'efficacitГ© liquide haute performance du mГ©dicament mais Г©galement h aprГЁs dans ces articles publiГ©s rГ©fГ©rences 8 18.
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Re: GP 1.4 16V T-Jet Sport

Příspěvek od Jarouš »

Je to nějaký bastl, vpředu i vzadu nehomologované světla, místo výfuku lauf jak roura od kamen, vnitřek divný. S ohledem na cenu a pochybný vzhled bych dal ruce pryč, tím spíš, že je to turbína a kdo ví, co s tím kdo dělal a jak se k tomu choval. Navíc je to nejspíš auto před větším servisem - rozvody, brzdy (rok to nejezdí) a kdo ví co dál.
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
laca
kolemjdoucí
Příspěvky: 6
Registrován: ned říj 12, 2014 19:53

Re: GP 1.4 16V T-Jet Sport

Příspěvek od laca »

Diky vsem, nakonec jsme se na to vyprdli. Jedeme pro neco jinyho. Je to dotazeny z italie, prvni majitel. Bylo to na proti ucet ve fiatu. Takze jsme to ve fiatu nechali projet a vsechno sedi, kilometry, vybava, i informace ktere prodejce uvadi. Tak jeste to schvalte Vy :D


http://www.sauto.cz/osobni/detail/fiat/ ... oFrom=list
Odpovědět