Klíč od GP

Sekce týkající se tohoto vozu obecně

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

romisek.capuska píše:Vzhledem k tomu, ?e jsem kupoval auto "ve výprodeji", nemohl jsem si vybrat nic z výbavy. Myslíte ?e je mo?né dokoupit dálkové ovládání k centrálu i stím klíčkem? Jde mi přede?ím o otevírání kufru, takhle je to docela vopruz poka?dé lozit dovnitř a pak zas ven....
Pokud to půjde, bude to asi cenová darda. Otvírání kufru pouze zevnitř u Activu je jeho jedna z největ?ích ?patností
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
mosto
Štamgast
Příspěvky: 346
Registrován: ned říj 25, 2009 19:47
Bydliště: Banská Bystrica,SK

Příspěvek od mosto »

Fiat GP 1,2 active.....hnedá Fago
romisek.capuska
Návštěvník
Příspěvky: 183
Registrován: pát říj 30, 2009 14:07
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od romisek.capuska »


Díky, a to jsem to hledal dvakrát.... Dobrá tedy, zajdu se zeptat do fiatu, ?estku bych obětoval....
GP 2009 1.2 ICE 48kw white glory 3dv
Nissan King Cab 2.5 TD Double Cab
g-lobby
Štamgast
Příspěvky: 677
Registrován: čtv čer 25, 2009 22:03
Bydliště: Mariánské Lázně - Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od g-lobby »

Bohu?el se stalo ?e okradli mou drahou paní maminku, samo i klíč od Beruny a nový klíč i s dodatečným spárováním s autem a deaktivaci toho ukradeného necelých 6000,- :roll:

dal?í poznámka i přes to ?e ukradený klíč je deaktivovaný do auta se dostanou(odemknou klíčem, DO nebude fungovat) :roll: ale neodjedou (imobilizér)

a úplně na závěr klíč zasílají takový jaký byl při prodeji, nejde zvolit ?e chci ten nový oválný, tak?e Beruně při?el zase ten "?kodovácký" :roll:
_________________
GP 1,2 Racing 5D černá CO BERUNA
GP 1,2 Racing 3D černá CO KAREL LPG
Lipi
Štamgast
Příspěvky: 361
Registrován: pát pro 03, 2010 9:24
Bydliště: Slovakia - Malacky

Příspěvek od Lipi »

Skú?al teraz nekdo poslednu dobu si da? urobit vo fiate ten nový klúč ako ma nov?ie punto (napr Evo či 500?)

Takýto:
Obrázek

..pripadne kupi? krabičku holu a prehodit vnutro s imobilizerom by ne?lo?
Grande Punto 1.3MultiJet (66kW) 6-Speed (Dynamic) - 26.10.2006
Uživatelský avatar
p.jurencak
Návštěvník
Příspěvky: 86
Registrován: pon pro 06, 2010 23:08
Bydliště: CZ, Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Klíček

Příspěvek od p.jurencak »

Náhradní krytky s tímhle potiskem se prodávájí, stojí mám pocit něco kolem 1200 sada 3 kusů. Vím ?e u? to tu někdo ře?il, a objednávali je. Zkus pohledat :)
Fiat Punto 0.9T TwinAir
Lipi
Štamgast
Příspěvky: 361
Registrován: pát pro 03, 2010 9:24
Bydliště: Slovakia - Malacky

Příspěvek od Lipi »

JJ... na ebayi som na?iel tie nahradne puzdra.. , ale ja mam e?te ten str?í klúč... kde su tie tlačítka tak do kriva..
Preto sa pýtam či by ne?lo prehodit vnutro (elektronika s immo) do tohoto klúča...
Grande Punto 1.3MultiJet (66kW) 6-Speed (Dynamic) - 26.10.2006
Uživatelský avatar
Honzus
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: sob úno 24, 2007 23:39
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honzus »

Myslím si, ?e ne?lo...

star?í klíček tu?ím vyrábělo Valeo, nový co mám i já u Abartha je od TRW, pochybuji, ?e výrobky dvou jiných značek budou mít identické rozměry....

Mám pocit, ?e TRW je proti Valeu drobněj?í (u starého GP jsem měl ten hranatý)
Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB Distinctive, Nová červená Alfa, xenony...

Moto Guzzi Griso 850 Rosso

Ex: GP Abarth
GP Sport 1.4 16V
Jakewh
Návštěvník
Příspěvky: 60
Registrován: pon zář 12, 2011 10:28
Bydliště: Olomoucký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jakewh »

Tak pokud to je?tě někoho zajíma tak jsem zrovna zji??oval ve fiatu kolik stojí dodělání druhého klíče kdy? nemám tu modrou kartu s kódem klíče. Odpověď byla: karta s kódem= 1000 Kč, vystřelovací klíč s dálkáčem=5000 Kč(levněj?í varianta obyčejný klíč bez dálkáče=3000 Kč), zápis klíče do řídící jednotky vozu= 800 Kč. Tak?e celkem 7000 Kč. No nic levného teda :(
GP 1.9 JTD
88kw
2006
Uživatelský avatar
RP72
Štamgast
Příspěvky: 250
Registrován: pát črc 01, 2011 18:51
Bydliště: Frýdek Místek

Příspěvek od RP72 »

Jakewh píše:Tak pokud to je?tě někoho zajíma tak jsem zrovna zji??oval ve fiatu kolik stojí dodělání druhého klíče kdy? nemám tu modrou kartu s kódem klíče. Odpověď byla: karta s kódem= 1000 Kč, vystřelovací klíč s dálkáčem=5000 Kč(levněj?í varianta obyčejný klíč bez dálkáče=3000 Kč), zápis klíče do řídící jednotky vozu= 800 Kč. Tak?e celkem 7000 Kč. No nic levného teda :(
To je tedy mazec!!!
Radek:
Grande Punto 1,9 MultiJet Sport (130k) r.v.2007
Pirelli PZero Nero 205/45 R17 88 W XL Letní
Pirelli WINTER 190 SNOWCONTROL SERIE II 185/65 R15 88 T ECO Zimní
Barva:Carribean orange
tomik
kolemjdoucí
Příspěvky: 4
Registrován: úte dub 13, 2010 10:52
Bydliště: Kladno

Příspěvek od tomik »

Náhradní obyčejný klíč bez dálky na Kladně v Kauflandu za 1700,-Kč včetně spárování s autem.
Grande Punto 1.4i 8v r.v.2008
Jakewh
Návštěvník
Příspěvky: 60
Registrován: pon zář 12, 2011 10:28
Bydliště: Olomoucký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jakewh »

Tak v Přerově jsou asi nějací drazí..nevím no. Takhle mě to bylo řečeno přímo technikem
GP 1.9 JTD
88kw
2006
tomik
kolemjdoucí
Příspěvky: 4
Registrován: úte dub 13, 2010 10:52
Bydliště: Kladno

Příspěvek od tomik »

Jo a nechtěl ani kartu s kodem.
Grande Punto 1.4i 8v r.v.2008
ViPeR
Návštěvník
Příspěvky: 67
Registrován: úte kvě 03, 2011 7:19
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ViPeR »

RP72 píše:
Jakewh píše:Tak pokud to je?tě někoho zajíma tak jsem zrovna zji??oval ve fiatu kolik stojí dodělání druhého klíče kdy? nemám tu modrou kartu s kódem klíče. Odpověď byla: karta s kódem= 1000 Kč, vystřelovací klíč s dálkáčem=5000 Kč(levněj?í varianta obyčejný klíč bez dálkáče=3000 Kč), zápis klíče do řídící jednotky vozu= 800 Kč. Tak?e celkem 7000 Kč. No nic levného teda :(
To je tedy mazec!!!

toto budu kupovat jelikz mam jen jeden klic:( a budu kupovat tu dalku za 7000,-:( jen musim zajet do Kolbenky na Praze 9
Foligno
Návštěvník
Příspěvky: 82
Registrován: pon led 09, 2012 18:06
Bydliště: Pí??

Příspěvek od Foligno »

Ahojte lidi.
Dostal jsem Gp s jedním klíčem a bez karty. Neře?me teď jestli je to čorka nebo tak, ale. Jaké jsou moje praktické mo?nosti, kdy? si budu chtít udělat druhý klíč.Doká?ou to dneska v servisech rozkodovat?Děkuji za odpovědi. :oops:
Jirka píše:Myslim ?e bez karty má? problém, pokud vím tak se kliče posílaj na přidělání přímo do továrny v itálii.
Copak udělat kopie po mechanický stránce problém asi nebude, ale nakodovat bez karty u? asi jo.
Zdenda píše:Kartu ti objednají ve fiatu,cena od 500kč-do800kč, zále?í kam pojede?.Kod na kartě lze pou?ít při nouzovém nastartování auta, kdy? se sekne imobilizér.Bez karty ti nikdo neudělá náhradní klíč, který se stejně musí spojit s autem přes PC, jenom fiat servis.Ta doba, kdy ti udělal klíč kdejakej zámečník, je bohu?el pryč. Jenom pro zajímavost: klíč s tlačítky na dálku na Stilo kolem 7000 kč :roll: Zdenda
To jste mně vůbec nepotě?ili. Zatím s autem zápasím. Jak je reálná mo?nost, ?e mně to vykýve?Vyzkratuje se baterka, nějaká závada na elektroinstalaci apod. Mám to nechat být, nebo na?etřit a jít do toho- já bych potřeboval klíče 2. Zapomene?- okradou tě- je?tě pořád mů?e? sjet domů a vzít druhé. Co mo?nost ?e mně pomocí druhého klíče a karty to auto ukradou? Pojistku allrisk samozřejmě mám.A je?tě jedna perlička- baterie. Jak dlouho vám vydr?í resp. interval výměny- stojím venku denně nejezdím- auto je 2009 a předpokládám ?e je tam pořád stejná z výroby, 40Ah.
Uf.Zápasím i s multifunkčním ukazatelem, zatím se učím, oproti Makrele jiné ovládání stěračů, kdy? problikávám dálkové ukazuju i směr :shock: porodní bolístky.Na?těstí mám kní?ku.Nakolik vás vyjde kompletní sada ?árovek a pojistek?A kolik z vás má Dal?í dno zavazadelníku? Maru? bya na odkládací prostory super a já vozím baterku metr parkovací hodiny atd atd cca za půl roku si namontuju středovou loketní opěrku a? se trochu vzpamatujeme. :lol:
TAk jo díky za případné příspěvky- foto a dal?í věci ohledně na?eho(?enu?čin miláá?ek)gépéčka později.Ahojte.Mimochodem Nejvíc Fiatů v republice je podle mně bezkonkurenčně v Blansku. Nestíhal jsem.

Tak?e díky za odpověď na toto jsem se ptal ani? bych to tady dříve projel. Já se polep?ím. Pálka to ale je. :oops:
Odpovědět