Havárie, buračky, vandalismus

Sekce týkající se tohoto vozu obecně

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

Jo jo az to bude tak se pochlubim.
Obrázek
matus
Štamgast
Příspěvky: 239
Registrován: ned bře 04, 2007 11:22
Bydliště: Ko?ice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od matus »

Nedá sa nejako spätne zisti? komu to popadalo z auta alebo kto to tam rozhádzal? A samozrejme da? mu to k náhrade.
GP Dynamic 1.2 5D Merenque
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

No v?echno jde, kdy? se chce, jen?e. Pak jde také o to kolik by to stálo peněz a úsilí. Dle mého názoru by jsi klidně mohl dát státu k náhradě i to, ?e Ti odejdou dříve např.: tlumiče díky ?patnému technickému stavu silnic, jen?e...Kolik by to stálo času, úsilí a peněz.
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
wenca
Štamgast
Příspěvky: 345
Registrován: sob pro 29, 2007 12:55
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od wenca »

To : Teddy86

Chlape , ty má? ale smůlu . (nejdřív ty projeté vrata a teď toto)
Grande Punto 5D 1,2 Dynamic - New Orleans blue
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

matus píše:Nedá sa nejako spätne zisti? komu to popadalo z auta alebo kto to tam rozhádzal? A samozrejme da? mu to k náhrade.
To uz vim ci to je. Patri to udajne sprave shopingparku. Nepopadalo to z auta ale stalo to tam jako ohraniceni zpravovane vozovky ale pri te bource to vsechno popadalo a ja to nevidel ze? Nikde zadna znacka, upozorneni nic a pak to tak dopada. No na te sprave jsem byl dneska s kopii hlaseni o dopravni nehode od policie ale dotycny clovek s kterym by se to melo resit tam dneska nebyl takze jsem jim to tam jenom nechal s mojim kontaktem. Ted jeste jdu v utery 1.7. na vyslech a pak se rozhodne jestli jsem si to zavinil sam nebo to byla jejich chyba ze si to dostatecne nezabespecili a neoznacili. Vezl jsem 4 lidi takze svedku mam dostatek. Ovsem otazka je zdali je to bude zajimat. No sam jsem zvedav.
Obrázek
ycuzo
Návštěvník
Příspěvky: 66
Registrován: pon srp 06, 2007 21:28
Bydliště: BA

Příspěvek od ycuzo »

Honza° píše:Lidi jsou hrozný svině..promiňte mi tu vulgárnost.
Po 15 minutách na Bechyňském parkovi?ti na členovi rodinné letky(PP dveře)..:

Obrázek

..stát se to mýmu ?edivákovi nevim nevim..zřejmě bych vyvra?dil celé náměstí. Todle u? je fakt moc. Vypadá to na nějakýho jezdce s kárkou proto?e prý sestava okolo stojících aut byla stejná při příjezdu i odjezdu..
Todleto u? na tu?ku není..je to a? na základovku :evil: BEZMOC
Trestuhodny cin... ludia su totalny chuji :cry:
Fiat GP 3D 1,2 8V Active
nal
Profík
Příspěvky: 986
Registrován: ned dub 29, 2007 22:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nal »

Teddy86 - minuly tyzden pri tej silnej burke p. Chudikovi (presne ten pan, co ho poznate z Nemocnice na kraji mesta) z obyvacky utrhlo siet a padlo to nastastie len meter od auta. Inak by som mal prerazenu strechu a okno.

Honza - naucil som sa, ze ak parkujem pri obchodnych centrach, je prakicky jedno, ci som zaparkovany pri inych autach, alebo km dalej. minuly tyzden si prelestim leona, skocim do tesca si kupit na 10 min pitie. zaparkujem sam v odlahlom rade. no nezaparkuje si 0,4 m vedla mna cela rodinka na starej mazde?! vedla ma dalsich 10 miest, oni si zaparkuju pri mne... a krasny lisaj na aute.
Fiat Grande Punto 5D - 1.2 Dynamic (Azuro Psychedelic)
Seat León - 1.6 Stylance (Zenith Gray)

Obrázek
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

Tak auto uz je opraveno ale jeste ho nemam. Servis ceka na kryci dopis od pojistovny aby mi mohli auto predat. Skoda byla nakonec necelych 50,000 tak jak to odhadli. Az ho budu mit tak sem dam co vsechno bylo treba vymenit.
Obrázek
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

Takze auto uz mam doma. Vymenene dily na aute: predni naraznik, leva mlhovka, vlozka podbehu leva + prava, vystuha narazniku, preni celo, chladic klimatizace, klinovy remen, kryt pravy pod motorem, spojovaci material. Celkova cena opravy je 49386,50Kc. Auto bylo a jeste je porad mokre protoze pri prevzeti prselo tak jsem to ani moc neobchazel ale vypada to zatim dobre. Musim to obejit az bude suche. Bohuzel jeste musim do servisu v pondeli protoze pri ceste domu se mi rozblikala kontrolka motoru takze to vypada na katalizator. :( Najeto neco malo pres 6100km. Auto ale jelo normalne i pri signalizaci poruchy. No uvidime.
Obrázek
Pavel Vantuch
Štamgast
Příspěvky: 221
Registrován: pát črc 06, 2007 11:21
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pavel Vantuch »

Tak mě dnes ráno čekalo bezva překvápko. Nějakej "dobrák" mě připravil o FIAT znak na kufru. Co? o to, znak docela pře?iju, teoreticky bych měl v úterý mít nový, ale za ten ?rám po klíčích bych mu přerazil ruce. Zmetek :cry:
GP 1.2 5D Dynamic, Bílá Ambient
Pepa B.
Profík
Příspěvky: 1090
Registrován: stř kvě 23, 2007 20:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepa B. »

Pavel Vantuch píše:Tak mě dnes ráno čekalo bezva překvápko. Nějakej "dobrák" mě připravil o FIAT znak na kufru. Co? o to, znak docela pře?iju, teoreticky bych měl v úterý mít nový, ale za ten ?rám po klíčích bych mu přerazil ruce. Zmetek :cry:
:evil:
bývalé auto - Fiat Bravo 1.6 Mjet, Dynamic 2008 - Techno Grey

bývalé auto - Fiat Grande Punto 5D 1.2 Dynamic 2007 - Underground Grey
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

Tak jsem byl dneska v tom servisu a pbjednaji mi novou remenici. Tu po te bouracce nemenily a mysli si ze prave kvuli ni mi blika ta kontrolka. Tak uvidime. Jinak zatim jezdit pry muzu. Tak snad to bude tim.
Obrázek
Honza°
Štamgast
Příspěvky: 225
Registrován: stř kvě 21, 2008 21:25
Bydliště: Praha

Příspěvek od Honza° »

Pavel Vantuch píše:Tak mě dnes ráno čekalo bezva překvápko. Nějakej "dobrák" mě připravil o FIAT znak na kufru. Co? o to, znak docela pře?iju, teoreticky bych měl v úterý mít nový, ale za ten ?rám po klíčích bych mu přerazil ruce. Zmetek :cry:
Čím dál tím víc se mi chce z na?eho národu zvracet.. Některé věci prostě nejsem schopen pochopit. :cry:
GP 1.4 16V Dynamic 5D, šedá Chemical, 16"
Pavel Vantuch
Štamgast
Příspěvky: 221
Registrován: pát črc 06, 2007 11:21
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pavel Vantuch »

No, je to "obyčejná" neúcta k majetku druhého :?
Znak u? mám, ale ?krábanec tam je. Vymý?leli jsme v servisu co s tím, ale asi to necháme, a? pojedu na garančku, která mě bude čekat co nevidět.
GP 1.2 5D Dynamic, Bílá Ambient
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

Takze remenice je vymenena ovsem bohuzel i ta nova hazi. Takze se bude objednavat asi klikovka. :cry:
Obrázek
Odpovědět