Facelift GP - Punto EVO, Punto ...

Sekce týkající se tohoto vozu obecně

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
Uživatelský avatar
Hory
Návštěvník
Příspěvky: 75
Registrován: úte dub 17, 2012 10:27
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hory »

Dojáčka nikdy nebylo. Tam bylo pouze zapůjčené jako servisní. Auto patřilo Fiat ČR
Grande EVO
Návštěvník
Příspěvky: 192
Registrován: sob čer 11, 2011 2:13
Bydliště: Brno

Příspěvek od Grande EVO »

JJ ale prvni rok ho pouzival Fiat CR-pujcoval EVO dulezitym zakaznikum pro Fiat-to mi rekli. Neprodali ho tak ho nechali jako servisni Dojackovi
Fiat Punto EVO
muj 4 fiat
1 na LPG
maty
Návštěvník
Příspěvky: 62
Registrován: pát srp 03, 2007 8:03
Bydliště: ji?ní čechy

Nove punto

Příspěvek od maty »

pánové, nemáte zpravy, kdy by na trh mělo přijit uplně nové punto, ji? ?adny facelift ale nový model, Gr.P + Evo + Punto se prodává ji? poměrně dlouho....pro o?ivění prodeje by to chtělo změnu.
I Love Italians Cars//Made in Italy//Made in Fiat

Grande Punto 5d.Dynamic-Sole.black color.aircondition.
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Re: Nove punto

Příspěvek od Dušan »

maty píše:pánové, nemáte zpravy, kdy by na trh mělo přijit uplně nové punto, ji? ?adny facelift ale nový model, Gr.P + Evo + Punto se prodává ji? poměrně dlouho....pro o?ivění prodeje by to chtělo změnu.
Tu?ím ?e psali pří?tí rok
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
lolek
Štamgast
Příspěvky: 423
Registrován: stř led 18, 2012 22:31
Bydliště: Brno - buzerantů plno

Re: Nove punto

Příspěvek od lolek »

maty píše:pánové, nemáte zpravy, kdy by na trh mělo přijit uplně nové punto, ji? ?adny facelift ale nový model, Gr.P + Evo + Punto se prodává ji? poměrně dlouho....pro o?ivění prodeje by to chtělo změnu.
punto 2012 se rozhodne neprodava dlouho, na silnici sem ho jeste nepotkal :)
jeník1
Profík
Příspěvky: 719
Registrován: ned čer 19, 2011 17:36
Bydliště: Strakonice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jeník1 »

JardaK. píše:
Du?an píše:Materiál: dotmagazine.it

Facelift Grandepunto:
Bude představen v listopadu roku 2009 Nová verze nahrazuje model 2005, kterého se vyrobilo více ne? jeden milion kusůí. Jedná se o restyling, nový model se neočekává před rokem 2013.
Nové Grande Punto bude z vněj?ku prakticky beze změn, kromě nových světlometů předních a zadních. Mří?ka chladiče bude mírně upravena, přední světlomety mají více protáhlý tvar.
Velikost nového Punta bude stejná pro současný model, ale změna bude v dojmu vět?í kompaktnosti vozu. Více zaoblené tvary zádi, zadní světla, která, alespoň v některých modelů, budou vybavena LED technologií.
Nový interiér s pou?itím nových materiálů. Pokud jde o motory, nové Grande Punto se bude pou?ívat nový 1,6 Multijet, nový 900 ccm benzínový motor, Stop & Start systém standard.
No výborně, Du?ane! Hledal jsem na NETu sice taky, i na stránkách Dotmagazine, ale asi jsem blbý a neumím italsky, tak?e jsem nic nena?el, ale prakticky u? více nevylep?itelný vzhled GP bude vypadat snad je?tě lépe! Aspoň ty LEDky vzadu si představuju u? dávno a interiér... no, uvidíme! Ve Tvém výčtu chybí je?tě budíky a la Bravo, které taky nevypadají ?patně! Pokud na tom budu finančně lépe, ne? jsem teď, chci kupovat nového GP zhruba za rok, tak se, doufám, mů?u tě?it!
Nový model Grand Punto odlo?en na neurčito. Viz:
http://www.auto.cz/fiatu-vyplaceji-sesk ... tice-68697
Grande Punto 1.2
Fiat Panda 1.1
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

jeník1 píše:Nový model Grand Punto odlo?en na neurčito. Viz:
http://www.auto.cz/fiatu-vyplaceji-sesk ... tice-68697
Pokud si člověk přečte uvedený článek na auto.cz a hlavně následné příspěvky u?ivatelů, tak se mo?ná někdo diví, ?e se stal z přispivatele Wolfa hóódně velký pesimista. Pro méně znalé - Wolf je (byl) velký zastánce Fiatů, sám jezdí v novém Bravu. Bohu?el s jeho názory musím souhlasit a mo?ná, ?e Fiat je a snad je?tě i bude v zisku, ale o autech u? to nebude a my si budeme kupovat jiná auta. Punto 2012 se mi sice líbí, ale v roce 2009 mělo přijít místo Eva. Evem Punto zabili - můj názor. Nové Punto (nebo i jiný Fiat) by bylo ?ivou vodou i pro na?e setkávání a pokecy tady na fóru. No jo, nové Punto není a asi dlouho nebude.
Fiat Bravo2, 1,6 MJet, 77 kW, nar. 9.4.2010
maty
Návštěvník
Příspěvky: 62
Registrován: pát srp 03, 2007 8:03
Bydliště: ji?ní čechy

Příspěvek od maty »

no, pokud nové punto nebude, tak v evropě budou prodeje fiatu padat dál, třeba fiat doufá v čínu a ji?ní ameriku, kde by stale mohl růst...ale je to ?koda páč mne a nejen mne to donutí se poohlidnout po moderněj?ím voze jiné značky.
Punto 2012 a ani Evo se mi nelíbí, chybí mi v dne?ní době ji? u ostatních značek nádherné LED denní svícení, které fiat ani v nové pandě nemá :x , a ani 500L je nebude mít, ?koda....Bravo bohu?el není prodejní hit a jiný Fiat typ mne nenapadá, který by mne lákal.....
I Love Italians Cars//Made in Italy//Made in Fiat

Grande Punto 5d.Dynamic-Sole.black color.aircondition.
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Nedělejte z toho tragédii, aut je jako sraček :wink: Nebude Fiat, bude něco jiného.
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

Jarou? píše:Nedělejte z toho tragédii, aut je jako sraček :wink: Nebude Fiat, bude něco jiného.
A copak si, Jarou?i, po Puntíkovi koupí? Ty?
Fiat Bravo2, 1,6 MJet, 77 kW, nar. 9.4.2010
lolek
Štamgast
Příspěvky: 423
Registrován: stř led 18, 2012 22:31
Bydliště: Brno - buzerantů plno

Příspěvek od lolek »

JardaK. píše:
Jarou? píše:Nedělejte z toho tragédii, aut je jako sraček :wink: Nebude Fiat, bude něco jiného.
A copak si, Jarou?i, po Puntíkovi koupí? Ty?
já ?etřím na FreeM :D ten mi prostě jednou bude říkat pane :D
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

JardaK. píše:
Jarou? píše:Nedělejte z toho tragédii, aut je jako sraček :wink: Nebude Fiat, bude něco jiného.
A copak si, Jarou?i, po Puntíkovi koupí? Ty?
Puntík bude je?tě nějakou dobu slou?it a ojetin je hromada. Nějaká lehce jetá Alfa bude určitě k mání :wink:

Momentálně nedostatkem aut rozhodně netrpím :D
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Uživatelský avatar
Kotas
Štamgast
Příspěvky: 210
Registrován: stř led 06, 2010 17:04
Bydliště: Leština
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kotas »

lolek píše:
JardaK. píše:
Jarou? píše:Nedělejte z toho tragédii, aut je jako sraček :wink: Nebude Fiat, bude něco jiného.
A copak si, Jarou?i, po Puntíkovi koupí? Ty?
já ?etřím na FreeM :D ten mi prostě jednou bude říkat pane :D
jen taková otázka - co donutí člověka si koupit takovou velikou obludu? pochopím pro rodinu kombíka střední třídy nebo MPV kdy? je třeba 6ti členná rodina...
GP 1.2 Dynamic LPG

Obrázek
ex-Mazda 323F BG 1.6 16V-prodáno
lolek
Štamgast
Příspěvky: 423
Registrován: stř led 18, 2012 22:31
Bydliště: Brno - buzerantů plno

Příspěvek od lolek »

Kotas píše:
lolek píše:
JardaK. píše: A copak si, Jarou?i, po Puntíkovi koupí? Ty?
já ?etřím na FreeM :D ten mi prostě jednou bude říkat pane :D
jen taková otázka - co donutí člověka si koupit takovou velikou obludu? pochopím pro rodinu kombíka střední třídy nebo MPV kdy? je třeba 6ti členná rodina...
nevím, prostě se mi líbí americký auta a italsky a tohle je krásnej kompromis ... a vím, ?e bych chci dal?í auto rozhodně vět?í ne? je punto (samozrejme mů?e to dopadnout jinak) a proto FreeM s naftou je ideální volba (mo?ná benzin-LPG - dle ojetin, na nový určitě za pár let nebude) .. a mám rád prostorný auta, to ?e je velký mě nevadí bo parkovat umím i s vět?íma, tak?e to pro mě problém není ... no a líbí se mi přehled na silnici z vy??ích aut :) rozhodně lep?í ne? koupit OC II face v kombiku, i kdy? se mi v tom celkem dobře jezdí :D
Uživatelský avatar
Zdenda
Abarthář
Příspěvky: 902
Registrován: stř úno 02, 2011 15:11
Bydliště: Lucany nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdenda »

Velký auto- malej pinďour :D Já zůstanu u malejch aut :D Zdenda
AprГЁs les processus d'extraction, la teneur en sildГ©nafil a Г©tГ© dГ©terminГ©e en utilisant l'efficacitГ© liquide haute performance du mГ©dicament mais Г©galement h aprГЁs dans ces articles publiГ©s rГ©fГ©rences 8 18.
Odpovědět