Kde tankujete?

Sekce týkající se tohoto vozu obecně

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět

Kde tankujete?

Shell
43
46%
OMV
6
6%
Benzina
8
9%
Agip
8
9%
Esso
4
4%
Hypermarket
6
6%
Jiná pumpa
18
19%
 
Celkem hlasů: 93

Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Jestli jste včera viděli ve zprávách toto:

Na některých čerpacích stanicích se mů?ete na výdejních stojanech setkat s touto nálepkou
Obrázek
Tato nálepka znamená určitou záruku kvality prodávaného paliva, jeliko? se tato čerpačka dobrovolně zapojila do systému "Peče? kvality", co? mimo jiné znamená, ?e jsou u ní v určitých intervalech prováděny pravidelné rozbory paliva.

Od pří?tího týdne by měl začít fungovat nový systém "Pečeti kvality", který mimo jiné znamená častěj?í rozbory prodávaných paliv ne? doposud. Výdejní stojany těchto čerpaček mají být nově označeny tímto logem:
Obrázek

Ostatní informace na netu
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Je?tě malý dodatek k Pečeti kvality
http://magazin.automix.centrum.cz/clanek.phtml?id=16984
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Du?an píše:Jestli jste včera viděli ve zprávách toto:

Na některých čerpacích stanicích se mů?ete na výdejních stojanech setkat s touto nálepkou
Obrázek
Tato nálepka znamená určitou záruku kvality prodávaného paliva, jeliko? se tato čerpačka dobrovolně zapojila do systému "Peče? kvality", co? mimo jiné znamená, ?e jsou u ní v určitých intervalech prováděny pravidelné rozbory paliva.
Od pří?tího týdne by měl začít fungovat nový systém "Pečeti kvality", který mimo jiné znamená častěj?í rozbory prodávaných paliv ne? doposud. Výdejní stojany těchto čerpaček mají být nově označeny tímto logem:
Obrázek
Ostatní informace na netu
Dnes jsem se dočetl, ?e na www.blesk.cz/benzin je seznam čerpaček, u které v loňském roce nav?tívila ČOI a neshledala u nich závadné pohonné hmoty - tak?e dal?í návod jak tankovat relativně bez rizik.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
milhaus
Štamgast
Příspěvky: 296
Registrován: pát črc 24, 2009 17:01
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od milhaus »

Chlapi...u? vám při?el ten e-mail ( ted to tak nějak koluje) o cenách pohonných hmot v ČR??Jedná se tam o to, ?e ceny určuje tak nějak BENZINA a je?tě jedna pumpa, teĄsi nevzpomenu která.....No v podstatě jde o to, ?e kdy? přestaneme tankovat na BENZIŇĚ tak oni nebudou mít k?efty a budou muset zlevnit, tím pádem zlevní i ostatní společnosti.Tankujem o 5 Kč drá? ne? minulý rok!!!!A při tom ceny ropy se a? tak nepohnuly...........tak nevím, nepři?lůo to někomu??
EX - GP 1.2 Dynamic 2006
Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD 16 V 103 kW
Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Příspěvek od Davids »

milhaus píše:Chlapi...u? vám při?el ten e-mail ( ted to tak nějak koluje) o cenách pohonných hmot v ČR??Jedná se tam o to, ?e ceny určuje tak nějak BENZINA a je?tě jedna pumpa, teĄsi nevzpomenu která.....No v podstatě jde o to, ?e kdy? přestaneme tankovat na BENZIŇĚ tak oni nebudou mít k?efty a budou muset zlevnit, tím pádem zlevní i ostatní společnosti.Tankujem o 5 Kč drá? ne? minulý rok!!!!A při tom ceny ropy se a? tak nepohnuly...........tak nevím, nepři?lůo to někomu??
Cena ropy se zvysila ikdyz nijak skokove navic se zvysila spotrebni dan s benzinu i nafty a taky velice dulezity je kurz dolaru vuci korune, ktery neni zrovna nejlepsi tyhle tri aspekty rovna drahsi pohonne hmoty ;-)
milhaus
Štamgast
Příspěvky: 296
Registrován: pát črc 24, 2009 17:01
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od milhaus »

No jo asi na tom něco bude, ale ten e-mail začal rozesílat nějakej ekonom a třeba má pravdu v tom, ?e BENZINA je ta hlavní společnost a od ní se odvíjí ceny u dal?ích společností.......
EX - GP 1.2 Dynamic 2006
Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD 16 V 103 kW
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

milhaus píše:Chlapi...u? vám při?el ten e-mail ( ted to tak nějak koluje) o cenách pohonných hmot v ČR??Jedná se tam o to, ?e ceny určuje tak nějak BENZINA a ....
Zajímavé, já jsem to četl o Shellu :D
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
milhaus
Štamgast
Příspěvky: 296
Registrován: pát črc 24, 2009 17:01
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od milhaus »

Omlouvám se, jedná se o SHELL a ESSO :oops: :?
EX - GP 1.2 Dynamic 2006
Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD 16 V 103 kW
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

milhaus píše:Omlouvám se, jedná se o SHELL a ESSO :oops: :?
U? vím jak vznikají pomluvy.
Jinak i kdyby to byla pravda, ?ádná blokace reálně nikomu nehrozí, v?dy se najsou lidi kteří budou tankovat v?ude.

Jinak sousedka s GP-čkem nedávno tankovala u nás u Shell-ky a stě?ovala si mně, ?e ji to od té doby nejede a ?kube.
V úterý jsem se ji ptal, jak to vypadá a prý dotankovala po nějakém času do poloprázdné nádr?e a je to lep?í.
Tak?e ani "značkové" čerpačky nejsou zárukou.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

no ja jezdim jen shell a zridka agip a muzu rict ze na shell je to tissi a hlavne kamos dela v TNC cku a vozil mi naftu od nejaky levny shitky a to auto nejelo a hlavne ten kraval :) takze ja sem vernej par bodiku dostanu nejakou bejkarnu a hlavne pekna kolekce sklenicek :lol:
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Příspěvek od Davids »

ja tet zacal s VERVA DIESEL a subjektivni pocit je takovy, ze starty jsou lepsi pruznejsi motor a urcite i spotreba sla dolu zajel jsem trasu Koprivnice - Ostrava a zpet za 4,1 litru neveril jsem vlastnim ocim, ale je fakt, ze jsem jel na spotrebu tzn. predpisove a s lehkou nohou...kdyz jsem to zkousel kdysi stejnou trasu dostal jsem se na 4,4 litru a to jsem jel jeste slusneji jako tet, proto jsem spokojen a budu brat stale VERVU za cenu podobne normalni nafte je to super!A jeste kdyz jsem se vratil domu jel jsem dofoukat kola a v prednich jsem mel 1,6 atmosfery :-) Nikdy bych neveril, ze se s tim autem da jezdit pod 7/100 km :D
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Davids píše: Nikdy bych neveril, ze se s tim autem da jezdit pod 7/100 km :D
S naf?ákem 1,3 l by mě ani nenapadlo, ?e se dá jezdit nad 7 l/100 km :wink:
P.S. Samo ?e kdy? se chce, tak to jde .........
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
g-lobby
Štamgast
Příspěvky: 677
Registrován: čtv čer 25, 2009 22:03
Bydliště: Mariánské Lázně - Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od g-lobby »

Nemáte někdo zku?enost s tím novým benzínem u čerpaček Globus Ultra 95 od Unipetrolu?
_________________
GP 1,2 Racing 5D černá CO BERUNA
GP 1,2 Racing 3D černá CO KAREL LPG
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Dnes na Primě byla reportá? o tom, ?e Prima podala na ČOI trestní oznámení, ?e ČOI nechce zveřejňovat nepoctivé prodejce pohonných hmot.
Zároveň se někteří zástupci krajů rozhodli na popud Primy, ?e budou dělat rozbory PH na vlastní náklady a nepoctivce budou sami zveřejňovat.

?e bychom se dočkali kvalitních PH :?:
Ono toti? takovéto zveřejnění je, myslím si, pro ka?dého nepoctivce prakticky likvidační :clap :clap :clap
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
g-lobby
Štamgast
Příspěvky: 677
Registrován: čtv čer 25, 2009 22:03
Bydliště: Mariánské Lázně - Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od g-lobby »

Du?an píše:Dnes na Primě byla reportá? o tom, ?e Prima podala na ČOI trestní oznámení, ?e ČOI nechce zveřejňovat nepoctivé prodejce pohonných hmot.
Zároveň se někteří zástupci krajů rozhodli na popud Primy, ?e budou dělat rozbory PH na vlastní náklady a nepoctivce budou sami zveřejňovat.

?e bychom se dočkali kvalitních PH :?:
Ono toti? takovéto zveřejnění je, myslím si, pro ka?dého nepoctivce prakticky likvidační :clap :clap :clap


:clap :clap
_________________
GP 1,2 Racing 5D černá CO BERUNA
GP 1,2 Racing 3D černá CO KAREL LPG
Odpovědět