Facelift GP - Punto EVO, Punto ...

Sekce týkající se tohoto vozu obecně

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
carlos
Štamgast
Příspěvky: 351
Registrován: sob srp 18, 2007 11:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Facelift GP - Punto EVO, Punto ...

Příspěvek od carlos »

Z nekolika stran uz se ke mne doneslo, ze ma letos dostat Punto facelift...co vy na to? :twisted:
bílej 1.9Mjet Sport, 3dv
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Po 3 letech u? je to mo?né .. Na netu o tom pí?í. Myslím ale, ?e se vzhledově nebude dít moc zásadního. Klasicky mírně upravené nárazníky, světla a mo?ná mří?ka chladiče.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Holli
Návštěvník
Příspěvky: 85
Registrován: stř črc 04, 2007 17:51
Bydliště: Plzeňský kraj

Příspěvek od Holli »

To mě teda osobně docela ?tve.. páč uz budu mít starý typ přesto?e mám pul roku staré auto...
Fiat Grande Punto 1.2 Active Azuro modrá
radoel
Návštěvník
Příspěvky: 103
Registrován: úte srp 28, 2007 19:56
Bydliště: Poltár

Příspěvek od radoel »

Holli píše:To mě teda osobně docela ?tve.. páč uz budu mít starý typ přesto?e mám pul roku staré auto...
Podobne!!!
Sakra, nemám rád "facelifty".
A nakoniec, čo chcú "vylep?ova?" na tak dokonalom aute?! :roll:
Fiat Grande Punto 5D 1.2 Active, farba: Azuro Psychedelic, SONY CDX-GT210
Obrázek
kubenko
PLYNAŘ
PLYNAŘ
Příspěvky: 596
Registrován: sob led 19, 2008 19:04
Bydliště: Bratislava

facelift

Příspěvek od kubenko »

No ja dufam, ze faceliftom to neposeru, pretoze klasicke punto dvojku podla mna uplne posrali tymi vacsimi svetlami vpredu, a trojdverove punto vzadu. Takisto stilo vzadu sa mi po facelifte vobec nepaci. Ale zase nowa croma vyzera o mnoho lepsie, takze uwidime
Fiat Bravo 1,6 mjet 120 k - Dynamic, biela (155 000 km)
Fiat Grande Punto 1.4 16V - Dynamic, tmavomodra r.v. 2007 - predane
Fiat Bravo 1.4 T-Jet 120 k - Emotion, Maranelo Red r.v. 2008 - rozbite
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Re: facelift

Příspěvek od Dušan »

kubenko píše:No ja dufam, ze faceliftom to neposeru, pretoze klasicke punto dvojku podla mna uplne posrali tymi vacsimi svetlami vpredu, a trojdverove punto vzadu. Takisto stilo vzadu sa mi po facelifte vobec nepaci. Ale zase nowa croma vyzera o mnoho lepsie, takze uwidime
Alespoň by Ti nebylo líto, ?e má? star?í typ.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
nal
Profík
Příspěvky: 986
Registrován: ned dub 29, 2007 22:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od nal »

Rok 2008 bude ve znamení Fiatu 500 Abarth, objeví se nová Panda, Punto i Grande Punto, přijede faceliftovaná Multipla (třeba u? nebude vypadat ani trochu jako přejetá ?ába..) a Fiat Idea. Lancia plánuje představit Deltu HPE a model Musa. Trh dodávek hodlá Fiat překvapit Ducatem 4x4 a malým pickupem.

V roce 2009 by se měly objevit tyto nové modely od Fiatu: Doblo Panorama, Fiat 500 ve verzi kabriolet a nové Sedici. Lancia začne prodávat nový Ypsilon, a Alfa Romeo vtrhne na trh s novou 169. Uvidíme i 159 Sedan a Sportwagon, novou Breru a nový Spider.

V roce 2010 přijde na řadu faceliftovaná Panda, Bravo kombík a nové verze 500, Brava, Liney a Cromy.
Fiat Grande Punto 5D - 1.2 Dynamic (Azuro Psychedelic)
Seat León - 1.6 Stylance (Zenith Gray)

Obrázek
maty
Návštěvník
Příspěvky: 62
Registrován: pát srp 03, 2007 8:03
Bydliště: ji?ní čechy

Příspěvek od maty »

to u? mě na?tvali tím,?e na GR.Punto dali nove znaky,jine potahy sedadel,jine stupně vybav-bohat?í,lep?í motory atd.Měl jsem počkat a měl bych za lep?í peníze lepe vybavene punto :)
I Love Italians Cars//Made in Italy//Made in Fiat

Grande Punto 5d.Dynamic-Sole.black color.aircondition.
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

maty píše:to u? mě na?tvali tím,?e na GR.Punto dali nove znaky,jine potahy sedadel,jine stupně vybav-bohat?í,lep?í motory atd.Měl jsem počkat a měl bych za lep?í peníze lepe vybavene punto :)
To bys mohl čekat do smrti a nebo bys takhle brečel po ka?dém faceliftu.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Materiál: dotmagazine.it

Facelift Grandepunto:
Bude představen v listopadu roku 2009 Nová verze nahrazuje model 2005, kterého se vyrobilo více ne? jeden milion kusůí. Jedná se o restyling, nový model se neočekává před rokem 2013.
Nové Grande Punto bude z vněj?ku prakticky beze změn, kromě nových světlometů předních a zadních. Mří?ka chladiče bude mírně upravena, přední světlomety mají více protáhlý tvar.
Velikost nového Punta bude stejná pro současný model, ale změna bude v dojmu vět?í kompaktnosti vozu. Více zaoblené tvary zádi, zadní světla, která, alespoň v některých modelů, budou vybavena LED technologií.
Nový interiér s pou?itím nových materiálů. Pokud jde o motory, nové Grande Punto se bude pou?ívat nový 1,6 Multijet, nový 900 ccm benzínový motor, Stop & Start systém standard.
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

Du?an píše:Materiál: dotmagazine.it

Facelift Grandepunto:
Bude představen v listopadu roku 2009 Nová verze nahrazuje model 2005, kterého se vyrobilo více ne? jeden milion kusůí. Jedná se o restyling, nový model se neočekává před rokem 2013.
Nové Grande Punto bude z vněj?ku prakticky beze změn, kromě nových světlometů předních a zadních. Mří?ka chladiče bude mírně upravena, přední světlomety mají více protáhlý tvar.
Velikost nového Punta bude stejná pro současný model, ale změna bude v dojmu vět?í kompaktnosti vozu. Více zaoblené tvary zádi, zadní světla, která, alespoň v některých modelů, budou vybavena LED technologií.
Nový interiér s pou?itím nových materiálů. Pokud jde o motory, nové Grande Punto se bude pou?ívat nový 1,6 Multijet, nový 900 ccm benzínový motor, Stop & Start systém standard.
No výborně, Du?ane! Hledal jsem na NETu sice taky, i na stránkách Dotmagazine, ale asi jsem blbý a neumím italsky, tak?e jsem nic nena?el, ale prakticky u? více nevylep?itelný vzhled GP bude vypadat snad je?tě lépe! Aspoň ty LEDky vzadu si představuju u? dávno a interiér... no, uvidíme! Ve Tvém výčtu chybí je?tě budíky a la Bravo, které taky nevypadají ?patně! Pokud na tom budu finančně lépe, ne? jsem teď, chci kupovat nového GP zhruba za rok, tak se, doufám, mů?u tě?it!
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

JardaK. píše:ale asi jsem blbý a neumím italsky
:D :D Já také italsky neumím, ale Google ano :idea:
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Pandora
Návštěvník
Příspěvky: 123
Registrován: úte črc 15, 2008 20:32

Příspěvek od Pandora »

Opět zmínka o benzínových motorech 900 cm. Jsem zvědavý, jaký tento motor nahradí současné motory.
Honza°
Štamgast
Příspěvky: 225
Registrován: stř kvě 21, 2008 21:25
Bydliště: Praha

Příspěvek od Honza° »

Pandora píše:Opět zmínka o benzínových motorech 900 cm. Jsem zvědavý, jaký tento motor nahradí současné motory.
Pro tu nepřeplňovanou verzi bych radil in?enýrům z fiatu navrhnout uvnitř motorového prostoru nějaký úlo?ný prostor (druhý kufr) :D U? takhle by se tam ve?ly vedle sebe dvě jednadvojky a teď je?tě todle... :D
GP 1.4 16V Dynamic 5D, šedá Chemical, 16"
milos79
Návštěvník
Příspěvky: 136
Registrován: úte kvě 19, 2009 16:42
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milos79 »

no, asi sem rad, ze sem stihol kupit este 4hrnek namisto 2ou.
GP 5D, Active+ICE 1.2 biela ambient
Odpovědět