Debata o nových stránkách www.gpfans.cz

Sekce týkající se tohoto vozu obecně

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
lolek
Štamgast
Příspěvky: 423
Registrován: stř led 18, 2012 22:31
Bydliště: Brno - buzerantů plno

Debata o nových stránkách www.gpfans.cz

Příspěvek od lolek »

Sem prosím pi?tě va?e postřehy, připomínky ohledně nových stránek, at nezasíráme jiná témata :) na v?e se pokusím odpovědět a vyře?it abychom byli v?ici spokojení

postřeh od zdendy s nefungováním na IE je nejspí? vyře?en - teď to funguje ale problém tkví v tom, ?e kdy? chci uvodní stránku dle svého výběru (uvodní představení klubu) tak nové příspěvky, které tam přidáváme sem převedl na jinej odkaz, jen?e po kliknutí na tu stránku se web rozsype - nevím proč, ale bádám po tom

dal?í postřeh od zdendy a ostatních ohledně nefungujícího webu na www.gpfans.cz - zítra to předělám (musím přesunout web z jiné podslo?ky - to jsem zjistil bohu?el a? kdy? jste se ozvali)


a závěrem bych chtěl poprosit kritiky a? svoji kritiku napí?ou potom, co bude web plně funkční, děkuji ...
lolek
Štamgast
Příspěvky: 423
Registrován: stř led 18, 2012 22:31
Bydliště: Brno - buzerantů plno

Příspěvek od lolek »

tak?e to fungování stránek na www.gpfans.cz jsem asi vyře?il rychleji, ne? jsem doufal

chtěl bych vás ale poprosit, at to zkusíte taky
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Povídání o klubu Ti za?lu teď o víkendu.

Mám 3 připomínky:
1) v povídání ?e se jedná o "portál" nevím, proč je u některých obrázků text velkým písmem a u některých malým - to je schválně?
2) ne?la by zelená změnit na modrou v duchu modrobílého loga GP FANS?
3) Pro případ, ?e na stránky někdo cizí přijde bych na úvodní stránku dal, ?e se jedná zatím o stránky ve výstavbě a odkaz na zatím oficiální stránky www.grandepuntofans.wgz.cz

Dotaz:
Po registraci si bude moct do "členů" přidávat a upravovat data ka?dý sám?
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
lolek
Štamgast
Příspěvky: 423
Registrován: stř led 18, 2012 22:31
Bydliště: Brno - buzerantů plno

Příspěvek od lolek »

Du?an píše: 1) v povídání ?e se jedná o "portál" nevím, proč je u některých obrázků text velkým písmem a u některých malým - to je schválně?
no chtěl jsem vyzkou?et který nápis bude lep?í a kdy? na to koukám, tak bych to viděl na ten nápis s velkým pismem ...
Du?an píše: 2) ne?la by zelená změnit na modrou v duchu modrobílého loga GP FANS?
samozřejmě ?e by to ?lo :) tu zelenou jsem zvolil kvůli novému punto 2012, ktery se mi v zelené líbí - tak?e tohle beru jako fakt, ?e to chce? změnit na modrou :D
Du?an píše: 3) Pro případ, ?e na stránky někdo cizí přijde bych na úvodní stránku dal, ?e se jedná zatím o stránky ve výstavbě a odkaz na zatím oficiální stránky www.grandepuntofans.wgz.cz
hotovo
Du?an píše: Dotaz:
Po registraci si bude moct do "členů" přidávat a upravovat data ka?dý sám?
no pokud myslí? tak, ?e ka?dej registrovaný by si mohl upravit data v příspěvku o sobě (který teď budu přepisovat z WGZ), tak ano dá se to tak udělat, ale bude mít práva i na ostatní příspěvky - bohu?el, co jsem tak zji?toval, tak nejde dát někomu práva právě pro jeden příspěvek ...
lolek
Štamgast
Příspěvky: 423
Registrován: stř led 18, 2012 22:31
Bydliště: Brno - buzerantů plno

Příspěvek od lolek »

Du?an píše: 2) ne?la by zelená změnit na modrou v duchu modrobílého loga GP FANS?
hele, tak jsem velkou část přebarvil do modra a řeknu ti, ?e je to oproti té zelené hnus :( schválně se podívej na www.gpfans.ic.cz a www.gpfans.cz ... fakt ten rozdíl tam je obrovskej a mě se ta modrá absolutně nelíbí :(

edit: co udělat hlasování? pač ta modrá fakt není pěkná :D já mám zatím připravenou modrou a zelenou, tak?e změnit se to dá hned :)
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

lolek píše: no pokud myslí? tak, ?e ka?dej registrovaný by si mohl upravit data v příspěvku o sobě (který teď budu přepisovat z WGZ), tak ano dá se to tak udělat, ale bude mít práva i na ostatní příspěvky - bohu?el, co jsem tak zji?toval, tak nejde dát někomu práva právě pro jeden příspěvek ...
TAk pak bych to vkládal centrálně, jako doposud
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Je?í?i, ta modrá je ?íleně tmavá :!:
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Je?tě bych na tom ?edém pozadí zvýraznil loga GP FANS, nejsou skoro vidět
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
lolek
Štamgast
Příspěvky: 423
Registrován: stř led 18, 2012 22:31
Bydliště: Brno - buzerantů plno

Příspěvek od lolek »

Du?an píše:Je?í?i, ta modrá je ?íleně tmavá :!:
není problém klidně světlej?í, ale podle mě ta modrá tam vůbec nesedí :/ dej mi chvíli a bude to světlej?í
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Je?tě technická k těm fotkách v záhlaví - na jedné z nich s tvým GP je i Bravo :!:
Jinak s tou modrou uvidíme
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
lolek
Štamgast
Příspěvky: 423
Registrován: stř led 18, 2012 22:31
Bydliště: Brno - buzerantů plno

Příspěvek od lolek »

Du?an píše:Je?tě bych na tom ?edém pozadí zvýraznil loga GP FANS, nejsou skoro vidět
tohle je schválně aby to nebilo do očí, prostě jen decentní ukazka loga ... kdybych to zvýraznil, tak by se to potom mlátilo s samotným webem a nebylo by to pěkný ...
lolek
Štamgast
Příspěvky: 423
Registrován: stř led 18, 2012 22:31
Bydliště: Brno - buzerantů plno

Příspěvek od lolek »

Du?an píše:Je?tě technická k těm fotkách v záhlaví - na jedné z nich s tvým GP je i Bravo :!:
Jinak s tou modrou uvidíme
ano vím o tom, dokonce to je to bravo co bylo na srazu ... ale neboj, tyhle headery jsou jen testovací (krom lukinových fotek + ze srazu) a já u? svou na header mám taky vybranou :)
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

lolek píše:tohle je schválně aby to nebilo do očí, prostě jen decentní ukazka loga ... kdybych to zvýraznil, tak by se to potom mlátilo s samotným webem a nebylo by to pěkný ...
Já vidím pouze 4 řádky log odzhora.

Jinak je ta původní zelená opravdu na oči příjemněj?í, měl jsi pravdu
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
lolek
Štamgast
Příspěvky: 423
Registrován: stř led 18, 2012 22:31
Bydliště: Brno - buzerantů plno

Příspěvek od lolek »

Du?an píše:
lolek píše:tohle je schválně aby to nebilo do očí, prostě jen decentní ukazka loga ... kdybych to zvýraznil, tak by se to potom mlátilo s samotným webem a nebylo by to pěkný ...
Já vidím pouze 4 řádky log odzhora.

Jinak je ta původní zelená opravdu na oči příjemněj?í, měl jsi pravdu
to s těma logama je taky schválně, přijde mi to takový přijemněj?í ne? kdyby to bylo v?ude, ale pokud chce?, není problém je dat v?ude

ok, měním na zelenou, ale tu modrou nechávám v záloze, kdyby náhodou ...
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

lolek píše:to s těma logama je taky schválně, přijde mi to takový přijemněj?í ne? kdyby to bylo v?ude, ale pokud chce?, není problém je dat v?ude
To beru, ale stejně bych jim tro?inku přidal
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Odpovědět