Známkování servisů Fiat, hodnocení ostatních servisů

Sekce týkající se tohoto vozu obecně

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Známkování servisů Fiat, hodnocení ostatních servisů

Příspěvek od Tommy »

Oznámkujte svůj servis od 1 do 10, přičem? 1=nejlep?í a 10=nejhor?í. Já zatím svůj servis známkovat nemohu poněvad? sem v něm je?tě nebyl...
alkay
kolemjdoucí
Příspěvky: 20
Registrován: stř dub 11, 2007 9:43
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od alkay »

Myslím, ?e nejhor?í je IMOFA-PRAHA.
Kupoval jsem od nich GP 1,4 16V sport oran?ový v srpnu. Auto mělo malou oděrku na blatníku a dodnes mě dlu?í CD měnič, který prý někdo ukradl v Polsku cestou z Itálie. Naposledy jsem tam byl na začátku prosince, kdy mě měli CD měnič namontovat. Po půlhodinovém papírování kdy jsem jim předával auto mě za dal?í hodinu zdělili, ?e objednali ?patný CD měnič, který tam nepasuje a od té doby zase jenom čekám. :cry:
Tommy
Site Admin
Příspěvky: 1502
Registrován: čtv pro 21, 2006 14:42
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommy »

Tak já s nimi mám přesně opačné zku?enosti! Alespoň prozatím
Fiat Grande Punto dynamic 3D - 1,477k (oran?ová merenque)
ironlionzion
Štamgast
Příspěvky: 501
Registrován: pát dub 20, 2007 14:29
Bydliště: Zlín, CZ

Příspěvek od ironlionzion »

AUTO ZLÍN

Zatím si nemám na co stě?ovat, vstřícný přístup, se slu?bami jsem byl spokojený.
GP 3d 1,2 Dynamic
SHOTY
kolemjdoucí
Příspěvky: 15
Registrován: čtv dub 19, 2007 19:14
Bydliště: F-M

Příspěvek od SHOTY »

kupoval jsem GRANDE v AFcentrum OV a jsem maximálně spokojen se v?ím,,auto mi dokonce připravili o dva dny dříve :D,,,je?tě jsem uva?oval,?e bych ho vzal v PRONTU ve F-M,,,,ale kluci se tam zrovna moc pěkně nepředvedli,,,tro?ku se tam chytli s jednou zákaznicí,,, :evil: ,,,, :D
Fiat GRANDE Punto,1.2 SOLE,,,zlatá metalíza,,,na?lapané auto,,,
ZUFA
kolemjdoucí
Příspěvky: 22
Registrován: sob dub 14, 2007 12:13
Bydliště: Lysá nad Labem CZ

Příspěvek od ZUFA »

Ja ma GP ze Vsechlap a jsem nad miru SPOKOJEN zatim
Grande 1.2 3d Modra metla
popo
Štamgast
Příspěvky: 332
Registrován: čtv bře 29, 2007 17:33
Bydliště: Stupava - SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od popo »

no musím pochvalit servis a aj ludi vo Fiate v Lovinobani, mám síce to tro?ku od ruky (necelych300km za BA), ale oni vedia prečo k nim chodi cele slovensko do servisu.
Bravo 1,6 MultiJet, 105 sivých koníkov, Dynamic, Sivá digital- perle?ová

Opel Corsa C, 1,0 12v

odpočíva v pokoji - Grande Punto 1,4 16v 5D Dynamic Sole - Psychadelic Azure
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Já auto kupoval v Jičíně. Auto bylo dovezené jako skladové z prodejny v Kladně. Nyní reklamuji závadu - dodatečně lakované dveře - viz můj dne?ní příspěvek v sekci "Závady a ře?ení problémů".
Reklamaci jsem podal mailem 25.4.2007, 27.4. jsem dostal odpověď, ?e mě v brzké době bude dealer nebo zástupce Fiat ČR kontaktovat a dodnes se tak nestalo.
Tak?e vzhledem k reklamované závadě a dosavadního přístupu dealer Jičín za 5 (zatím).
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Márty
VIP uživatel
Příspěvky: 84
Registrován: čtv čer 28, 2007 9:39
Bydliště: sever na?í země
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Márty »

Prodejce:
Vůz jsem zakoupil u autorizovaného dealera AFCentrum, Ostrava. Zde chválím na výbornou. Profesionální přístup, výborná komunikace, vstřícnost a ochota při prodeji, erudovaná obsluha.
Známka: 1

Servis:
Autorizovaný servis Fiat Sma?ík Nord, Ústí nad Labem. Nedoporučuji! Velmi ?patná zku?enost. Laxní přístup, nekomunikují, ?patně objednali barvu, při předání chybělo v nádr?i 25 litrů benzinu.
Známka: 5
Obrázek Grande Punto, 5dv., 1.4 77k, Dynamic (New Orleans Blue), Obrázek5.8l/100km
http://www.grandepunto.tym.cz
gawry
Profík
Příspěvky: 1174
Registrován: ned dub 08, 2007 17:57
Bydliště: Čáslav, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gawry »

Jak u? jsem jednou psal :
GP jsem koupil v Průhonicích a musím velmi pochválit prodejce - skvělá komunikace a přístup - dávám 1
..... v servisu (tamté? :D ) mi zatím pouze montovali defend přístup byl na 1 ....tak uvidíme časem
ObrázekDynamic 1,2 65k 5D Magnetico Blue
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Vzhledem ke stavu ře?ení reklamace měním známku na 2
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Pepa B.
Profík
Příspěvky: 1090
Registrován: stř kvě 23, 2007 20:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Známkování servisů Fiat

Příspěvek od Pepa B. »

BRNO - Fiat AB Auto - i kdy? jsem nakonec koupil auto v Liberci, chválím ochotu prodejce se v?ím mi poradit a auto si vyzkou?et. Rovně? servis zatím za 1, individuální přístup a ochota (dokonce mě nechali během dovolené zaparkovat v jejich areálu pod stří?kou :wink: )
bývalé auto - Fiat Bravo 1.6 Mjet, Dynamic 2008 - Techno Grey

bývalé auto - Fiat Grande Punto 5D 1.2 Dynamic 2007 - Underground Grey
dall
Štamgast
Příspěvky: 421
Registrován: pon čer 18, 2007 13:38
Bydliště: Staré Město
Kontaktovat uživatele:

Re: Známkování servisů Fiat

Příspěvek od dall »

Pepa B. píše:BRNO - Fiat AB Auto - i kdy? jsem nakonec koupil auto v Liberci, chválím ochotu prodejce se v?ím mi poradit a auto si vyzkou?et. Rovně? servis zatím za 1, individuální přístup a ochota (dokonce mě nechali během dovolené zaparkovat v jejich areálu pod stří?kou :wink: )
V Brně je i někdo jiný ne? Motortec? :shock:
hopik
Návštěvník
Příspěvky: 125
Registrován: úte dub 24, 2007 13:24

Příspěvek od hopik »

Jasne v brne jsou dva dealeri Fiatu.
Pepa B.
Profík
Příspěvky: 1090
Registrován: stř kvě 23, 2007 20:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Známkování servisů Fiat

Příspěvek od Pepa B. »

Dal?í zku?enost: Fiat AB Auto Brno - zajel jsem tam s pár maličkostmi - schránka u spolujezdce ne?la zavírat, stěrač drhnul o plast na kapotě, atd. ..přijímací technik p. Feld, řekl "mrknem na to" .. za chvíli tento sympatický chlapík do?el se ?roubovákem a gola sadou (stále v ko?ili a kravatě) a řekl, ?e to udělá sám, nebude brát auto zbytečně na servis, abych mohl jezdit :shock: , no za 20 minut bylo opraveno, a mohl jsem jet domů :D .. opět mohu doporučit (je?tě jsem dostal jejich podlo?ky pod značky grátis :wink: ).. navíc, po minulém servise mi sami zavolali na mobil, jestli je v?e v pořádku a auto jezdí jak má. Upozornění - auto jsem koupil jinde, vstřícnost tohoto servisu mě v?ak tě?í, viz. i můj minulý příspěvek 8)
bývalé auto - Fiat Bravo 1.6 Mjet, Dynamic 2008 - Techno Grey

bývalé auto - Fiat Grande Punto 5D 1.2 Dynamic 2007 - Underground Grey
Odpovědět