Reproduktory a subwoofery

Vše okolo elektropříslušenství, radia, světel, atd.

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Příspěvek od Davids »

na tecsound bacha hodne dobre odmastit hur lepi ;-)
stofo
Štamgast
Příspěvky: 262
Registrován: stř črc 15, 2009 12:28
Bydliště: Udavské (okr. Humenné), SK

Příspěvek od stofo »

Davids píše:tak dobre pres vikend to udelam i s obsahlym popisem+fotky ty drevene kruhy jsou z MDF materialu a daji se koupit primo v rozmeru pro 165 mm repro v navodu dam odkazy ;-) tak vydrzte den dva ;-)
Budem netrpezlivo čaka?.... :lol:

das to do PDF? aby to bolo stiahnutelne aj v budúcnosti a i?lo to lahko vytlačit.. :D :wink:
GP white 1,2 Racing 5d :)
Uživatelský avatar
Zdenda
Abarthář
Příspěvky: 902
Registrován: stř úno 02, 2011 15:11
Bydliště: Lucany nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdenda »

Tak po prodeji auta mi zbyly repra. Předek je jasnej ty kompa ale zadek?Nebo dozadu koupit něco jinýho ? Tuhle sestavu mám ve stilu a hrají origo radiem docela slu?ně. Kdo poradí :D
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
AprГЁs les processus d'extraction, la teneur en sildГ©nafil a Г©tГ© dГ©terminГ©e en utilisant l'efficacitГ© liquide haute performance du mГ©dicament mais Г©galement h aprГЁs dans ces articles publiГ©s rГ©fГ©rences 8 18.
Bongo-Bong
Návštěvník
Příspěvky: 106
Registrován: sob úno 19, 2011 12:25
Bydliště: Prosečné

Příspěvek od Bongo-Bong »

Myslis ty ovály?jestli je dat do plata nebo koupit jine do dveri?ja bych asi osobne do plata diru nedelal,uz tak je dost maly a flaknout tam poradny kolace by zabralo dost velkou plochu,ve dverich by meli asi lepsi ozvucnici,protoze do kufru by Ti to hralo podle toho jak by byl plnej..mimochodem nevite jesi ma origo radio vystup na zesik?asi ne co... :cry:
1.3jtd 74kw 25O N.m
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

Bongo-Bong píše:Myslis ty ovály?jestli je dat do plata nebo koupit jine do dveri?ja bych asi osobne do plata diru nedelal,uz tak je dost maly a flaknout tam poradny kolace by zabralo dost velkou plochu,ve dverich by meli asi lepsi ozvucnici,protoze do kufru by Ti to hralo podle toho jak by byl plnej..mimochodem nevite jesi ma origo radio vystup na zesik?asi ne co... :cry:
jasne ze to nema :-)
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Uživatelský avatar
Zdenda
Abarthář
Příspěvky: 902
Registrován: stř úno 02, 2011 15:11
Bydliště: Lucany nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zdenda »

Ty ovály určitě dávat nebudu,předek u? mám hotový ale co místo těch zadních ? Zase kulatý středobasy ? Zdenda
AprГЁs les processus d'extraction, la teneur en sildГ©nafil a Г©tГ© dГ©terminГ©e en utilisant l'efficacitГ© liquide haute performance du mГ©dicament mais Г©galement h aprГЁs dans ces articles publiГ©s rГ©fГ©rences 8 18.
Protimo
Štamgast
Příspěvky: 206
Registrován: ned lis 07, 2010 22:34
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Protimo »

Čau potřebuju se poradit. Chystám se na výměnu a vybral jsem si tyto repro. http://www.prohifi.cz/reproduktory-do-a ... 265-deluxe k rádiu Pioneer 4x50W. Mů?ete mi to zkritizovat prosím? A jaký typ a výkon repra mám pou?ít na zadní dveře??
Protimo
Štamgast
Příspěvky: 206
Registrován: ned lis 07, 2010 22:34
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Protimo »

Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Protimo píše:Co třeba tyhle na zadek? http://www.prohifi.cz/reproduktory-do-a ... er-165-slx ??
Zadek má repro 130 mm. Bude? muset dát distanc nebo vymlátit vět?í díru
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Protimo
Štamgast
Příspěvky: 206
Registrován: ned lis 07, 2010 22:34
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Protimo »

Jarou? píše:
Protimo píše:Co třeba tyhle na zadek? http://www.prohifi.cz/reproduktory-do-a ... er-165-slx ??
Zadek má repro 130 mm. Bude? muset dát distanc nebo vymlátit vět?í díru
Nj to mě nenapadlo. Hele vadí kdy? ve předních dveří mají repro výkon 100W RMS a v zádu by měli jenom 80?? A třetí počítá ?e středobasy by byli asi nejlep?í volba co?
Macek
Profík
Příspěvky: 812
Registrován: úte pro 02, 2008 19:35
Bydliště: ČT
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Macek »

vadit to nebude ale stejně by bylo lepsi vybrat nejake mene vykonne repro pokud to mas jen pres radio (cca 22W rms), vetsinou pak zahraji lepe nez ty nenakrmene...ale nejlepsi by bylo precist nejake recenze nebo nazory od autohifiku.
GP 1,4 16V SPORT
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

jasne ze ma a urcite by som siel do neakych znackovych lebo neznackove zo skusenosti nevydrzia dlho... a radio ma 50W a repraky maju pracovnu vataz 100w tak co myslis ako to bude hrat ???
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
lolek
Štamgast
Příspěvky: 423
Registrován: stř led 18, 2012 22:31
Bydliště: Brno - buzerantů plno

Příspěvek od lolek »

kluci,
montoval někdo subwoofer do auta? zajímalo mě, kudma nejlíp táhnout dráty od radia/od baterky (kde je +/- průchodka) a popřípadě, kolik je potřeba +/- drátu ... u brava to byla rychlovka, ale tady si nejsem jistej a nerad bych něco podělal...
Macek
Profík
Příspěvky: 812
Registrován: úte pro 02, 2008 19:35
Bydliště: ČT
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Macek »

Průchodku od baterky najde? hned za ní tu?ím pod těmi plasty jak jsou stěrače, stačí mrknout a najde? ji, na 20ku kabel sem ji musel tro?ku naříznout aby pro?el a pak u? jen táhne? z pod palubky do levého prahu dozadu, mínus je nejlep?í ukotvit přímo v kufru třeba tam kde je přichycený pás. Signál od rádia veď zase pravým prahem, kvůli lep?ímu odstínění. Není na tom ?ádná věda, jen dej bacha s těmi prahy, rády se lámou ty packy na zacvaknutí tak s citem :)
GP 1,4 16V SPORT
lolek
Štamgast
Příspěvky: 423
Registrován: stř led 18, 2012 22:31
Bydliště: Brno - buzerantů plno

Příspěvek od lolek »

díky ... no podle toho popisu to vypadá na stejnou montá? jako v bravu :D i to ukostření mínusu, tak sem to tam dal :D no a ty packy jsem prvně u brava ulámal, ale tak dám si pozor ... tak?e díky, jak bude čas, tak se na to vrhnu, teda pokud neprodám subáč s bravem
Odpovědět