Centrální dálkové zamykání

Vše okolo elektropříslušenství, radia, světel, atd.

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

tkupilik
Štamgast
Příspěvky: 511
Registrován: úte črc 08, 2008 13:42

Re: Centrální dálkové zamykání

Příspěvek od tkupilik »

Netusite nekdo zda lze zamknout nastartovane auto aniz bych v nem sedel?? Vzhledem k tomu silenemu pocasi se to zitra rano bude hodit. Normalne to nejde, dalka pri nastartovanem motoru odmitne zamknout auto, pokud to zamknu vevnitr knoflikem, pri otevreni dveri se cele auto odemkne a klasicke rucni cudliky tam nejsou....
GP 1.4 Tjet
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Re: Centrální dálkové zamykání

Příspěvek od Jarouš »

Nejde :D
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Uživatelský avatar
Sibstr
Štamgast
Příspěvky: 203
Registrován: stř zář 10, 2014 23:23
Bydliště: PRG

Re: Centrální dálkové zamykání

Příspěvek od Sibstr »

A kufrem vylíst nejde? :?: :mrgreen:
Grande Punto 1.2 Dynamic 3D
Obrázek
Uživatelský avatar
Zdenda
Abarthář
Příspěvky: 902
Registrován: stř úno 02, 2011 15:11
Bydliště: Lucany nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Centrální dálkové zamykání

Příspěvek od Zdenda »

Ale jde, jen je to zhruba 7000kč investice :) Alarm z dálkovým startem. http://alarmtuning.cz/utoalarmy/autoala ... an-bus.htm Dá se sehnat i levnější
AprГЁs les processus d'extraction, la teneur en sildГ©nafil a Г©tГ© dГ©terminГ©e en utilisant l'efficacitГ© liquide haute performance du mГ©dicament mais Г©galement h aprГЁs dans ces articles publiГ©s rГ©fГ©rences 8 18.
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Re: Centrální dálkové zamykání

Příspěvek od Jarouš »

To jde snad vylézt i bočním oknem a vyjde to levněji :mrgreen:
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Uživatelský avatar
Zdenda
Abarthář
Příspěvky: 902
Registrován: stř úno 02, 2011 15:11
Bydliště: Lucany nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Centrální dálkové zamykání

Příspěvek od Zdenda »

Kamarád to měl na Stilu, v zimě z 8. patra nastartoval ,dopil si kafíčko a nežli dojel dolů výtahem tak auto bylo odmražené a hned topilo. :D
AprГЁs les processus d'extraction, la teneur en sildГ©nafil a Г©tГ© dГ©terminГ©e en utilisant l'efficacitГ© liquide haute performance du mГ©dicament mais Г©galement h aprГЁs dans ces articles publiГ©s rГ©fГ©rences 8 18.
bady555
kolemjdoucí
Příspěvky: 1
Registrován: pon led 30, 2017 8:24

Re: Centrální dálkové zamykání

Příspěvek od bady555 »

zdravim, kupil som si Dialkove ovladanie Keetec cz10, zapajal som podla navodu na zaciatku ale mam 1 problem, neodomyka mi auto, ked na bielofialovy vodic z dveri spojim kable dokopy na odomykanie a zamykanie tak mi len zamkne auto, neodomkne, musi tam byt odpor 180 ohmovy? ked prilozim kostru na bielofialovy kabel tak len zamkne , ked dam este raz kostru tak len zamkne zas, neodomkne mi to, viete mi poradit kde je problem? na hociktory drot z dveri ked dam kostru tak mi to neodomkne, dakujem
dedii
kolemjdoucí
Příspěvky: 36
Registrován: sob lis 14, 2015 9:10

Re: Centrální dálkové zamykání

Příspěvek od dedii »

Ano , ten 180_ohm.odpor je dôležitý

odoslane z Honor 8 cez Tapatalk



Fiat Punto 1,1 r1996 ; GP 1,2 48kW r2006
jirka80
kolemjdoucí
Příspěvky: 1
Registrován: pát črc 14, 2017 15:13

Montáž dálky k centrálu? Kdo pomůže?

Příspěvek od jirka80 »

Ahoj,
potřeboval bych k centrálu (zamyká komplet pouze ze strany řidiče) namontovat dálkové ovládání. Nepotřebuji originál. Našel jsem zde jedno vlákno, kde je to popsáno, nicméně fotky se mi tam nezobrazují, takže návod nemůžu použít. Druhá věc je, že bych to raději přenechal někomu, kdo už to někdy dělal. Našel by se někdo ochotný v regionu kolem Ml.Boleslavi? Rád zajedu do okruhu +- 50 km kolem. V servisu Fiat to nabízejí za 5000. Co jsem koukal, tak materiál vyjde na cca 1000, tak pokud by to byl někdo ochotný za rozumný peníz namontovat...? :-) Děkuji za reakci.
Přeji pěkný den s puntíkama :-)
Jirka
Uživatelský avatar
radliky
kolemjdoucí
Příspěvky: 49
Registrován: čtv zář 15, 2016 17:29
Bydliště: Bratislava DNV

Re: Centrální dálkové zamykání

Příspěvek od radliky »

Ako odopnem konektor na dverach tak aby som ho nezlomil :shock: skusam vsetko a ani sa nepohne :?
Fiat Grande Punto 1,2 Dynamic 2008
Uživatelský avatar
radliky
kolemjdoucí
Příspěvky: 49
Registrován: čtv zář 15, 2016 17:29
Bydliště: Bratislava DNV

Re: Centrální dálkové zamykání

Příspěvek od radliky »

Tak sa mi to podarilo podla youtubu dat dole,ale kontakt sprej nepomohol :(
Central mi prestal zamykat zadne dvere :eh
Moznosti su,zlomeny kabel,alebo zase nejaky spinac v zamku?Pripadne motorcek centralu?
Neviem cim zacat :|
Fiat Grande Punto 1,2 Dynamic 2008
Radix
kolemjdoucí
Příspěvky: 1
Registrován: ned úno 18, 2018 18:27

Re: Centrální dálkové zamykání

Příspěvek od Radix »

Využiji tohoto tématu, abych nezakládal nové se stejným předmětem.

Dnes jsem zkusil nainstalovat doplňkovou jednotku dálkového ovládání centrálního zamykání (typ Bene 302) do našeho Punta r.v. 2009 (typ 199), auto má nainstalovaný sériový centrál bez dálkového ovládání. Postupoval jsem podle návodu a úspěšný jsem byl pouze částečně. Zamknout auto se mi zatím dálkou nepodařilo, odemknutí a odskok kufru fungují pouze v některých stavech. Ovládání klíčem je funkční bez problémů. Při pokusu o zamknutí na dálku se mi jen rozsvítí stropní světlo.

Zapojeno mám následovně:

Odemykání: přivádím kostru přes odpor 180 ohm na bílo-fialový vodič ze svazku dveří u řidiče (impuls 0,8 sec)
Zamykání: přivádím kostru napřímo na bílo-fialový vodič ze svazku dveří u řidiče (impuls 0,8 sec)

Odskok kufru: přivádím kostru na kablík vedoucí od tlačítka odskoku kufru (impuls 2 sec)
Směrová světla: přivádím kostru na kablík vedoucí od tlačítka výstražných světel (2x impuls - prvním se zapnou a druhým vypnou)

Nemáte nějaký tip, na co se zaměřit?

Díky
Odpovědět