Tempomat

Vše okolo elektropříslušenství, radia, světel, atd.

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

lolek
Štamgast
Příspěvky: 423
Registrován: stř led 18, 2012 22:31
Bydliště: Brno - buzerantů plno

Příspěvek od lolek »

Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

Majkovy som pisal ale ten sa neozyvaaa.
No a ten navod po taliansky moc neviem no a prekladat s googlu.....
Pocuj keby mi to niekto cele dal ako navod a bude to fungovat tak urcite mu neco dam za odmenu
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Jirka
Profík
Příspěvky: 1215
Registrován: ned led 27, 2008 19:58
Bydliště: Habry

Příspěvek od Jirka »

V programu FiatEcuscan je psáno o tempomatu, dá se dokonce tímto programem aktivovat, ale je tam je?tě poznámka ,?e to nejde na ka?dém voze, zále?í co tam je za bodycomputer, ale není tam jak se pozná krerý to podporuje a který nikoliv.
Jirka, 1,3 JTD 90PS 6speed azurová psychedelic
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

Tak si mylim ze vo verzii sport by tam uz mohol byt ten co to podporuje.
Inak nemate niekto tie packy na tempomat?
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

1nekros1 píše:Tak si mylim ze vo verzii sport by tam uz mohol byt ten co to podporuje.
Inak nemate niekto tie packy na tempomat?
Verze s tempomatem mají jiný celek páček pod volantem. Extra páčka tempomatu se nedodává.
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

zato som napisal packy :-) este prestudujem to talianske ale moc tomu zatial nerozumiem google dokonale nevie po taliansky
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

1nekros1 píše:zato som napisal packy :-) este prestudujem to talianske ale moc tomu zatial nerozumiem google dokonale nevie po taliansky
Dneska jsem prolezl kdejaká fóra a na?el návod na dodělání tempomatu. Podle v?eho u? to mají odzkou?ené a stačí k tomu jen páčky pod volant, natáhnout jeden drát, doletovat SMD diodu do budíku a potom to SW povolit přes FES. :wink: Uvidíme 8)
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Lipi
Štamgast
Příspěvky: 361
Registrován: pát pro 03, 2010 9:24
Bydliště: Slovakia - Malacky

Příspěvek od Lipi »

JJ....
Včera večer som neco hladal na IT foru... a tam to iste popisovali čo hore si dal aj odkaz.. akurat tam bolo asi 4x tolko fotiek..

Vymenil cely set pačiek... (niektory mali predpripravu v kabela?i...) iny museli tahat do BCM-ka kabel...
A potom v FiatEcu Scan ho len aktivovat..
V budikoch je u? dana kontrolka.. ked?e či diesel alebo benzin ma rovnake.. budiky..
Grande Punto 1.3MultiJet (66kW) 6-Speed (Dynamic) - 26.10.2006
lolek
Štamgast
Příspěvky: 423
Registrován: stř led 18, 2012 22:31
Bydliště: Brno - buzerantů plno

Příspěvek od lolek »

Jarou? píše:
1nekros1 píše:zato som napisal packy :-) este prestudujem to talianske ale moc tomu zatial nerozumiem google dokonale nevie po taliansky
Dneska jsem prolezl kdejaká fóra a na?el návod na dodělání tempomatu. Podle v?eho u? to mají odzkou?ené a stačí k tomu jen páčky pod volant, natáhnout jeden drát, doletovat SMD diodu do budíku a potom to SW povolit přes FES. :wink: Uvidíme 8)
výborná zpráva :) tak?e na srazu to prodebatujem :) počítám, ?e nás bude víc, co by to chtělo (já určitě :D)
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

no ja typujem ze tam neake to ALE este bude. vzdy to tak je pri internetovych navodoch.
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

1nekros1 píše:no ja typujem ze tam neake to ALE este bude. vzdy to tak je pri internetovych navodoch.
Uvidíme, bude to stát jen sadu páček :wink:
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
majkl
kolemjdoucí
Příspěvky: 22
Registrován: čtv pro 30, 2010 12:09
Bydliště: Brno

Re: Tempomat

Příspěvek od majkl »

Nazdar lidi. Myslím že by to chtělo trošku aktivnější bádání. Každopádně už asi 1.5roku mám tempomat dodělaný na GP 1.3 66kw. Je pravda, že jsem na tom nechal opravdu hodně času, projetého paliva a taky pár neúspěšných pokusů. Málem jsem také jel do Itálie kde prý mají zázračný software Leonardo který to umí aktivovat. Celá akce byla ale naštěstí úspěšná a do Itálie jsem jezdit nemusel. Během toho bádání jsem se přesvědčil o tom, že 99procent českých automechaniků jsou jen laciné hloupé děvky s velkými svaly a hlavně pouze výměnkáři. Absolutně nedokáží myslet. Znají jen informace, co jim řeknou na školení (na GP tempomat dodělat nejde toď vše). Jsem rád, že znám servis kde opravdu umí!!! Každopádně nikdo nebyl ochoten ani neporadil, když jsem na tom dělal. Každý jen říkal důvody, proč to nejde i pár chytráků na tomto fóru. Nechci samozřejmě házet všechny do jednoho pytle ale jak na tempomat na GP si nechám pro sebe. Přeji všem pěkný den.
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Tempomat

Příspěvek od 1nekros1 »

Ako preco to nekomu aspon neporadis ako na to za neaky poplatok? Popripade mu to nespravis? Ale sak dobre no. Pekny den
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Re: Tempomat

Příspěvek od Dušan »

majkl píše:... ale jak na tempomat na GP si nechám pro sebe.
Přesně o opaku to fórum je. Nazdar neklubáku :clap
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Re: Tempomat

Příspěvek od Jarouš »

majkl píše:Nazdar lidi. Myslím že by to chtělo trošku aktivnější bádání. Každopádně už asi 1.5roku mám tempomat dodělaný na GP 1.3 66kw. Je pravda, že jsem na tom nechal opravdu hodně času, projetého paliva a taky pár neúspěšných pokusů. Málem jsem také jel do Itálie kde prý mají zázračný software Leonardo který to umí aktivovat. Celá akce byla ale naštěstí úspěšná a do Itálie jsem jezdit nemusel. Během toho bádání jsem se přesvědčil o tom, že 99procent českých automechaniků jsou jen laciné hloupé děvky s velkými svaly a hlavně pouze výměnkáři. Absolutně nedokáží myslet. Znají jen informace, co jim řeknou na školení (na GP tempomat dodělat nejde toď vše). Jsem rád, že znám servis kde opravdu umí!!! Každopádně nikdo nebyl ochoten ani neporadil, když jsem na tom dělal. Každý jen říkal důvody, proč to nejde i pár chytráků na tomto fóru. Nechci samozřejmě házet všechny do jednoho pytle ale jak na tempomat na GP si nechám pro sebe. Přeji všem pěkný den.
Minule jsi se tady s neschopnými a línými definitivně rozloučil. Tak si tady nechoď honit ocas s tempomatem, jak vidno, nikdo jeho montáž evidentně neřeší. Návodů na jeho dodatečnou montáž je na netu už celkem dost, takže už to není o tom jak, ale spíš jestli to někomu stojí za to.
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Odpovědět