Elektroinstalace - rady, návody, dotazy

Vše okolo elektropříslušenství, radia, světel, atd.

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

pepanmadle
Návštěvník
Příspěvky: 77
Registrován: stř bře 09, 2011 17:45
Bydliště: Podůlší
Kontaktovat uživatele:

Elektroinstalace - rady, návody, dotazy

Příspěvek od pepanmadle »

mate nekdo zkusenosti s nahodile fungujicim oteviranim kufru,elektrickych oken,a centralniho zamykani. pri navsteve servisu se zavada neprojevila a prestoze je auto v zaruce,nic s tim neudelali.
a dalsi vec je blokovani spinaci skrinky,zhruba ve tretine pripadu jde jen do polohy kdy jsou rozsviceny kontrolky a startovat uz nejde.
Naposledy upravil(a) pepanmadle dne pát kvě 13, 2011 21:09, celkem upraveno 1 x.
Lipi
Štamgast
Příspěvky: 361
Registrován: pát pro 03, 2010 9:24
Bydliště: Slovakia - Malacky

Příspěvek od Lipi »

Mne sa ako keby niekedy stane... ?e vynechava ovladač okien na ?oferovej strane ale len spoluj. okno...
A čo som si v?imol tak nekedy je treba stlačit a podr?at cca minutku aspon tlačitko na kufor... ale to je asi len v kontakte problem...
Grande Punto 1.3MultiJet (66kW) 6-Speed (Dynamic) - 26.10.2006
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

Lipi píše:Mne sa ako keby niekedy stane... ?e vynechava ovladač okien na ?oferovej strane ale len spoluj. okno...
A čo som si v?imol tak nekedy je treba stlačit a podr?at cca minutku aspon tlačitko na kufor... ale to je asi len v kontakte problem...
tlacidlo kufru sa mi este tak nestalo ale okno to bolo zo zaciatku upla klasika ale zaujimave je to ze ked s tym oknom spolujazdec co i len trosku pohne uz funguje aj na vodicovej strane ale uz mi to nerobi
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Lipi píše:A čo som si v?imol tak nekedy je treba stlačit a podr?at cca minutku aspon tlačitko na kufor... ale to je asi len v kontakte problem...
Mně se arkrát stalo, ?e mi ne?el ootevřít kufr - ale to byla venku zima, tak?e asi mírně přimrzlé ...
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Happy napsal:

Obrázek
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Mně se to také jednou stalo. Po opětovném nastartování motoru u? to bylo v pořádku
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
pepanmadle
Návštěvník
Příspěvky: 77
Registrován: stř bře 09, 2011 17:45
Bydliště: Podůlší
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pepanmadle »

bohuzel stlaceni tlacitka a delsi drzeni nepomaha,ani opakovane stisknuti. jen po uzamceni a opetovnem odemceni auta nebo po zapnuti zapalovani jde kufr odjistit.
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

cus v breznu mi postupne zacaly odchazet funkce zadnich dveri,sterace,otevirani,vyhrejvani a okna prednich dveri a zjistil sem ze mi praskla hadicka od ostrikovace v gume kufru,nevim jestli to zmrzlo a popraskaly kabely ale kompletne proste byly prestipany a popraskana jejich buzirka ... takze cely rozebrat udelat novou kabelas a uz to fungovalo zase jak ma... nevim jestli to ma spojitost stim tvim ale juknout tam muzes... :)
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
Lipi
Štamgast
Příspěvky: 361
Registrován: pát pro 03, 2010 9:24
Bydliště: Slovakia - Malacky

Příspěvek od Lipi »

Presne ako pí?e .bany ..mne ?lo len ?oferove okno... a spolujazdcove vobec.. a problem bol v prelamanom kábli v tom zvazku co je propojenie medzi karoseriou a dverami...
Káble boli ako keby precvaknute...
Grande Punto 1.3MultiJet (66kW) 6-Speed (Dynamic) - 26.10.2006
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

presne tak ,proste je to blbe udelany... ale uz jsem se stim potkal i u jinejch aut... :)
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
Lipi
Štamgast
Příspěvky: 361
Registrován: pát pro 03, 2010 9:24
Bydliště: Slovakia - Malacky

Příspěvek od Lipi »

Mne sa to cvaklo asi 4cm od tej zasuvky čo je med?i prednými dverami a karoseriou... a vymeni? drat ne?lo... tak som to dal na svorky.. ked?e sa mi cvakli 3 hrube kable.. a zletovat to nejako ne?lo.. ked?e to neni ani poriadne medený kabel.. ale nejaka zliatina so zakladom ?ele?a a k tomu to bolo zkorodovane a zaoxidovane..
Grande Punto 1.3MultiJet (66kW) 6-Speed (Dynamic) - 26.10.2006
nrain
kolemjdoucí
Příspěvky: 3
Registrován: stř kvě 18, 2011 22:39
Bydliště: Trnava

Příspěvek od nrain »

Prave som sa s tym tiez dorypal. Nastartujem a spod schranky spolujazdca sa zadymilo a bolo po srande. Rychla diagnostika :wink: ukazala ze nejde otvorit len spolujazdcovo okno. Kablik bol prepaleny tesne ako vchadza do dveri.
Co sa tyka tlacitka kufra, tiez to blblo, precistil som ten plosacik co je pod nimi a ide ako hodinky. Ale ked to robi so zamykanim asi bude chyba niekde inde... :?
GP 1.3 MTJ 75k Specialized
pepanmadle
Návštěvník
Příspěvky: 77
Registrován: stř bře 09, 2011 17:45
Bydliště: Podůlší
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pepanmadle »

zkusim navstivit jiny nez autorizovany servis soltys jicin,protoze se tam zavady neprojevily a auto je v zaruce,tudiz by to pro ne nebyl kseft a nic s tim neudelali. problem je ze se vsechno projevuje zhruba ve tretine pripadu,at uz ten kufr,okna i central. jinde si za to sice zaplatim,ale aspon budou mit snahu pomoci.
Jakewh
Návštěvník
Příspěvky: 60
Registrován: pon zář 12, 2011 10:28
Bydliště: Olomoucký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jakewh »

V?dycky se mě spálí pojistka na vnitřním osvětlení. Dám novou-chvilku vydr?í a druhej den KO. Nemáte někdo ponětí kde mů?e být problém nebo kde hledat zkrat? (třeba nějaké mechanicky namáhané místo) Docela mě to ?tve hlavně kdy? je tma nevidím pořádně ani kam strkám klíček :/
GP 1.9 JTD
88kw
2006
Jirka
Profík
Příspěvky: 1215
Registrován: ned led 27, 2008 19:58
Bydliště: Habry

Příspěvek od Jirka »

A co kabelá? ve dveřích?
Jirka, 1,3 JTD 90PS 6speed azurová psychedelic
Odpovědět