Autorádio a vše okolo něj

Vše okolo elektropříslušenství, radia, světel, atd.

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět

Jaké máte autorádio

Originál s CD
85
43%
Originál s CD a MP3
47
24%
Dodatečně pořízené s kaze?ákem
0
Žádná hlasování
Dodatečně pořízené s CD
3
2%
Dodatečně pořízené s CD a MP3
31
16%
Originál s blue and me
32
16%
 
Celkem hlasů: 198

Uživatelský avatar
MV
Štamgast
Příspěvky: 248
Registrován: sob led 19, 2008 12:50
Bydliště: Rathova středozem

Re: Autorádio a vše okolo něj

Příspěvek od MV »

Nevím, tohle jsem zatím neřešil. Jak jsem si při zkoušení vybil baterku v autě (po nabití zase funguji, tak snad OK), tak popravdě ani nějak nesměřuju k tomu, aby rádio fungovalo i při vypnutém zapalování. Přecijen s tím bude jezdit manželka, tak aby to omylem nenechávala zapnuté.
GP Dynamic 5D 1.4 77k dualogic, 16", skydome, navi, rear-cam
Ex: Alfa Romeo Giulietta, 1.4 Multiair 170k, 17"
Ex: Fiat Bravo II Dynamic, 1.4 16V 90k, spiritual ivory, 17", navi, rear-cam
Ex: GP Fresh 3D 1.2 65k, cerna crossover, 16"
Marek89
kolemjdoucí
Příspěvky: 22
Registrován: sob úno 18, 2017 19:03

Re: Autorádio a vše okolo něj

Příspěvek od Marek89 »

Tiez premyslam nad android radiom, ale zopar veci neviem ako funguju. Uz viem, ze sa neda zapnut bez kluca,to je dost o nicom. Ako funguje AF ? Tak ako na klasickom radiu, ze sa preladi na druhu a ani to clovek nepostrehne ?
Punto EVO 2009
Uživatelský avatar
MV
Štamgast
Příspěvky: 248
Registrován: sob led 19, 2008 12:50
Bydliště: Rathova středozem

Re: Autorádio a vše okolo něj

Příspěvek od MV »

No podle očekávání rádio zatím žádná hitparáda, to původní má určitě lepší příjem ale zase hrůza to není, možná je to tou redukcí na anténní konektor, nevím. Vrazil jsem tam microSD 64GB kartu za dvě stovky, na tom je hafo písniček, co žena poslouchá. Místo blue&me jednotky jsem pak sehnal na vrakáči origo šuplík do kastlíku (jinak v kastlíku byla nahoře celkem velká díra do útrob palubky :-) ).
Jinak ještě jsem zapomněl zmínit couvací kameru - v balení byla samotná kamera, tak jsem koupil ještě od číňana bracket do osvětlení SPZ. Připojení na svazek couvacího světla je podle e-learnu černo-bílý drát, ale v realitě šedo-zelený.
Nový držák světla má moc velkou díru na objímku žárovky, takže jsem ji musel zaizolovat a přidat ještě jedno těsnění a je to OK, funguje automaticky a je to dobré (jen by to bylo možná lepší na pravé světlo místo levého, aby kamera byla víc vycentrovaná, ale to je detail). Kamera funguje ve tmě parádně a hlavně ji neosvětluje osvětlení SPZ (s tím jsem měl problém u couvací kamery u Brava, kterou jsem kupoval jako celek taky místo osvětlení SPZ).

Obrázek
Obrázek
GP Dynamic 5D 1.4 77k dualogic, 16", skydome, navi, rear-cam
Ex: Alfa Romeo Giulietta, 1.4 Multiair 170k, 17"
Ex: Fiat Bravo II Dynamic, 1.4 16V 90k, spiritual ivory, 17", navi, rear-cam
Ex: GP Fresh 3D 1.2 65k, cerna crossover, 16"
Odpovědět