Náboj kola

Vše okolo řízení, náprav, kol, brzd, tlumičů, atd.

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

mr.dodo
kolemjdoucí
Příspěvky: 15
Registrován: pon úno 08, 2010 18:33

Náboj kola

Příspěvek od mr.dodo »

zdravim vie mi niekto povedat aký je priemer náboju kolesa aby som vedel aký disk s akou stredovou dierou mám tam dat?
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

56,6mm
Obrázek
mosto
Štamgast
Příspěvky: 346
Registrován: ned říj 25, 2009 19:47
Bydliště: Banská Bystrica,SK

Příspěvek od mosto »

ten údaj od teba nikto nebude pýta?,ka?dý predajca diskov má konfigurátor,pri ktorom povie?,na aké auto chce? disky a kožko palcové majú by?...to je v?etko,čo ich bude zaujima?
Fiat GP 1,2 active.....hnedá Fago
mr.dodo
kolemjdoucí
Příspěvky: 15
Registrován: pon úno 08, 2010 18:33

Příspěvek od mr.dodo »

mosto píše:ten údaj od teba nikto nebude pýta?,ka?dý predajca diskov má konfigurátor,pri ktorom povie?,na aké auto chce? disky a kožko palcové majú by?...to je v?etko,čo ich bude zaujima?
potreboval som to koli tomu aby som vedel kupit na neorig. alu tie plastove krú?ky na osadenie.
mr.dodo
kolemjdoucí
Příspěvky: 15
Registrován: pon úno 08, 2010 18:33

Příspěvek od mr.dodo »

Teddy86 píše:56,6mm
dik :)
gawry
Profík
Příspěvky: 1174
Registrován: ned dub 08, 2007 17:57
Bydliště: Čáslav, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gawry »

mr.dodo píše:
mosto píše:ten údaj od teba nikto nebude pýta?,ka?dý predajca diskov má konfigurátor,pri ktorom povie?,na aké auto chce? disky a kožko palcové majú by?...to je v?etko,čo ich bude zaujima?
potreboval som to koli tomu aby som vedel kupit na neorig. alu tie plastove krú?ky na osadenie.
slu?ný prodejce je dodává ke kolúm
ObrázekDynamic 1,2 65k 5D Magnetico Blue
Kolacok
Štamgast
Příspěvky: 271
Registrován: stř led 13, 2010 12:58
Bydliště: Vychod SVK, Michalovce
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kolacok »

Dostal som k diskom aj kruzky, 56,6mm vnutorny priemer a div sa svete nesedeli. Zosustruzil som ich o 0,3mm a uz sedeli tak akurat, s malou silou. Predtym by sice narvat isli, ale uz by som to asi nikdy nedal dole.
Zeby hrdza tak napucala?
Puntik 5D MultiJet 1.3 75k Active 2006, biely, 306000km
mosto
Štamgast
Příspěvky: 346
Registrován: ned říj 25, 2009 19:47
Bydliště: Banská Bystrica,SK

Příspěvek od mosto »

Kolacok píše:Dostal som k diskom aj kruzky, 56,6mm vnutorny priemer a div sa svete nesedeli. Zosustruzil som ich o 0,3mm a uz sedeli tak akurat, s malou silou. Predtym by sice narvat isli, ale uz by som to asi nikdy nedal dole.
Zeby hrdza tak napucala?
aj mne,keď som skladal elektron z nápravy ostal ten vymedzovací krú?ok na náprave a nie na disku...ten krú?ok je presný,či?e ka?dá ?pinka či hrdza mu vadí a ide ?a?ko dole...ale tak to má by?...a dá sa da? dole ten?ím ?raubovákom,alebo no?íkom,keď ti ostane na náprave :wink:
Fiat GP 1,2 active.....hnedá Fago
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

mosto píše:
Kolacok píše:Dostal som k diskom aj kruzky, 56,6mm vnutorny priemer a div sa svete nesedeli. Zosustruzil som ich o 0,3mm a uz sedeli tak akurat, s malou silou. Predtym by sice narvat isli, ale uz by som to asi nikdy nedal dole.
Zeby hrdza tak napucala?
aj mne,keď som skladal elektron z nápravy ostal ten vymedzovací krú?ok na náprave a nie na disku...ten krú?ok je presný,či?e ka?dá ?pinka či hrdza mu vadí a ide ?a?ko dole...ale tak to má by?...a dá sa da? dole ten?ím ?raubovákom,alebo no?íkom,keď ti ostane na náprave :wink:
K tomuto pou?ívám kousek ?mirglu :idea:
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Fuz
kolemjdoucí
Příspěvky: 3
Registrován: stř lis 04, 2009 16:24
Bydliště: Zilina

Příspěvek od Fuz »

stredova diera na naboj by mala byt 56,5 mm. Sorby M12 x 1,5 ako to uz niekto pisal.
Tiez som mal problem lebo kruzky boli take presne (MOMO) ze kolesa uz nesli dat dole. Takze najskor dobre ocistit smirglom, trocha vazeliny a o "rychlu vymenu" na ceste mate postarane ;)

Este jedna vec- kupil som hl. disky MOMO 15",ET 38 a nevosli sa !!!! Tak zalezi od kazdeho typu! Suchaju o brzdic. Podlozky to istia. NUZ...
/F/I/A/T/ Grande Punto 1.4 57Kw, 2006,dobra klima,dobra hudba,dobry podvozok atd...
/F/I/A/T/ Marea 1.9 TD 1997
Macek
Profík
Příspěvky: 812
Registrován: úte pro 02, 2008 19:35
Bydliště: ČT
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Macek »

nena?la by se nějaká dobrá du?e které jede EPER a zjistila mi na kolik vyjde zadní lo?isko? prosím :)
GP 1,4 16V SPORT
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Macek píše:nena?la by se nějaká dobrá du?e které jede EPER a zjistila mi na kolik vyjde zadní lo?isko? prosím :)
eper u? nějakou dobu nejede nikomu (aspoň ten poslední) :D Nemá? lep?í si zavolat do Fiatu? Jim ten Eper jede určitě :-)
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

Obrázek
Macek
Profík
Příspěvky: 812
Registrován: úte pro 02, 2008 19:35
Bydliště: ČT
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Macek »

jarous: ve fiatu rikali 2,5 za jedno (znacku nevim), ale nejak se mi to nezda kdyz v kelly stoji SKF 2tis.. :roll:
jinak diky za funkcni link panovi v cervene cepici :wink:
jestli je to ta "hlava" zadniho naboje tak to vychazi na tech 88eur no to je radost :D
GP 1,4 16V SPORT
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Macek píše:jarous: ve fiatu rikali 2,5 za jedno (znacku nevim), ale nejak se mi to nezda kdyz v kelly stoji SKF 2tis.. :roll:
jinak diky za funkcni link panovi v cervene cepici :wink:
jestli je to ta "hlava" zadniho naboje tak to vychazi na tech 88eur no to je radost :D
Přepni si eper do kč a uvidí? stejnou cenu, jako ti řekli ve fiatu (pokud je toto poslední aktuální eper) Ty stránky (pokud fugují a jsou aktuální) jsou oficiální katalog a ceník ND Fiat :wink:

Co se ti nezdá na rozdílu ceny mezi Autokelly a Fiatem? :D To je přeci normální. Jinak ano, myslím ?e Kriss to ře?il taky a v Autokelly i ve Fiatu mu řekli stejnou cenu. Lo?isko je toti? dokupy s nábojem kola.
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Odpovědět