Pružiny

Vše okolo řízení, náprav, kol, brzd, tlumičů, atd.

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Pružiny

Příspěvek od 1nekros1 »

podla toho ake tam mas kolesa to zaprve a zadruhe ke tam mas tlmice v pripade originalu to je tak ze oproti standardnemu gp je sport nizsie o 2 cm a o nieco tuhsie struny tlmice su rovnake. gp oproti ibize alebo oplu corsa je totozne tuhe nepocitoval som pri tom rozdiel po rovnakej ceste. takze je mozne ze tam mas iny nez original podvozok staci si pozriet struny original su cierne. ostatne farebne.
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
tkupilik
Štamgast
Příspěvky: 511
Registrován: úte črc 08, 2008 13:42

Re: Pružiny

Příspěvek od tkupilik »

Me se povedlo koupit dozadu obyc tlumice febi blistein a byla to katastrofa, jsem myslel ze to ze me vymlati dusi... mesic jsem to vydrzel nez jsem koupil jiny (sachs) a ty jsou ok. Tzn prekvapive hodne zalezi i na tlumicich.
GP 1.4 Tjet
zambrotta
kolemjdoucí
Příspěvky: 11
Registrován: pon zář 12, 2016 9:07

Re: Pružiny

Příspěvek od zambrotta »

No zrovna tlumiče vzadu jsem měnil, ale přijde mi to stejné. Nové tlumiče jsem dával KYB. A kola tam mám 16" (195/55 R15), na zimu jsem koupil 15" s tím, že to pomůže, ale je to úplně stejné. Verzi nevím jakou mám, nejde to zjistit podle VINu?
zambrotta
kolemjdoucí
Příspěvky: 11
Registrován: pon zář 12, 2016 9:07

Re: Pružiny

Příspěvek od zambrotta »

Uživatelský avatar
Zdenda
Abarthář
Příspěvky: 902
Registrován: stř úno 02, 2011 15:11
Bydliště: Lucany nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Pružiny

Příspěvek od Zdenda »

Verze Racing má taky tuhý snížený pružiny jako Sport. :D Máme doma už druhé Gp Racing tak vím o čem mluvíš.
AprГЁs les processus d'extraction, la teneur en sildГ©nafil a Г©tГ© dГ©terminГ©e en utilisant l'efficacitГ© liquide haute performance du mГ©dicament mais Г©galement h aprГЁs dans ces articles publiГ©s rГ©fГ©rences 8 18.
tkupilik
Štamgast
Příspěvky: 511
Registrován: úte črc 08, 2008 13:42

Re: Pružiny

Příspěvek od tkupilik »

nejlepe se podivat do eperu co tam je jine... asi je taky tvrdsi predni stabilizator
GP 1.4 Tjet
Odpovědět