Zimní pneumatiky

Vše okolo řízení, náprav, kol, brzd, tlumičů, atd.

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
badalandabad
Štamgast
Příspěvky: 311
Registrován: ned črc 05, 2009 17:50
Bydliště: severoplzeňsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od badalandabad »

dobrý zimní gumy jsou dobrý,ale co naplat kdy? se před váma v protisměru roztočí tupej favori?ák na letňácích v tuhý zimě-tomu se říká pech
\______
/__|___\___
[(O)_____(O)\
Fiat GP 1.2Ice -> Obrázek
stofo
Štamgast
Příspěvky: 262
Registrován: stř črc 15, 2009 12:28
Bydliště: Udavské (okr. Humenné), SK

Příspěvek od stofo »

zdar pani čo hovoríte na túto cenu mô?e by??

Semperit Speed-Grip

http://www.nejlevnejsipneu.cz/sk/pneuma ... &prumer=15

Obrázek

chcel by som si ich objednat... :arrow:
GP white 1,2 Racing 5d :)
Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Příspěvek od Davids »

badalandabad píše:dobrý zimní gumy jsou dobrý,ale co naplat kdy? se před váma v protisměru roztočí tupej favori?ák na letňácích v tuhý zimě-tomu se říká pech
Kamos ma zimni uz dva roky ;-) :D
badalandabad
Štamgast
Příspěvky: 311
Registrován: ned črc 05, 2009 17:50
Bydliště: severoplzeňsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od badalandabad »

no tak s předchozím autínem sem jezdil na zimákách imrvére,zdá se mi to men?í zlo ne? jezdit celoročně na letních 8)
\______
/__|___\___
[(O)_____(O)\
Fiat GP 1.2Ice -> Obrázek
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

badalandabad píše:no tak s předchozím autínem sem jezdil na zimákách imrvére,zdá se mi to men?í zlo ne? jezdit celoročně na letních 8)
tak tak :lol:
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
badalandabad
Štamgast
Příspěvky: 311
Registrován: ned črc 05, 2009 17:50
Bydliště: severoplzeňsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od badalandabad »

no myslím men?í zlo pro druhé a při mejch cca 12-15tis ročně to vzorek ani nepocítil,ale u puntíka budu přezouvat poctivě-za měsíc jdu pro nově obutý aluráfky s nějakejma pořádnejma bobíkama :lol:
\______
/__|___\___
[(O)_____(O)\
Fiat GP 1.2Ice -> Obrázek
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

no ono se to nevyplaci nedavat zimaky jinak je lepsi je nasadit o neco driv a sundavat akorat nez uspechat jednou se mi to v breznu nevyplatilo :P
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
badalandabad
Štamgast
Příspěvky: 311
Registrován: ned črc 05, 2009 17:50
Bydliště: severoplzeňsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od badalandabad »

ba?..ba? :wink: akorát rozměr co chci tak barum nedělá..(byli mi doporučeny)tak nevím mám vzít zavděk matadory?či něco exkluzivněj?ího :?: :lol:
\______
/__|___\___
[(O)_____(O)\
Fiat GP 1.2Ice -> Obrázek
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

jj presne tak predek v hajz.. jinak co chces za rozmer presne?barum rozhodne lepsi nez matador,ty spalky od matadoru sou dobry na pole nebo do snehu ale jinak se nanich neda jezdit drncaj a hucej jak bůůů,nevim jak ty novejsi 52 ale 58 hruza-barumka je sice mekci min vydrzi ale zato ve snehu muzu rict ze je dobra a jinak huci pekne taky no jako kazdej zimak :lol:
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
badalandabad
Štamgast
Příspěvky: 311
Registrován: ned črc 05, 2009 17:50
Bydliště: severoplzeňsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od badalandabad »

no tak můj prodejce pneu..mi doporučil na zimu spí? u??í..a ty fakt barumka nedělá..jinak do měsíce se prej tak přede?enou výrobci a bůhvíkdo je?tě ?e alu a plecháče budou cca stejné cenové relace,tak?e jdu do nich :wink: :)
\______
/__|___\___
[(O)_____(O)\
Fiat GP 1.2Ice -> Obrázek
Mellow
Štamgast
Příspěvky: 201
Registrován: úte čer 30, 2009 12:11

zimáky

Příspěvek od Mellow »

badalandabad píše:no tak můj prodejce pneu..mi doporučil na zimu spí? u??í..a ty fakt barumka nedělá..jinak do měsíce se prej tak přede?enou výrobci a bůhvíkdo je?tě ?e alu a plecháče budou cca stejné cenové relace,tak?e jdu do nich :wink: :)
u??í ano, pokud jezdí? v neodplu?eném sněhu, co? se netýká v zimě 95% českých řidičů :)
výrobci se mů?ou předhánět, ale hodně zále?í na tom, kde v té době bude euro.
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

je pravda ze nektery hliniky stojej uz stejne jak plechac s poklici,uzsi ych nedava,nejezdis zavody...proste rozmer jakej ma bejt tam soupni a neres
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
milhaus
Štamgast
Příspěvky: 296
Registrován: pát črc 24, 2009 17:01
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od milhaus »

Jak jste spokojeni s jízdími vlastnostmi va?ich zimních pneu???Já jsem kupoval SAVA Eskymo S3 a vím ?e pří?tě u? do nich nepujdu :cry:
Rozjezdy a br?dění je v poho to dr?í krásně , ale v zatáčkách to vůbec nedr?í.Kupoval jsem je za cca 5500Kč :oops:
EX - GP 1.2 Dynamic 2006
Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD 16 V 103 kW
mosto
Štamgast
Příspěvky: 346
Registrován: ned říj 25, 2009 19:47
Bydliště: Banská Bystrica,SK

Příspěvek od mosto »

milhaus píše:Jak jste spokojeni s jízdími vlastnostmi va?ich zimních pneu???Já jsem kupoval SAVA Eskymo S3 a vím ?e pří?tě u? do nich nepujdu :cry:
Rozjezdy a br?dění je v poho to dr?í krásně , ale v zatáčkách to vůbec nedr?í.Kupoval jsem je za cca 5500Kč :oops:
ja som kupoval goodyear ultra grip 7 a som maximalne spokojny,predtym som mal barum polaris 2-tie boli ako letne,po snehovej kasi sa s nimi nedalo nikde vyjst
tie goodyeary som kupoval za 53? za kus a po snehu je s nimi pozitok jazdit a su velmi tiche...
teda ja osobne odporucam... 8)
Fiat GP 1,2 active.....hnedá Fago
milhaus
Štamgast
Příspěvky: 296
Registrován: pát črc 24, 2009 17:01
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od milhaus »

To já právě předtím měl Barum Polaris 2 a byl jsem s nima spokojený.Byly tiché oproti těm SAVAm.
EX - GP 1.2 Dynamic 2006
Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD 16 V 103 kW
Odpovědět