Odhlučnění motoru

Vše okolo motoru, převodovky,sání, výfuku,atd.

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

netwalker
Návštěvník
Příspěvky: 147
Registrován: čtv srp 16, 2007 3:57
Bydliště: Kolin
Kontaktovat uživatele:

Odhlučnění motoru

Příspěvek od netwalker »

nevim, jestli se to tu resilo a nemam cas projizdet vsechny prispevky, ale...

Mezi motorem a kabinou, v motorovem prostoru je neco na styl koberce, predpokladam pro odhlucneni motoru. Je to na vrutech a jsou tam cerne umelohmotne piny. Problem je, ze jsem si az ted vsimnul, ze jich je tam malo a ten koberecek trosku odstava. Ve fiatu mi rekli, ze to je normalni, ze na 1.2 ky to davali od jeden vrut. Nesetkali jste se s tim?
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

To je normální, ?e ty příchytky nejsou v?ude, v servisu mi nějaké doplnili.
Ty Taliáni ?etří na nepravém místě. Asi jim budu muset poradit, ?e u?etří více, kdy? tam ty ?rouby nebudou zbytečně vařit. :D
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

Jo ty prichytky tam nemela polovina z nas a do ted je tam jeste nekteri nemaji vcetne mne. Bylo mi taky receno ze se tam nedavaji a tak mi je tam ani nechteli dodat. :(
Obrázek
olso
Návštěvník
Příspěvky: 142
Registrován: sob čer 09, 2007 0:17

Příspěvek od olso »

Nam ich ani nedodali parchati, budem sa tam musiet ist pohadat ja.
Aktivna Velka Bodka 1.2 5D, strieborna 2007...Ford Focus wagon mk1 1.6 2003/2004, Ford Focus wagon mk2 1.6TDCi 2010/2011
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Já mám na 1.4 v?echny :-)
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
bob
Štamgast
Příspěvky: 230
Registrován: stř srp 29, 2007 18:29
Bydliště: Babice u UH
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bob »

mě tam 2 chyběly a postupem času dal?í upadly
Fiat GP 1,4 16v 95k Star-jet sport 3.d r.v.2007Caribbean Orange
netwalker
Návštěvník
Příspěvky: 147
Registrován: čtv srp 16, 2007 3:57
Bydliště: Kolin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od netwalker »

taky mam pocit, ze odpadavaji..nastesti delam v automobilce, tak jsem si ukradl trosku lepsi a pevnejsi, co drzi, ale jsem rad, ze nejsem jediny, kdo mel tenhle problem... Jinak s tim setrenim to nechapu, jake muzou byt naklady na par pinu, ktere muzou mit vyrobni hodnotu par haleru...
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

Spis se jim to tam nechce montovat. Daji jich tam jen par at to nejak drzi a takhle to mydli jako na bezicim pase. :?
Obrázek
Uživatelský avatar
Honzus
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: sob úno 24, 2007 23:39
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honzus »

a) ty plastové matky jsou jen na pinech k tomu určeným....

b) ty volné závity jsou na montá? příslu?enství motoru, třebas u dýzlů, ne, ?e tam chybějí čudly.... (takhle by asi neu?etřili)

c) mně zatím ?ádná matka nevypadla a samozřejmě mám jen na místech stanovených.....


;-)
Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB Distinctive, Nová červená Alfa, xenony...

Moto Guzzi Griso 850 Rosso

Ex: GP Abarth
GP Sport 1.4 16V
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

Honzus píše:a) ty plastové matky jsou jen na pinech k tomu určeným....

b) ty volné závity jsou na montá? příslu?enství motoru, třebas u dýzlů, ne, ?e tam chybějí čudly.... (takhle by asi neu?etřili)

c) mně zatím ?ádná matka nevypadla a samozřejmě mám jen na místech stanovených.....


;-)
Nesouhlasim. Meli by tam ty cudle spravne byt taky akorad ze jsou trosku jine kvuli jinemu zavitu ale proste ve vyrobe to maji na haku. Viz Jarous tomu tam nechybel zadny ale vetsine tam proste chybi do ted. :?
Obrázek
Pepa B.
Profík
Příspěvky: 1090
Registrován: stř kvě 23, 2007 20:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pepa B. »

tady je to samej čudlík, taky se musím mrknout, jak na tom jsem :lol:
bývalé auto - Fiat Bravo 1.6 Mjet, Dynamic 2008 - Techno Grey

bývalé auto - Fiat Grande Punto 5D 1.2 Dynamic 2007 - Underground Grey
Uživatelský avatar
Honzus
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: sob úno 24, 2007 23:39
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honzus »

Teddy86 píše:
Honzus píše:a) ty plastové matky jsou jen na pinech k tomu určeným....

b) ty volné závity jsou na montá? příslu?enství motoru, třebas u dýzlů, ne, ?e tam chybějí čudly.... (takhle by asi neu?etřili)

c) mně zatím ?ádná matka nevypadla a samozřejmě mám jen na místech stanovených.....


;-)
Nesouhlasim. Meli by tam ty cudle spravne byt taky akorad ze jsou trosku jine kvuli jinemu zavitu ale proste ve vyrobe to maji na haku. Viz Jarous tomu tam nechybel zadny ale vetsine tam proste chybi do ted. :?
Aha, jsem rád, ?e ví? jak to mají ve výrobě :roll: Závity, na kterých nejsou platové matičky jsou na uchycení příslu?enství jiných motorů, tečka. Nevím o nikom jiném, kromě Jarouse, kdy by tam měl nadbytečné matičky, jsou dány přesně tam, kam patří a je úplně zbytečné mít je v?ude....
Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB Distinctive, Nová červená Alfa, xenony...

Moto Guzzi Griso 850 Rosso

Ex: GP Abarth
GP Sport 1.4 16V
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

Honzus píše:
Teddy86 píše:
Honzus píše:a) ty plastové matky jsou jen na pinech k tomu určeným....

b) ty volné závity jsou na montá? příslu?enství motoru, třebas u dýzlů, ne, ?e tam chybějí čudly.... (takhle by asi neu?etřili)

c) mně zatím ?ádná matka nevypadla a samozřejmě mám jen na místech stanovených.....


;-)
Nesouhlasim. Meli by tam ty cudle spravne byt taky akorad ze jsou trosku jine kvuli jinemu zavitu ale proste ve vyrobe to maji na haku. Viz Jarous tomu tam nechybel zadny ale vetsine tam proste chybi do ted. :?
Aha, jsem rád, ?e ví? jak to mají ve výrobě :roll: Závity, na kterých nejsou platové matičky jsou na uchycení příslu?enství jiných motorů, tečka. Nevím o nikom jiném, kromě Jarouse, kdy by tam měl nadbytečné matičky, jsou dány přesně tam, kam patří a je úplně zbytečné mít je v?ude....
No tak prece se tu nebudem hadat ne? Nechame to tak. At uz je duvod chybejicich cudliku takovy ci jiny proste tam nejsou tak se z toho neposerem. Kdo chce si je muze dokoupit na to jsem se ptal v servisu. Vyjde to na par kacek. 8)
Obrázek
Uživatelský avatar
Honzus
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: sob úno 24, 2007 23:39
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honzus »

Teddy86 píše:
Honzus píše:
Teddy86 píše: Nesouhlasim. Meli by tam ty cudle spravne byt taky akorad ze jsou trosku jine kvuli jinemu zavitu ale proste ve vyrobe to maji na haku. Viz Jarous tomu tam nechybel zadny ale vetsine tam proste chybi do ted. :?
Aha, jsem rád, ?e ví? jak to mají ve výrobě :roll: Závity, na kterých nejsou platové matičky jsou na uchycení příslu?enství jiných motorů, tečka. Nevím o nikom jiném, kromě Jarouse, kdy by tam měl nadbytečné matičky, jsou dány přesně tam, kam patří a je úplně zbytečné mít je v?ude....
No tak prece se tu nebudem hadat ne? Nechame to tak. At uz je duvod chybejicich cudliku takovy ci jiny proste tam nejsou tak se z toho neposerem. Kdo chce si je muze dokoupit na to jsem se ptal v servisu. Vyjde to na par kacek. 8)
No právě :wink:
Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB Distinctive, Nová červená Alfa, xenony...

Moto Guzzi Griso 850 Rosso

Ex: GP Abarth
GP Sport 1.4 16V
RadimG
Profík
Příspěvky: 821
Registrován: čtv pro 21, 2006 15:50
Bydliště: Bratislava, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RadimG »

pre ostatnych, okrem Honzusa, ktory to ma tak ako ma byt :wink:
ja som tiez nemal vsetky prichytky, dovod je mozno taky ako pise Honzus.. ale kedze 1.2-ka je mala, je vidiet ako izolacia prave na tych neprichytenych miestach odstava, tak som sa v servise opytal a bez problemov mi tam tie zvysne dodali a urcite to teraz na pohlad vyzera lepsie.. treba sa v servise opytat..

olso, mne to domontovali v auto-impexe..
GP 1.2 Active 5D (Biela Ambient)
Odpovědět