Kryt pod motor

Vše okolo motoru, převodovky,sání, výfuku,atd.

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Odpovědět
Uživatelský avatar
MV
Štamgast
Příspěvky: 248
Registrován: sob led 19, 2008 12:50
Bydliště: Rathova středozem

Re: Kryt pod motor

Příspěvek od MV »

Protože ženu neomrzelo ježdění autem, ba naopak :> , tak jsem si říkal, že letošní zimu by to chtělo kryt pod motor.
Kdysi před 10 rokama na prvním GP to bylo jednoduché - dovalil jsem to do autorizáku, i s montáží tam nestál ten velký spodní kryt moc a navíc si pamatuju, že ještě nějaký menší kryt mi odmontovali a vrátili, že se nevešel :/

Teď koukám, že cena prostředního dílu se pořád drží nesmyslně vysoko 5200,- s DPH za 51846205 http://www.vernostsevyplaci.cz/cnd/ takže bych potřeboval nějakou kvalitní alternativu. Jen nevím, zda věřit eperu? Podle nákresu jsem to pochopil:
- potřebuji velký prostřední kryt
- boční na straně spolujezdce by tam měl být (?)
- a boční před řidičem není
V eperu je dost položek šedivých, tak nevím, jestli je to tím, že už se nevyrábí a jsou tam jen náhrady, nebo je to neaplikovatelné na moje auto, nebo kombinace obojího.

Obrázek

Jenže nevím, jestli jednak ten u převodovky má v mém případě smysl - u mého GP je tam dualogic a s tím souvisí otázka, jestli i ten spodní kryt se tam vůbec napasuje. Eper nějak nerozlišuje, jestli je převodovka manuál nebo robot.
Ten z kvalitnějších krytů v druhovýrobě je stále (před pár stranami zmiňovaný) 3024345Q? Byl by za dobrou cenu https://autodily.prodilnu.cz/kryt-motor ... 382-8.html jen tam zmiňují jiná oem čísla než nabízí eper.
GP Dynamic 5D 1.4 77k dualogic, 16", skydome, navi, rear-cam
Ex: Alfa Romeo Giulietta, 1.4 Multiair 170k, 17"
Ex: Fiat Bravo II Dynamic, 1.4 16V 90k, spiritual ivory, 17", navi, rear-cam
Ex: GP Fresh 3D 1.2 65k, cerna crossover, 16"
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Kryt pod motor

Příspěvek od 1nekros1 »

ja som uz kupil 2 kus a vzdy iny vyrobca +- to je rovnake.... tie drahsie maju taky kovovy plech pod vyfukom ktory sa casom vytrhne a drboce o vyfuk cize ho aj tak odtrhnem stade a znicil som to vecsinou casom ze sem tam niekde skrknem spodok a stoji okolo 20euro tie bocne mam este original
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Odpovědět