Koupě 1.3 jtd 66 kw

Zde naleznete stará již nepoužívaná témata, která v živé diskuzi překáží

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Re: Snoopy

Příspěvek od Davids »

Snoopy píše:Na kolik km vam prestal volan tedy myslim kozenej paket ztracet takovou tu sametovost a zacal bejt takovej lesklej ? nepo na co byste si dali bacha protoze to auto vypada jinak fakt pekne az na nejaky min.vady
ja uz mam na volantu kousek kuze pryc...a na radici pace je kuze mirne popraskana proto se ani nepidim kolik melo auto doopravdy najeto...a jak mi rekli ve fiatu ani se to zhruba nedozvim :-) ale kupoval jsem 2 roky stare s 32 000 Km najezdenymi bourane na predek.
Snoopy
Návštěvník
Příspěvky: 141
Registrován: pát kvě 01, 2009 23:59

Snoopy

Příspěvek od Snoopy »

jinak sem myslel ze to je 55kw ale ukazoval mi belgicky papiry a je tam 66 kw
Jirka
Profík
Příspěvky: 1215
Registrován: ned led 27, 2008 19:58
Bydliště: Habry

Re: Snoopy

Příspěvek od Jirka »

Snoopy píše:ahoj byl jsem se tam mrknout vypada fakt pekne bylobourany zadi naraznik pravy blatnik dvere prodejce vse upozornil sam jinde sme zadny znamky po bouracce nenasli a zminovanych dilech neco malo napr otlaky od sroubu...jinak ten 5kvlat jsem taky nepobral a ty modry loga mi taky vrtaj hlavou ale je to z belgiie tam jezdi naprosta vetsina aut na naftu treba tam meli jinak reseny vybavy....jinak ten 16 tis by mozna odpovidalo je fakt jako novy interier je proste parada a auto i jako takove je furt pekny zadny oderky atd...
Jestli je to verze 66kw tak musí mít kdy? otevře? kapotu na příčce před motorem je?tě jeden ventil, ten je na ovládání turba a jedna hadička z něj vede do banky na turbodmychadle a ta banka je kolmo k ose turba (jestli si zejrtra vzpomenu tak to vyfotím a dám to sem)
Jirka, 1,3 JTD 90PS 6speed azurová psychedelic
Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Re: Snoopy

Příspěvek od Davids »

Snoopy píše:jinak sem myslel ze to je 55kw ale ukazoval mi belgicky papiry a je tam 66 kw
vis co chlape my ti to prejem, ale abys pak neprisel na neco co by te stvalo jako tehdy ja...ze mam celou palubovku posunutou cca o 1cm doleva :D napriklad...
Snoopy
Návštěvník
Příspěvky: 141
Registrován: pát kvě 01, 2009 23:59

Snoopy

Příspěvek od Snoopy »

tak v papirech to je tak tomu se da snad i verit ne nebo myslis ze nekdo padela origo papiry kvuli 11 kw? ale hod to sem to urcite budu rad za kazdou radu co sem date.
Snoopy
Návštěvník
Příspěvky: 141
Registrován: pát kvě 01, 2009 23:59

Snoopy

Příspěvek od Snoopy »

jo ja taky nechci naletet uz se mi to stalo jednou ale to bylo 50 tis takze nic co te zabije ale pekne to nasere to je jasny proste piste nejaky rady kdo o tom ma prehled abych o tom vedel co nejvic budu jenom rad...a co ty modry znaky uz jsem na to taky cumel ...da se nejak poznat jestli byli bouchnuty bagy? pry byl ok ....
Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Re: Snoopy

Příspěvek od Davids »

Snoopy píše:jo ja taky nechci naletet uz se mi to stalo jednou ale to bylo 50 tis takze nic co te zabije ale pekne to nasere to je jasny proste piste nejaky rady kdo o tom ma prehled abych o tom vedel co nejvic budu jenom rad...a co ty modry znaky uz jsem na to taky cumel ...da se nejak poznat jestli byli bouchnuty bagy? pry byl ok ....
kdyz si zajedes do servisu tak s ridici jednotky vyctou jestli byly pytle bouchle...a ty znaky to je proste kravina...maji byt cervene
Jirka
Profík
Příspěvky: 1215
Registrován: ned led 27, 2008 19:58
Bydliště: Habry

Příspěvek od Jirka »

Podle těch znaků to muusí bejt min. 2007

hele zkus zadat vin do ePeru tam ti vyskočí konfigurace co se týká motoru a výbavy a přesný datum výroby.
Jirka, 1,3 JTD 90PS 6speed azurová psychedelic
Snoopy
Návštěvník
Příspěvky: 141
Registrován: pát kvě 01, 2009 23:59

Snoopy

Příspěvek od Snoopy »

ale kdyz sii zajedu do servisu tak auto uz bude moje a prachy v prdeli =D
Snoopy
Návštěvník
Příspěvky: 141
Registrován: pát kvě 01, 2009 23:59

Snoopy

Příspěvek od Snoopy »

do ceho mam zadat ten VIN ? posli odkaz sefe ...
Jirka
Profík
Příspěvky: 1215
Registrován: ned led 27, 2008 19:58
Bydliště: Habry

Příspěvek od Jirka »

hledej na foru určitě narazí? ne funkční link na ePer

zkus tenhle http://62.163.47.186:7080/navi?GUI_LANG ... E=F&SBMK=F
Naposledy upravil(a) Jirka dne sob úno 27, 2010 22:22, celkem upraveno 1 x.
Jirka, 1,3 JTD 90PS 6speed azurová psychedelic
Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Re: Snoopy

Příspěvek od Davids »

Snoopy píše:ale kdyz sii zajedu do servisu tak auto uz bude moje a prachy v prdeli =D
pokud to neni nejaky ojeb tak navsteva servisu pred koupi nemuze byt problem ;-) resi se to tak, ze pokud budes spokojen a auto koupis pricte se cena prohlidky k cene auta ;-) a zadej si tady do vyhledavace eper a najdes odkaz...
Davids
Štamgast
Příspěvky: 689
Registrován: ned úno 24, 2008 15:47

Příspěvek od Davids »

a jestli ti vyskoci ze auto bylo vyrobene v patek na odpoledni smene kolem 21hodin tak ruce od toho pryc... :-D vim o cem mluvim, delame zadni sedadla do AUDI Q5 :-)
Jirka
Profík
Příspěvky: 1215
Registrován: ned led 27, 2008 19:58
Bydliště: Habry

Příspěvek od Jirka »

Nebo sem napi? vin a já to zkusim sám i ten Autotracer a dam ti vědět.
Jirka, 1,3 JTD 90PS 6speed azurová psychedelic
Snoopy
Návštěvník
Příspěvky: 141
Registrován: pát kvě 01, 2009 23:59

Snoopy

Příspěvek od Snoopy »

psla jsem tomu borcoj at me posle VIn tak ho sem pak hodim...je pravda ze by to chtelo stejne servis jeste to nema zadnej zaznam v servisce.takze stejne me ceka navsteva na garancku
Zamčeno