Palubní deska z Eva

Zde naleznete stará již nepoužívaná témata, která v živé diskuzi překáží

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Zamčeno
PsychX
Návštěvník
Příspěvky: 52
Registrován: pát črc 31, 2009 17:57

Palubní deska z Eva

Příspěvek od PsychX »

nenapadla uz niekoho nahodou otazka ci by sa nedala prehodit palubovka z eva do gp? ... neviem ale mne tie auta pripadaju obe prakticky rovnake.... len vymenene narazniky, svetla a predne blatnicky zvonku, a zvnutra zmenena palubovka a trochu inak precalunene...... aspon moj nazor..... ale asi to bude ohladom uchytov rovnake.... myslim teda ze ?asi je ta ista....

a tym padom vystava otazka... da sa kupit palubovka ako nahradny diel?
GP 1,3 MJT 75k 3D Biely výbava: Racing + tempomat a da?dový senzor r.v.2009
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Re: palubovka z eva

Příspěvek od Jarouš »

PsychX píše:nenapadla uz niekoho nahodou otazka ci by sa nedala prehodit palubovka z eva do gp? ... neviem ale mne tie auta pripadaju obe prakticky rovnake.... len vymenene narazniky, svetla a predne blatnicky zvonku, a zvnutra zmenena palubovka a trochu inak precalunene...... aspon moj nazor..... ale asi to bude ohladom uchytov rovnake.... myslim teda ze ?asi je ta ista....

a tym padom vystava otazka... da sa kupit palubovka ako nahradny diel?
..to ví?, ?e dostane :D ale něco mi říká, ?e se v?ím v?udy - to by bylo asi levněj?í koupit to EVO :lol:
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
PsychX
Návštěvník
Příspěvky: 52
Registrován: pát črc 31, 2009 17:57

Příspěvek od PsychX »

to nemoze byt zase az take drahe...a viem ze uz tu niekto palubovku rozobratu mal..ale neviem kto tak ze ci to bol problem dostat odtail von....


a kupit novu zase nie alebo mozno cez nejakeho znameho v servise a cez poistovnu.... myslim ze tak by sa to dalo prehnat... pripadne si pockat na nejakeho naburaneho evika =)
GP 1,3 MJT 75k 3D Biely výbava: Racing + tempomat a da?dový senzor r.v.2009
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

PsychX píše:to nemoze byt zase az take drahe...a viem ze uz tu niekto palubovku rozobratu mal..ale neviem kto tak ze ci to bol problem dostat odtail von....


a kupit novu zase nie alebo mozno cez nejakeho znameho v servise a cez poistovnu.... myslim ze tak by sa to dalo prehnat... pripadne si pockat na nejakeho naburaneho evika =)
koukal jsi na ty rozdíly v interéru GP a EVO pořádně?? :D To není stejné jako rvát do Favorita palubku z Feldy.. :D
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
PsychX
Návštěvník
Příspěvky: 52
Registrován: pát črc 31, 2009 17:57

Příspěvek od PsychX »

pozeral... stredova konzola... tam kde je radiaca paka je rovnaka.. dvere su ine.... ale nie az tak aby to tam nesedelo... a iank myslim ze to sedi,.... volant je rovnaky.... akurat budiky... ale tie by sa prehodili spolu z palubovku.... cize myslim ze by to slo
GP 1,3 MJT 75k 3D Biely výbava: Racing + tempomat a da?dový senzor r.v.2009
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

PsychX píše:pozeral... stredova konzola... tam kde je radiaca paka je rovnaka.. dvere su ine.... ale nie az tak aby to tam nesedelo... a iank myslim ze to sedi,.... volant je rovnaky.... akurat budiky... ale tie by sa prehodili spolu z palubovku.... cize myslim ze by to slo
je?tě by musely být stejně výdechy celého kompletu rozvodu vzduchu :wink:
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
carlos_ray
Návštěvník
Příspěvky: 102
Registrován: čtv črc 23, 2009 7:49
Bydliště: Velvary

Příspěvek od carlos_ray »

No tak já měl ve fiestě mkIII, interiér z mkIV a musel jsem to vyměnit komplet. Stálo mě to celkem 2500Kč. Fiesta mkIV se dala sehnat za 25 000Kč. Nebylo to jen o palubce, budících, ale i o jiném rozvodu vzduchu. Navíc se musela upravit kasle( byl jinej ventilátor- tak?e se řezalo). Jo ty auta mi přijdou stejný, to je fakt. Ale přehodit palubku nebude tak jednoduché. Taky se mi líbí, ale je to nový auto tak to poleze do peněz. Řekl bych, ?e zas tak desetina 30 - 45 tisíc Kč.
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

carlos_ray píše:No tak já měl ve fiestě mkIII, interiér z mkIV a musel jsem to vyměnit komplet. Stálo mě to celkem 2500Kč. Fiesta mkIV se dala sehnat za 25 000Kč. Nebylo to jen o palubce, budících, ale i o jiném rozvodu vzduchu. Navíc se musela upravit kasle( byl jinej ventilátor- tak?e se řezalo). Jo ty auta mi přijdou stejný, to je fakt. Ale přehodit palubku nebude tak jednoduché. Taky se mi líbí, ale je to nový auto tak to poleze do peněz. Řekl bych, ?e zas tak desetina 30 - 45 tisíc Kč.
Co znamená "mk"?
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

JardaK. píše:
carlos_ray píše:No tak já měl ve fiestě mkIII, interiér z mkIV a musel jsem to vyměnit komplet. Stálo mě to celkem 2500Kč. Fiesta mkIV se dala sehnat za 25 000Kč. Nebylo to jen o palubce, budících, ale i o jiném rozvodu vzduchu. Navíc se musela upravit kasle( byl jinej ventilátor- tak?e se řezalo). Jo ty auta mi přijdou stejný, to je fakt. Ale přehodit palubku nebude tak jednoduché. Taky se mi líbí, ale je to nový auto tak to poleze do peněz. Řekl bych, ?e zas tak desetina 30 - 45 tisíc Kč.
Co znamená "mk"?
mk se znaci jako generace u fordu.
Obrázek
carlos_ray
Návštěvník
Příspěvky: 102
Registrován: čtv črc 23, 2009 7:49
Bydliště: Velvary

Příspěvek od carlos_ray »

mk je označení generace modelu, moje fiesta byla třetí generace fiesty tudí? mkIII, interiér co jsem tam cpal byl o generaci nověj?í (tak?e mkIV). Myslim, ?e se to u fiatu pou?ívá taky. Grande punto jsem někde viděl, ?e ho označují mkIII.
Peter TT
kolemjdoucí
Příspěvky: 7
Registrován: pát úno 19, 2010 17:47
Bydliště: Trnava

Příspěvek od Peter TT »

JardaK. píše:
carlos_ray píše:No tak já měl ve fiestě mkIII, interiér z mkIV a musel jsem to vyměnit komplet. Stálo mě to celkem 2500Kč. Fiesta mkIV se dala sehnat za 25 000Kč. Nebylo to jen o palubce, budících, ale i o jiném rozvodu vzduchu. Navíc se musela upravit kasle( byl jinej ventilátor- tak?e se řezalo). Jo ty auta mi přijdou stejný, to je fakt. Ale přehodit palubku nebude tak jednoduché. Taky se mi líbí, ale je to nový auto tak to poleze do peněz. Řekl bych, ?e zas tak desetina 30 - 45 tisíc Kč.
Co znamená "mk"?
mk 3 -tretia generacia fiesty tusim po daky rok 97 a mk 4-stvrta generacia fiesty po rok 2002
Zamčeno