duplexní výfuk

Zde naleznete stará již nepoužívaná témata, která v živé diskuzi překáží

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Ondraaaaa
Návštěvník
Příspěvky: 73
Registrován: pon kvě 04, 2009 23:56

Příspěvek od Ondraaaaa »

GP racing. RSW ,,16,,
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

cus no bud musis koupit vejfak origo primo na grande ten stoji dost ranec nebo si ho udelat ale to je dost prace...predstav si jeden tlumic jako kdyby si tam mel a z toho tlumice vejfaku je vedena druha roura ze zadni strany ( vedle od privodni trubky)a ved podel zadni napravy kolem dozy na rezervu a je zakoncena koncovkou...tam musis udelat nekde nejakej drzak aby ti neupad :lol: zvuk to ma stejnej jak jeden tlumic zalezi jak mas delanej celej vejfuk podle toho to bude mit zvuk...na kadlu to zvuk nema...jinak najarenebo v lete to mam v planu ja :)
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
Ondraaaaa
Návštěvník
Příspěvky: 73
Registrován: pon kvě 04, 2009 23:56

Příspěvek od Ondraaaaa »

no ja prave premyslim ze koupim origo. tady v cechach stoji tak 15000, na ebay.de se pohybujou od 150 eur vejs....kazdpodane pocitam ze si musim koupit i difuzor zadni....
GP racing. RSW ,,16,,
Ondraaaaa
Návštěvník
Příspěvky: 73
Registrován: pon kvě 04, 2009 23:56

Příspěvek od Ondraaaaa »

a jsem rad :-) ze do toho nechci jit sam....
GP racing. RSW ,,16,,
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

me se to hodne libi ale tet je nato moc zima nato...jinak ten to chce rozhodne jinak by to vypadalo asi dost blbe ale proste aby to vypadalo jako natom obrazku no...je to moc pekny...jinak za ty prachy nato je-bu to si to radsi udelam sam posvaruju par trubek a drzaku a mam to za 1/3 cenu jen s vetsim pracovnim nasazenim nu ... :lol:
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
Uživatelský avatar
Eses
Štamgast
Příspěvky: 209
Registrován: pon čer 01, 2009 7:41
Bydliště: Zlín

Příspěvek od Eses »

Ondraaaaa píše:a jsem rad :-) ze do toho nechci jit sam....
pro inspiraci:

http://www.chevron-racing.com/fiat-gran ... 36b570f158
Abarth 185k
Ondraaaaa
Návštěvník
Příspěvky: 73
Registrován: pon kvě 04, 2009 23:56

Příspěvek od Ondraaaaa »

no koukal jsem na to ten co chci já tak stojí 13 000.. já bych si koupil z ebay ale tam je půser s po?tou..tady v čechách s prácí, difuzorem, lakematd počítám tak 20 000. no v němeku tak 14000...ale u? se tě?im na jaro.. :twisted:
GP racing. RSW ,,16,,
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

trochu sikovnosti- svarecku a flexu.dve koncovky a nakup trubek a drzaku v ACI a pres vejk to mas na aute :lol:
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
Ondraaaaa
Návštěvník
Příspěvky: 73
Registrován: pon kvě 04, 2009 23:56

Příspěvek od Ondraaaaa »

no kd? ví? jak na to a umí? to tak je to jednoduchý..já se přee jen vyznám spí? v tom mase...
GP racing. RSW ,,16,,
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

:lol: tak to pak jedine nejakej sikovnej kamos nebo pak jedine dat dotoho tu skvaru...
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
carlos_ray
Návštěvník
Příspěvky: 102
Registrován: čtv črc 23, 2009 7:49
Bydliště: Velvary

Příspěvek od carlos_ray »

Tak pokud chce? duplex tak bych doporučil firmu Laityng, je to česká firma, udělají ti výfuk na míru, zvuk jakej bude? chtít (mají 3 úrovně hlasitosti), namontují ti ho na auto, koncovku ti vyrobí dle přání a bude levněj?í ne? třeba raggazon, ale je to individuální podle toho co bude? chtít. Ten výfuk je kvalitní celonerez (bě?ně se dělá, ?e vnitřky výfuků nejsou nerezový tak?e jsou levněj?í - ebay, aukro a levný náhra?ky).

odkaz zde:
http://www.laityng.cz/
Ondraaaaa
Návštěvník
Příspěvky: 73
Registrován: pon kvě 04, 2009 23:56

Příspěvek od Ondraaaaa »

carlos_ray píše:Tak pokud chce? duplex tak bych doporučil firmu Laityng, je to česká firma, udělají ti výfuk na míru, zvuk jakej bude? chtít (mají 3 úrovně hlasitosti), namontují ti ho na auto, koncovku ti vyrobí dle přání a bude levněj?í ne? třeba raggazon, ale je to individuální podle toho co bude? chtít. Ten výfuk je kvalitní celonerez (bě?ně se dělá, ?e vnitřky výfuků nejsou nerezový tak?e jsou levněj?í - ebay, aukro a levný náhra?ky).

odkaz zde:
http://www.laityng.cz/
dik urcite se podivam..ty mas zkusenosti?
GP racing. RSW ,,16,,
carlos_ray
Návštěvník
Příspěvky: 102
Registrován: čtv črc 23, 2009 7:49
Bydliště: Velvary

Příspěvek od carlos_ray »

Tak já osobně ne, ale bratranec má tenhle duplex na seatovi. A myslim, ?e je spokojenej. Původně tam měl nějakej z aukra. Měl nerezový koncovky, který po měsíci orezli. Tenhle je v pohodě. Hlavně mu vyře?ili takový drobnosti jako je montá? (výroba úchytů, odstínění výfuku tak, aby se nepálil gumoasfalt okolo výlistku na rezervu- asi tam takovej ?ár nebude, ale vypadá to profesionálně.
Ondraaaaa
Návštěvník
Příspěvky: 73
Registrován: pon kvě 04, 2009 23:56

Příspěvek od Ondraaaaa »

carlos díky, v laytingu mi udělali velmi slu?nou nabídku..cena bez montá?e 4600 s montá?í 5800. Já zvolil 1. variantu..bydlim 280 km od jejich krámku a pán mi slíbyl, ?e mi po?le v?echny součástky které oni pou?ívají k montá?i. 8) je?tě jednou dík
GP racing. RSW ,,16,,
carlos_ray
Návštěvník
Příspěvky: 102
Registrován: čtv črc 23, 2009 7:49
Bydliště: Velvary

Příspěvek od carlos_ray »

A je to duplex? Ta cena mě a? překvapuje. No kdy?tak nahoď fotky. Myslim ?e se v?ichni rádi podívají.
Zamčeno