Pokec 2010

Zde naleznete stará již nepoužívaná témata, která v živé diskuzi překáží

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Zamčeno
Uživatelský avatar
benja
Profík
Příspěvky: 1456
Registrován: sob pro 29, 2007 10:30
Bydliště: Havířov-Opičí hory Podlesí,Okres "Cip"
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od benja »

Pepa B. píše:
benja píše:kdyby na vás v okolí Krkono?,blikal vínově červený peugeot 807 tk jsem to já.. tenhle týden pendluji mezi havrem a Krkono?ema:d.....
..a určitě to není benzín, viď? Změň si konečně svůj citát v podpisu, nebo jsi jeden z nás :lol:
jj je to 2.2 HDi' :D
neboj u? se pracuje na novém citátku:d
"Grande Punto Sport 1,4 16V 95 ponykoníků
"Nafta patří na pole,plyn do sporáku a baterka do vibratoru"
"Chcete pocítit mocný zátah dieselu? jezděte vlakem"
Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoní?.....
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

a jeste si dej facku zato ze nas kadly pomlouvas a pak se knam cpes... :lol:
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
Uživatelský avatar
benja
Profík
Příspěvky: 1456
Registrován: sob pro 29, 2007 10:30
Bydliště: Havířov-Opičí hory Podlesí,Okres "Cip"
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od benja »

já se k vám necpu:d,ale kamarád mi nechtěl půjčit jeho P406T16 320+Kw :cry:
"Grande Punto Sport 1,4 16V 95 ponykoníků
"Nafta patří na pole,plyn do sporáku a baterka do vibratoru"
"Chcete pocítit mocný zátah dieselu? jezděte vlakem"
Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoní?.....
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

http://www.novinky.cz/domaci/206467-o-r ... -lidi.html
Není někdo z Vás čekatel :?: :lol: Přiznejte se
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Teddy86
Site Admin
Příspěvky: 1771
Registrován: pon bře 10, 2008 11:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Teddy86 »

Du?an píše:http://www.novinky.cz/domaci/206467-o-r ... -lidi.html
Není někdo z Vás čekatel :?: :lol: Přiznejte se
Tak proto nas bylo letos na srazu v Nachode tak malo. :lol:
Obrázek
Igor
Návštěvník
Příspěvky: 124
Registrován: čtv dub 23, 2009 8:40

Příspěvek od Igor »

Teddy86 píše:
Du?an píše:http://www.novinky.cz/domaci/206467-o-r ... -lidi.html
Není někdo z Vás čekatel :?: :lol: Přiznejte se
Tak proto nas bylo letos na srazu v Nachode tak malo. :lol:
esteze toto u nas nemame... body :) Akurat tak v tescu a na pumpach mozes zbierat body a potom si 'krasnu a uzitocnu' vec vybrat za to :lol: hahaa
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Igor píše:esteze toto u nas nemame... body :) Akurat tak v tescu a na pumpach mozes zbierat body a potom si 'krasnu a uzitocnu' vec vybrat za to :lol: hahaa
Se nesměj. My si za ty bodíky vybereme peníze :D (z vlastního konta u?etřené za nenakoupený benzín).

Jinak věřím tomu, ?e se jich na Slovensku také dočkáte, neboj. Ře?í se také odbírámí bodů tza přestupky spáchané v cizině, resp. v EU
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Igor
Návštěvník
Příspěvky: 124
Registrován: čtv dub 23, 2009 8:40

Příspěvek od Igor »

Du?an píše:
Igor píše:esteze toto u nas nemame... body :) Akurat tak v tescu a na pumpach mozes zbierat body a potom si 'krasnu a uzitocnu' vec vybrat za to :lol: hahaa
Se nesměj. My si za ty bodíky vybereme peníze :D (z vlastního konta u?etřené za nenakoupený benzín).

Jinak věřím tomu, ?e se jich na Slovensku také dočkáte, neboj. Ře?í se také odbírámí bodů tza přestupky spáchané v cizině, resp. v EU
Wau, to je dobre, no ale zas az take terno to asi nebude (zopar drobnych). Celkovo som vsak tomuto systemu pozitivne nakloneny a fandim mu :)
romisek.capuska
Návštěvník
Příspěvky: 183
Registrován: pát říj 30, 2009 14:07
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od romisek.capuska »

jsem ?umař... zatím jsem nenasbíral jediný bod :(.... minulý týden ověřeno výpisem z registru
GP 2009 1.2 ICE 48kw white glory 3dv
Nissan King Cab 2.5 TD Double Cab
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

romisek.capuska píše:jsem ?umař... zatím jsem nenasbíral jediný bod :(.... minulý týden ověřeno výpisem z registru
Jestli jezdí? bez pokut za přestupky které jsou obodovány, tak pořizování si výpisu je zbytečné. Bez pokuty ti body nestrhnou
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
romisek.capuska
Návštěvník
Příspěvky: 183
Registrován: pát říj 30, 2009 14:07
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od romisek.capuska »

Du?an píše:
romisek.capuska píše:jsem ?umař... zatím jsem nenasbíral jediný bod :(.... minulý týden ověřeno výpisem z registru
Jestli jezdí? bez pokut za přestupky které jsou obodovány, tak pořizování si výpisu je zbytečné. Bez pokuty ti body nestrhnou
Musím s tebou nesouhlasit. Jak se můj bratranec divil, kdy? byl pozván k ře?ení přestupku ( zachycen kamerou při překročení pov.rychlosti ) a bylo mu sděleno, ?e ji? má na svém "kontě" 4 bodíky..... ani o nich nevěděl a ve výpisu v?echny skutečně jsou. Kdy? pátral, zjistil následující: několikrát se mu stalo, ?e dostal botičku. Po příjezdu strá?níků a velmi plodné diskuzi s nimi mu bylo řečeno, ?e body vynechají a zůstane to jen na blokovou pokutu. A ejhle, bodíky se přičetli i tak....

A vzhledem k tomu, ?e v Berouně jsem v zóně zákazu stání dostal botičku u? třikrát, raději jsem si to ověřil...
GP 2009 1.2 ICE 48kw white glory 3dv
Nissan King Cab 2.5 TD Double Cab
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

romisek.capuska píše:
Du?an píše:
romisek.capuska píše:jsem ?umař... zatím jsem nenasbíral jediný bod :(.... minulý týden ověřeno výpisem z registru
Jestli jezdí? bez pokut za přestupky které jsou obodovány, tak pořizování si výpisu je zbytečné. Bez pokuty ti body nestrhnou
Musím s tebou nesouhlasit. Jak se můj bratranec divil, kdy? byl pozván k ře?ení přestupku ( zachycen kamerou při překročení pov.rychlosti ) a bylo mu sděleno, ?e ji? má na svém "kontě" 4 bodíky..... ani o nich nevěděl a ve výpisu v?echny skutečně jsou. Kdy? pátral, zjistil následující: několikrát se mu stalo, ?e dostal botičku. Po příjezdu strá?níků a velmi plodné diskuzi s nimi mu bylo řečeno, ?e body vynechají a zůstane to jen na blokovou pokutu. A ejhle, bodíky se přičetli i tak....

A vzhledem k tomu, ?e v Berouně jsem v zóně zákazu stání dostal botičku u? třikrát, raději jsem si to ověřil...
Nesouhlasí? úplně s něčím jiným, ne? jsem psal já.
Jeliko? je nesprávné parkování ohodnoceno 1 bodem, nemů?e? dát na nesmyslné kecy strá?níků, ?e body vynechají. Ti strá?níci pouze vyinkasují pokutu, po?lou Tvůj přestupek na úřad (evidenci řidičů), kde Ti ty body připí?e na konto úplně jiný člověk, kterého nezajímá, co Ti nějaký strá?ník řekl. Prostě kdy? si ty body podle bodovaných přestupků zaslou?í?, tak Ti je připí?ou.
Nehledě na to, ?e ten Tvůj bratranec, kdy? byl předvolán k ře?ení přestupku, mohl mít na kontě ji? za ten přestupek body připsány.

Znovu opakuji, ?e pokud spáchám obodovaný přestupek za který zaplatím pokutu (a? u? na místě či na předvolání), musím počítat s bodovým ohodnocením, které je pro daný přestupek předepsáno a nemusím si ?ádné výpisy nechat za poplatek "vyjí?dět". :idea:
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Jj, je to přesně tak, jak Du?an pí?e. Stačí si v zákoně najít přestupky, které jsou mimo pokutu i bodově "ohodnoceny" a za spáchání takových, tě body neminou. Policajt na cestě ti mů?e vykládat co chce, na přidělení/nepřidělení bodů nemá vliv. Jedině, ?e by od počátku ře?il ?patné parkování jako úplně jiný, nebodovaný přestupek. :wink:
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Tak jak jsem psal .... je?tě bych chtěl dodat, ?e kdy? mám přehled, kolik bych měl mít bodů, to abych zji??oval kolik jich opravdu mám, to mi připadá jako kdybych měl zji??ovat, jestli mů?u dál jezdit jako prase ani? bych při?el o řidičák
(Pokud by to někdo chtěl vztáhnout na sebe, nech? promine :wink: )
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Macek
Profík
Příspěvky: 812
Registrován: úte pro 02, 2008 19:35
Bydliště: ČT
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Macek »

Du?an píše:Macku, jsi se nám nepochlubil, co to za děvu před tvým GP-čkem soutě?í o nejsympatičtěj?í čtenářku Autohitu? :wink:

Obrázek
tak "slečna macková" se dostala do finále, kdyby jste snad chtěli hlasovat tak mů?ete ka?dý den a? do 27.8. z jednoho mailu napsat SYMPA?AČKA 4 na petr.benzl@burda.cz kdy?tak diky za ka?dý hlas :wink:
GP 1,4 16V SPORT
Zamčeno