Dvouzónová automatická klimatizace

Zde naleznete stará již nepoužívaná témata, která v živé diskuzi překáží

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

dony
Profík
Příspěvky: 1211
Registrován: úte čer 03, 2008 19:12
Bydliště: Čáslav ČR

Příspěvek od dony »

... prostě DEFOG pomocí klimy je neskutečně rychlej?í a účiněj?í,to si nesplete? :shock:
Obrázek
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

dony píše:... prostě DEFOG pomocí klimy je neskutečně rychlej?í a účiněj?í,to si nesplete? :shock:
..to já nikdy nepopíral :lol: V de?tivém a vlhkém počasí toho vyu?ívám hojně.

Zkrátka mě jen zajímá, jak to zrovna tobě a honzusovi údajně klimuje i v mrazivém počasí. I teorie, ?e odml?ování v mraze se zmáčknutou "vločkou" rychlej?í, musela nějak vzniknout. Minimálně z hlediska srovnání, ?e za stejných podmínek jsi odm?oval sklo normálně a pak se "zapnutou" klimou. :wink:

Nehledě na to, ?e zrovna ty má? v autě instalované přídavné topení, které asi při po?adavku rychlého odml?ení skla při studeném motoru udělá svoje :wink: (....a třeba to s klimou nemá naprosto ?ádnou souvislost :D )
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
dony
Profík
Příspěvky: 1211
Registrován: úte čer 03, 2008 19:12
Bydliště: Čáslav ČR

Příspěvek od dony »

... například přijdu do auta,nahodím ho,dám defog a takové dvě minutky cca dle mrazu se nic neděje a pak teprve začne auto ofukovat jak blázen,mezitím si o?krabu či ometu auto.
... kdy? nechám klimu na auto,bez defogu,tak se řádného odml?ení nedočkám,i kdy? dám ručně směr ofuku na okno a ventilátor na 100%
... i v mrazu,kdy? mám např plné auto lidí,se občas začnou okna lehce zaml?ovat,tak dám defog a během 10 vteřin je zaml?ení pryč :o
Obrázek
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Zamčeno