Silně hřející ventilátor

Zde naleznete stará již nepoužívaná témata, která v živé diskuzi překáží

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Zamčeno
Olda
kolemjdoucí
Příspěvky: 1
Registrován: čtv lis 26, 2009 19:46

Silně hřející ventilátor

Příspěvek od Olda »

Zdravím v?echny puntisty, moje přítelkyně si pořídila asi rok staré Punto 1.2
u ?těpána v MB. Kromě drobností (např. klika u zadních dveří a příhrádka u spolujezdce) je v?e vcelku OK. A? na přehřívající se ventilátor ve středové konzole, prakticky tam nelze del?í dobu mít opřenou nohu jak hřeje. V servisu jí řekli, ?e je to prý be?ná nemoc v?ech Punt a ?e se s tím nedá nic dělat.
V lednu jí bude končit záruka, chtěl bych se tedy zeptat, zda má někdo podobný problém a co na to servis...díky.
misha
Štamgast
Příspěvky: 356
Registrován: pon říj 27, 2008 13:17
Bydliště: Olomouc (Uničov)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od misha »

Ze se prehriva, to asi normalni neni, cili trvat na (oprave) vymene a byt asertivne neustupny! Jsou to lenivy vsi a musis na ne byt prisny, jinak sem jim do niceho nechce (co je v reseno v ramci garance). Tot moje zkusennost v olomouckym fiatu.
-------------------------------------
EX GPS 1.4 16V mandoska 2007
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

tak zavolej do jinyho fiatu rozhodne to standart neni a rekni jim co ti rekli v tom vasem fiatu...oni se budou snazit bejt lepsi :lol: pak uz bych napsal jen doporucenej do centra jak natebe jebou...
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

no pokial viem ja tak olda ma namysli punto 2 lebo GP nema ventilator pr stredovej konzole ale pod palubovkou na spolujazdcovej strane. a nohou sa tam neopres. v strede mas iba hadicu v ktorej ide tepla voda ta ti tam vykuruje az myslis to. a to kuri urcite kazdemu minimale tym ktory maju klimu lebo mi to kurilo aj na predchadzajucom punte a aj na tomto co mam teraz.takze konkretizuj ak chces nahodou nieco ine kazdopadne to ventilator neni a smutne je ze nevedia v servise ze GP tam ventilator nemame :wink:
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Zamčeno