Ceník Punta Eva

Zde naleznete stará již nepoužívaná témata, která v živé diskuzi překáží

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

JardaK. píše:Misho, v?echno super, ale já nemám hotovost a v Polsku mi úvěr do Česka nedají!
Tak si půjč v hotovosti :idea:
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

Du?an píše:
JardaK. píše:Misho, v?echno super, ale já nemám hotovost a v Polsku mi úvěr do Česka nedají!
Tak si půjč v hotovosti :idea:
Hm, dobrá rada, půjčí? mi Ty a bez úroků?
misha
Štamgast
Příspěvky: 356
Registrován: pon říj 27, 2008 13:17
Bydliště: Olomouc (Uničov)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od misha »

JardaK. píše:
Du?an píše:
JardaK. píše:Misho, v?echno super, ale já nemám hotovost a v Polsku mi úvěr do Česka nedají!
Tak si půjč v hotovosti :idea:
Hm, dobrá rada, půjčí? mi Ty a bez úroků?
Nejak nechapu tvou situaci, ty nekde dostanes pujcku bez uroku? Rekni kde, hned tam jdu :D
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od JardaK. »

misha píše:
JardaK. píše:
Du?an píše: Tak si půjč v hotovosti :idea:
Hm, dobrá rada, půjčí? mi Ty a bez úroků?
Nejak nechapu tvou situaci, ty nekde dostanes pujcku bez uroku? Rekni kde, hned tam jdu :D
Rád Ti to vysvětlím. U nás koupím auto na úvěr a nezajímá je, jaké mám příjmy, kde?to kdy? si jdu půjčit peníze do banky, tak tam po mě chtějí výpis mého příjmu a částku, za kterou bych koupil auto v Polsku, mi nikdy nepůjčí! Polopaticky to znamená, ?e v Polsku auto nejsem schopný koupit, i kdy? vychází levněji, kde?to u nás jo!
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

JardaK. píše:
misha píše:
JardaK. píše: Hm, dobrá rada, půjčí? mi Ty a bez úroků?
Nejak nechapu tvou situaci, ty nekde dostanes pujcku bez uroku? Rekni kde, hned tam jdu :D
Rád Ti to vysvětlím. U nás koupím auto na úvěr a nezajímá je, jaké mám příjmy, kde?to kdy? si jdu půjčit peníze do banky, tak tam po mě chtějí výpis mého příjmu a částku, za kterou bych koupil auto v Polsku, mi nikdy nepůjčí! Polopaticky to znamená, ?e v Polsku auto nejsem schopný koupit, i kdy? vychází levněji, kde?to u nás jo!
O půjčce bez úroků jsem nemluvil. Jestli Ti s Tvým příjmem někdo půjčí - nevím (nevím kolik se vydělá?), ale hotovostní půjčky existují a jestli by auto bylo v tom Polsku o tolik levněj?í tak není co ře?it, ne?
Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Mellow
Štamgast
Příspěvky: 201
Registrován: úte čer 30, 2009 12:11

ceník

Příspěvek od Mellow »

Ahoj!

Myslíte si, ?e se s novým rokem bude Fiat hýbat cenami Eva, GP, případně Brava?

Hezké svátky v?em! :)
Pepa B.
Profík
Příspěvky: 1090
Registrován: stř kvě 23, 2007 20:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: ceník

Příspěvek od Pepa B. »

to JardaK: ...člověče, Ty to auto je?tě nemá?? Tak nějak pročítám různá témata a přijde mi, ?e u? na jaře jsi ho pomalu kupoval :lol:
bývalé auto - Fiat Bravo 1.6 Mjet, Dynamic 2008 - Techno Grey

bývalé auto - Fiat Grande Punto 5D 1.2 Dynamic 2007 - Underground Grey
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: ceník

Příspěvek od JardaK. »

Pepa B. píše:to JardaK: ...člověče, Ty to auto je?tě nemá?? Tak nějak pročítám různá témata a přijde mi, ?e u? na jaře jsi ho pomalu kupoval :lol:
No, myslel jsem, ?e budu dědit po zemřelém otci, ov?em moje matka mi dala na srozuměnou, ?e dostanu hov..o. Mezitím se začalo mluvit o faceliftu GP, a proto jsem si chtěl počkat, kór kdy? ceny měly být srovnatelné s předchozím modelem (nakonec to nebyla pravda!). Ale proto?e jsem se tím očekáváním tak nabudil, rozhodl jsem se, ?e si vezmu auto na úvěr, děj se co děj! Na jaře 2010 mám ?anci, ?e přestanu platit aliky, něco mám na hotovosti, Punto dám na protiúčet, tak snad měsíčně na?krábu na splátky. Ov?em Evo v nabízených verzích, jak jsem chtěl, nemají, tak?e bude Bravo.
Pro Mellow - ceny Eva se podle mě budou po Novém roce měnit, proto?e v současné nabídce je akční cena nějaké verze s platností do 31.12.2009, proto musí být od 1.1. změna ceníku a mo?ná i nabízených verzí. Jak to bude s Bravem nevím, ale tam bych moc změn nečekal. Pokud by nějaké nastaly a ceny by ?ly dolů, rozhodně bych se nezlobil, kdy? si s ním chci udělat radost!
Pepa B.
Profík
Příspěvky: 1090
Registrován: stř kvě 23, 2007 20:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: ceník

Příspěvek od Pepa B. »

to JardaK: ..tak to jo, je jsem si vzpomněl na debatu, co za motor, která probíhala ze začátku roku a nakonec to bude Bravo. Tak to, podle mě, nakonec dopadne dobře, ne? Je?tě si počkám na jaro :wink:
bývalé auto - Fiat Bravo 1.6 Mjet, Dynamic 2008 - Techno Grey

bývalé auto - Fiat Grande Punto 5D 1.2 Dynamic 2007 - Underground Grey
JardaK.
Štamgast
Příspěvky: 665
Registrován: stř úno 25, 2009 10:50
Bydliště: Frýdek-Místek

Re: ceník

Příspěvek od JardaK. »

Pepa B. píše:to JardaK: ..tak to jo, je jsem si vzpomněl na debatu, co za motor, která probíhala ze začátku roku a nakonec to bude Bravo. Tak to, podle mě, nakonec dopadne dobře, ne? Je?tě si počkám na jaro :wink:
Jo, já měl představu, ?e koupím GP 1,3 MJet Racing 5 dv., kterého cena byla kolem 368.000. Mám s naftou dobré zku?enosti co se týká ceny, spotřeby i spolehlivosti (odzkou?eno i při -25 st. C - Tipo). Po faceliftu, kdy se z GP stalo Evo, zmizela z české nabídky silněj?í naftová verze a v GP u? to taky nenabízejí, a tím mě pěkně nasr...li. Co teď, říkal jsem si? Nové auto potřebuju (jezdím denně 100 km se 3 - 4 lidmi), mám rád Fiaty, ale nabídka je pěkně osekaná! Kouknul jsem na dal?í modely a vyřazovacím způsobem zůstalo Bravo (Panda - malá, Multipla - velká a pouze velkoobjemový motor, Croma - drahá a dále toté?, co Multipla a je?tě nemá charisma, Linea - sedan nechci, 500 - malá, Sedici - velké, klon SUV nechci a Alfa & Lancia cenově daleko). Tak?e oproti původně my?lenému GP zvítězilo jen o 11.000 dra??í Bravo 1,6 MJet 105 k, proto?e má atributy GP - stejný čumák (ten je u obou aut nejpěkněj?í!), 6. kvalt, hatchback, navíc v?ude kotoučáky a trochu víc místa v kufru). Asi si je?tě doplatím za parkovacího asistenta vzadu a ovládání rádia na volantu, v?dy? to auto chci mít do konce jeho (mo?ná i mého) ?ivota. Tak?e v únoru udělám v AF Centru v Ostravě objednávku a od dubna snad ...
Uživatelský avatar
Honzus
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: sob úno 24, 2007 23:39
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: ceník

Příspěvek od Honzus »

JardaK. píše:
Pepa B. píše:to JardaK: ..tak to jo, je jsem si vzpomněl na debatu, co za motor, která probíhala ze začátku roku a nakonec to bude Bravo. Tak to, podle mě, nakonec dopadne dobře, ne? Je?tě si počkám na jaro :wink:
Jo, já měl představu, ?e koupím GP 1,3 MJet Racing 5 dv., kterého cena byla kolem 368.000. Mám s naftou dobré zku?enosti co se týká ceny, spotřeby i spolehlivosti (odzkou?eno i při -25 st. C - Tipo). Po faceliftu, kdy se z GP stalo Evo, zmizela z české nabídky silněj?í naftová verze a v GP u? to taky nenabízejí, a tím mě pěkně nasr...li. Co teď, říkal jsem si? Nové auto potřebuju (jezdím denně 100 km se 3 - 4 lidmi), mám rád Fiaty, ale nabídka je pěkně osekaná! Kouknul jsem na dal?í modely a vyřazovacím způsobem zůstalo Bravo (Panda - malá, Multipla - velká a pouze velkoobjemový motor, Croma - drahá a dále toté?, co Multipla a je?tě nemá charisma, Linea - sedan nechci, 500 - malá, Sedici - velké, klon SUV nechci a Alfa & Lancia cenově daleko). Tak?e oproti původně my?lenému GP zvítězilo jen o 11.000 dra??í Bravo 1,6 MJet 105 k, proto?e má atributy GP - stejný čumák (ten je u obou aut nejpěkněj?í!), 6. kvalt, hatchback, navíc v?ude kotoučáky a trochu víc místa v kufru). Asi si je?tě doplatím za parkovacího asistenta vzadu a ovládání rádia na volantu, v?dy? to auto chci mít do konce jeho (mo?ná i mého) ?ivota. Tak?e v únoru udělám v AF Centru v Ostravě objednávku a od dubna snad ...
to zní jako rozumný tah z hlediska tvých potřeb ;-)

co se týče verzí Eva, tak to nechápu, v Itálii mají 3 1.3 diesely + 1.6, u nás? nechápu.....
Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB Distinctive, Nová červená Alfa, xenony...

Moto Guzzi Griso 850 Rosso

Ex: GP Abarth
GP Sport 1.4 16V
Zamčeno