Diesel - filtr pevných částic

Zde naleznete stará již nepoužívaná témata, která v živé diskuzi překáží

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Zamčeno
d1.8t
kolemjdoucí
Příspěvky: 4
Registrován: úte říj 06, 2009 22:17

Diesel - filtr pevných částic

Příspěvek od d1.8t »

Zdravím Vás pánové. Přibylo nám do rodiny GP 1,3 JTD 66kW. Díky tomuto fóru jsem na?el odpovědi na v?echny otázky, které mě napadly. Pouze a jen nevím jak poznám, jestli je v autě filtr pevných částic?
Jirka
Profík
Příspěvky: 1215
Registrován: ned led 27, 2008 19:58
Bydliště: Habry

Příspěvek od Jirka »

Jestli ho má? kupovaný novy tady u nas tak DPF mit nebude, ale jestli je to dovoz z německa tak ho asi mít bude proto?e tam na to dostávaj danové ulevy.
Jinak koukni pod vůz měl by být za turbem jen oxidační katalyzator a potom a? trubka do zadního tlumiče výfuku nic víc, jestli je pod podlahou je?tě jeden tlumič tak je to ten filtr pevných částicDPF, budou u něj nějaké trubičky a čidla.
Ted si nejsem jist, ale mo?ná jeho přítomnost ukazuje i nějaká kontrolka na palubce , musel bych se podivat do manualu.
Jirka, 1,3 JTD 90PS 6speed azurová psychedelic
d1.8t
kolemjdoucí
Příspěvky: 4
Registrován: úte říj 06, 2009 22:17

Příspěvek od d1.8t »

Kupovaný nový tady, jen doufám, ?e původní majitel byl správnej Čech a DPF za 20k z příplatkový výbavy měl na háku.
Manual jsem pro?el a nic, ale víc hla...

Pod auto kouknu a něco takovýho jak pí?e? jsem předpokládal, jen bych chtěl jít na jisto. :)
Jirka
Profík
Příspěvky: 1215
Registrován: ned led 27, 2008 19:58
Bydliště: Habry

Příspěvek od Jirka »

Taky jsem koukal do manualu ,ale pí?ou tam jenom něco při ucpání toho filtru bliká kontrolka mazání.
Jak řika? spravnej čech by to tam nedal, to by musel bejt jedině nějakej zelenej aktivista :).'.
Jirka, 1,3 JTD 90PS 6speed azurová psychedelic
d1.8t
kolemjdoucí
Příspěvky: 4
Registrován: úte říj 06, 2009 22:17

Příspěvek od d1.8t »

Jirka píše:Taky jsem koukal do manualu ,ale pí?ou tam jenom něco při ucpání toho filtru bliká kontrolka mazání.
Jak řika? spravnej čech by to tam nedal, to by musel bejt jedině nějakej zelenej aktivista :).'.
No uvidim. snad tam nebude. zatí dík.
Dušan
PR Manažer
Příspěvky: 5985
Registrován: pon bře 05, 2007 19:18
Bydliště: Mladá Boleslav, CZ

Příspěvek od Dušan »

Renault Captur 130 HP
Nic netrvá věčně .... Puntíku, prožil jsem s tebou pěkné roky
Zamčeno