Jak poznám přítomnost ESP

Zde naleznete stará již nepoužívaná témata, která v živé diskuzi překáží

Moderátoři: Tommy, Honzus, Teddy86, Dušan

Zamčeno
cudlik
kolemjdoucí
Příspěvky: 8
Registrován: úte srp 18, 2009 8:14
Bydliště: Doma?lice

Jak poznám přítomnost ESP

Příspěvek od cudlik »

jak poznám přítomnost ESP v autě, rodiče si chtějí koupit GP??? chci nějakou lep?í výbavu atd.... díky
všechny itálie, co jsem měl či mám se mi sem nevejdou.... :D :D :D
ale prostě jak je to italský, tak je to pro mě ... nejlepší ..
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

cus no podle me to ma jen verze sport v zakladu,nevim jak emotion to ma...ale jinak to bylo za priplatek 20.000kc( zahrnuje to ESP (elektronický stabilizační program), ASR, MSR, HBA a Hill Holder,(poznas to v akci pri rozjezdu do kopce to na 2s podrzi auto v klidu,pri prudsim brzdeni treba v zatacce cejtis jak se auto krouti jak si upravuje brzdy podle zatizeni.pri hrabani ti sepne ASR... :lol: ) vizuelne asi jen podle cudliku vedle varblinku na palubce je spinac na vyp/zap ASR napr...asi nejjednodussi varianta jinak chtej novy nebo ojezdeny?pokud novy tak si to najdi na komfiguratoru co tam je a co tam nejni ...
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
Uživatelský avatar
Honzus
Moderátor
Příspěvky: 1040
Registrován: sob úno 24, 2007 23:39
Bydliště: Praha, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honzus »

pokud kupuje? ojeté, pak stačí otevřít kapotu a vpravo vzadu je jednotka ABS (kovový blok s mnoha kovovými trubičkami), pokud je v autě ESP je na tom bloku nálepka s nápisem ESP......
Naposledy upravil(a) Honzus dne úte srp 18, 2009 9:02, celkem upraveno 1 x.
Alfa Romeo Giulietta 1.4 TB Distinctive, Nová červená Alfa, xenony...

Moto Guzzi Griso 850 Rosso

Ex: GP Abarth
GP Sport 1.4 16V
.bany
Profík
Příspěvky: 946
Registrován: pát srp 10, 2007 13:31
Bydliště: Praha-6
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od .bany »

Honzus píše:pokud kupuje? ojeté, pak stačí otevřít kapotu a vpravo vzadu je jednotka ABS (kovový blok s mnoha kovovými trubičkami), pokud je v autě ESP je na tom bloku nálepka s nápisem ESP......
pokud tam ofsem ta samolepka s kodem je :lol: staci umejt motor jednou wapem a je mozno ze zmizi jako me :lol:
granďák 1.9 M-Jet 96kw sport červeňák : ) ňáký koně navic ,fólie,K§N,samolepka GP fans : ) a čoud za zadkem : )))
Jarouš
Profík
Příspěvky: 3597
Registrován: pon črc 16, 2007 20:22
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Jarouš »

Honzus píše:pokud kupuje? ojeté, pak stačí otevřít kapotu a vpravo vzadu je jednotka ABS (kovový blok s mnoha kovovými trubičkami), pokud je v autě ESP je na tom bloku nálepka s nápisem ESP......
pokud vím, tak ASR a ESP je montováno spolu dal?íma berličkama v GP jen jako jeden balík. Tak?e se podívej dovnitř na palubku a hledej čudl s nápisem ASR. Pak tam bude i jeho softwarový brá?ka ESP. :wink:
GP dynamic 1.4/77 CV černá crossover 3D - ex
Stilo Abarth 2.4 20V/170 CV
Barchetta 1.8 16V/130 CV
Alfa Romeo Giulietta 1.4 16V TURBO MultiAir 170 CV
cudlik
kolemjdoucí
Příspěvky: 8
Registrován: úte srp 18, 2009 8:14
Bydliště: Doma?lice

Příspěvek od cudlik »

chci star?í, tak 2006, nejlépe 1.3 JTD, tak?e je to tak jak jsem si myslel, pokud je tam ASR, tak to má i ESP Díky
všechny itálie, co jsem měl či mám se mi sem nevejdou.... :D :D :D
ale prostě jak je to italský, tak je to pro mě ... nejlepší ..
Uživatelský avatar
1nekros1
Profík
Příspěvky: 2392
Registrován: sob říj 04, 2008 9:23
Bydliště: Palarikovo okres NZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 1nekros1 »

cudlik píše:chci star?í, tak 2006, nejlépe 1.3 JTD, tak?e je to tak jak jsem si myslel, pokud je tam ASR, tak to má i ESP Díky
a spoznas to tak ze sa rozbehnes na prachu a zalomis volant a zatiahnes rucnu brzdu a ked ju pustis tak auto nepojde dalej do smyku ale leketronika ta dorovna naspet najviac to citit na snehu lade a ked je smyklavo a ty sa vyrutis zo zatacky kde si nezbadal sneh a zacne ti zadok utekat a elektronika ta proste dorovna.

ODPORUCAM SI POZRIET TOP GEAR ALEBO 5GEAR kde to tieto relacie testovali.
Grande punto 3D 1,4 16v LPG StarJet sport 70KW/95HP cierna crossover
zostalo v rodine
aktualne
Bravo 2.0Mjet 121kw SPORT + xenony,parkovacie senzory,atd modra masseraty farba
cudlik
kolemjdoucí
Příspěvky: 8
Registrován: úte srp 18, 2009 8:14
Bydliště: Doma?lice

Příspěvek od cudlik »

tak u? máme GP :-) ostrá 1.2 se 48kw :-), ale je to úplně dostačujcí, proto?e učel tohoto GP je 95 km ze 100 jezdit po městě :-)
výbava dynamic- černá barva/ oran?ovej interier, najeto 105.000 km :-)serviska, koupeno Fiat SRN, jako?to v?echny na?e italské kárky :-)
všechny itálie, co jsem měl či mám se mi sem nevejdou.... :D :D :D
ale prostě jak je to italský, tak je to pro mě ... nejlepší ..
Zamčeno